Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Gru 2016 15:26 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 48
Witam.

Przykład dotyczy zwrotu biletów lotniczych w linii Wizzair
Jednak pewnie może być zastosowany,, z głową " również i w innych liniach.

O co chodzi?

Obecnie sytuacja wygląda w taki sposób że aby dokonać zwrotu biletów lotniczych za jedną stronę od osoby należy zapłacić 90 Euro. Innym rozwiązaniem jest zmiana lotu ( pobierane 50 % + różnica w cenie biletów)
Zmiana nazwiska pasażera 45 E od Osoby za jeden lot

Jeśli jest inaczej to mnie proszę poprawić.

Pewnie wiele Osób za tego korzysta ( bez względu na wybór opcji i tak musi płacić,, myto " przewoźnikowi)

Pizze np na forum co mogę zrobić i czyta możesz zwrócić bilet lotniczy tracąc przy tym 90 Euro ale odzyskasz 10 zł :)

I Ktoś się cieszy że odzyskał 10 zł bo przecież na forum są,, eksperci" którzy znają się na rzeczy i jak piszą że nie ma innej opcji na ominięcie opłaty za zwrot biletów to znaczy że nie ma..

Jednak czy aby na pewno?

W omawianym przypadku przewoźnika wizz istnieje możliwość ( późniejszego dodania w usługach) opcji

,, ubezpieczenie podróżne "

Do czego upoważnia ta opcja ?

Między innymi przewiduje :

,, Niestawienie się w terminie wylotu"

Czyli za 111 zł można pozbyć się stresu ze zwrotem biletów za wszystkie loty od Osoby? :)

Zapraszam do przedstawienia swoich uwag

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:05 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Ubezpieczenie rezygnacji to nie jest jakaś nowość, z tym że to nie jest tak że rezygnujesz bez powodu i dostajesz zwrot za bilety, szczegóły w warunkach ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
maksymilianx napisał(a):
Witam.


Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + :)

Szczerze to jakoś tak ucieszyłam się widząc znów po kilku miesiącach te Twoje charakterystyczne pozdrowienia,chyba podświadomie przyzwyczaiłam się do nich :P Fajnie,że piszesz o tym ubezpieczeniu,ale korzystałeś kiedyś z tej opcji osobiście?Chyba powodem nie stawienia się nie może być zmiana planów lub inna mało istotna przyczyna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:09 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 48
Tak napisane jest. To w jakich przypadkach obowiązuje to ubezpieczenie?.

Jeżeli np jest wykupiony lot dla dwóch Osób w tą i z powrotem to koszt anulowania biletów by wynosił 90 Euro za lot od Osoby x 4 czyli 360 Euro?

Skoro jesteś przyzwyczajona to masz jeszcze :P
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + :)

PS Dla Ciebie Miriam pozdrowienia x 2 :P
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:28 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
maksymilianx napisał(a):
Tak napisane jest.

Nie wierz tak do końca we wszystko co napisane. ;) To najważniejsze jest mikroskopijnym drukiem i językiem zrozumiałym dla wtajemniczonych :P Też pozdrawiam i miłej lektury szczegółowych warunków,bo gdybyś kiedyś chciał skorzystać to mógłbyś się zdziwić :)A i przy okazji to raczej nikt z nas nie płaci za zwrot biletów (zwłaszcza Wizzair)bo nie warto ich przeważnie zwracać,zostają na pamiątkę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Gru 2016 19:26 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 48
Ja zostałem z biletami do zwrotu za około 600 zł z wizz ( 13 grudnia - dwie Osoby do Tel Awiw i z powrotem). Jak więc najkorzystniej wyjść z tej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Gru 2016 20:27 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 237
Loty: 159
Kilometry: 191 817
niebieski
Zmienić plany i lecieć!
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 06 Gru 2016 20:30 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 48
Czy nie ma opcji nr 2? :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Gru 2016 20:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
maksymilianx napisał(a):
Ja zostałem z biletami do zwrotu za około 600 zł z wizz ( 13 grudnia - dwie Osoby do Tel Awiw i z powrotem). Jak więc najkorzystniej wyjść z tej sytuacji?

Gdyby bilety były w formie papierowej to można by jakąś ozdobę na choinkę metodą origami wykonać ;) Przepraszam nie powinnam bo wiem,że boli ale normalnie prostego wyjścia nie ma aby coś odzyskać jeśli na pewno nie możecie lecieć. Tylko poważna, udokumentowana choroba pasażera lub bliskiej osoby jest okolicznością ,którą uwzględniają a tego ci nie życzę .Jak masz dobre układy tam u góry to ew.możesz poprosić na 13.XII o jakąś porządną mgłę, śnieżycę czy coś innego co spowodowałoby odwołanie lub przełożenie lotu i wtedy masz prawo do zwrotu całej kwoty za bilety.Przykro mi ale takie są fakty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Gru 2016 09:34 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 48
Dziękuje za udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Gru 2016 09:53 

@‌maksymilianx‌ przeczytaj swoje wiadomości.
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:04 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
'ironia mode on' Po co w ogóle wydawać kasę na ubezpieczenie? Przecież można zadzwonić na lotnisko i powiedzieć że jest podłożona bomba.

Drogi autorze wątku. Może masz też przepis jak zarobić pierwszy milion? 'ironia mode off'

Modzi, gdzie jesteście?


@‌miriam‌
Masz rację.
Miałem po prostu nadzieje że modzi czym prędzej skasują cały ten temat.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez tasma, 08 Gru 2016 15:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@‌tasma‌ Pomyślałeś najpierw ,czy napisałeś?Nie wiesz kto to przeczyta, a nuż uwierzy i powoła się na ciebie ;)Autor tak rzadko się udziela a ty zaraz byś kosz zapychał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group