Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sie 2016 02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Witam, w grudniu będę w Calgary i jako wieki fan sportu chciał bym zwiedzić jak najwięcej rzeczy związanych ze sportem. Pierwsza myśl to wiadomo 15 zimowe igrzyska w 1988 roku. Nie powiem zwiedzenie wioski olimpijskiej czy obiektów olimpijskich to wielka frajda, ale tak naprawdę nie wiem w jakim one są stanie. Alberta Ski Jump Area stoi i są rozgrywane zawody pucharu kontynentalnego, ale co z resztą? Canada Olympic Park podobno jest przeistoczone w bardziej nowoczesne sporty takie jak kolarstwo górskie. Stoi tam w ogóle podium na którym były ceremonie medalowe? Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak to wygląda tam obecnie i czy jest co zwiedzać związanego z olimpiadą? Drugą opcją która przychodzi do głowy to drużyna grająca w NHL Calgary Flames, w grudniu grają dużo meczy u siebie więc na jeden można się wybrać. Automatycznie też niedaleko grają świetni młodzicy Red Deer Rebels, więc można i by na ich mecz się wybrać.
Ogólnie czekam na wasze opinie o obiektach olimpijskich z 1988 roku i jakieś inne sportowe propozycje na zwiedzanie Calgary.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 18 Cze 2018 07:31 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Podbijam temat, ja niestety nie załapałem się na żadne mecz, ale w Calgary można iść na kilka dyscyplin.
NHL (hokej) - Calgary Flames
Kanadyjska liga futbolu amerykańskiego - Calgary Stampeders (stadion na wylotówce w stronę Banff).
Drużyna lacrossa - Calgary Roughnecks
Lingerie Football League - damska drużyna (ale strona działa masakrycznie i nie udało mi się znaleźć terminarza :/ ) - Calgary Fillies

oraz wiele innych, profesjonalnych i amatorskich: http://f4f.pl/bit/16381
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Mar 2019 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Jak wiemy Kanada będzie jednym z gospodarzy MŚ w 2026 i z tego powodu została powołana normalna liga Kanadyjska w piłkę nożna. Pierwszy sezon rozpocznie się w kwietniu 2019 roku, grają systemem wiosna-jesień. Na razie klubów jest tylko 7:
Cavalry FC - Calgary
FC Edmonton - Edmonton
Forge FC - Hamilton
HFX Wanderers FC - Halifax,
Pacific FC - Langford
Valour FC - Winnipeg,
York 9 FC - Toronto

Więcej informacji: https://canpl.ca/ https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Cana ... gue_season

Twór ciekawy, pościągali paru grajków z Europy, stadiony małe bo piłka w Kanadzie nie jest popularna, ale zobaczymy co i jak. Może mi sierpniu przyjdzie się wybrać na jakiś mecz.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group