Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2016 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
http://www.cashless.pl/temat-dnia/1320- ... ennik-tmub

Wielu z nas ma tam konto, więc postanowiłem podzielić się informacją o niekorzystnych zmianach :(
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:06 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Najbardziej żal tych 10 przelewów bezpłatnych, z bankomatów i tak nigdy nie korzystałem,
a konto premium można np załatwić jednym strzałem za 0,4% prowizji od 500 i zgarnąć i tak 23 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
witekkowal uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja zamykam, właśnie wplatomaty, przelewy natychmiastowe oraz bankomaty za free powodowały, że byłem bardzo zadowolony z ich usług. W tym momencie z mojej strony właśnie sobie potrójnie strzelili w kolano i stracili wszystkie atuty czemu miałbym u nich mieć konto

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:14 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
zamkniecie rachunku TMUB jest dosc upierdliwe, jezeli posiada sie ich dodatkowo z roznych powodow kilka - jest jednak w sieci gotowy wzor.... szkoda to byl naprawde niezly rachunek :(

Witam,
Proszę o przyjęcie dyspozycji wypowiedzenia Umowy Ramowej w celu zamknięcia rachunku nr ………………………… z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, wraz ze wszystkimi innymi rachunkami i produktami bankowymi prowadzonymi na moją rzecz.
W przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku proszę o jej przekazanie na rachunek bankowy nr …………………………..
Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych proszę o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz ich usunięcie.
Proszę o przesłanie potwierdzenia zamknięcia rachunku.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:15 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja nie miałem problemów z zamknięciem jednego z subkont, ale to było tylko jedno konto... A żeby całość zamknąć oraz wyrzucić wszystkie zgody... Dzięki za wzór, pewnie się przyda. To listem słać?

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:20 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
wyslac wiadomosc bezposrednio z poziomu rachunku bankowego
Załącznik:
TMUB.JPG
TMUB.JPG [ 36.11 KiB | Obejrzany 8477 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:47 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
A jak z kontami walutowymi?
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Maj 2016 14:42 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Zapowiadają się spore zmiany... podwyżki opłat, limitowane darmowe wypłaty z bankomatów, dwa różne rodzaje konta:
http://www.cashless.pl/temat-dnia/1320-spore-podwyzki-oplat-a-na-oslode-abonament-telefoniczny-za-free-oto-nowy-cennik-tmub
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
marcheloka uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 29 Maj 2016 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@Piotrek30 było: spore-podwyzki-oplat-w-tmub-d-sync,18,94915
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotrek30 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Maj 2016 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Trzeba poczekać aż pojawi się oficjalna TOiP. Wiadomo było że "stan darmowy" nie może trwać wiecznie - w końcu musieli zacząć na tym zarabiać, a przynajmniej mniej dopłacać, moim zdaniem nawet po zmianach oferta będzie dość konkurencyjna. Ciekawi mnie jak będzie z tym darmowym abonamentem - zapowiada się ciekawy dodatek, pytanie tylko co oznacza fragment artykułu "bezpłatny, maksymalnie przez 24 miesiące, będzie tylko kolejny aktywowany numer" - czy aby z tego skorzystać trzeba będzie mieć jakikolwiek inny numer w T-Mobile (np. prepaid), czy też będzie konieczna druga karta z pełnopłatnym abonamentem no-limit...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Maj 2016 16:16 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Jak prepaid?, to by dopiero było pole do nadużyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Maj 2016 16:49 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 180
@michzak @Hetman Pamiętajcie, że w sytuacji zmiany regulaminu (czyli tak jak teraz) można zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym, nie trzeba czekać 'regulaminowego okresu wypowiedzenia'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 29 Maj 2016 19:33 

Rejestracja: 19 Lut 2016
Posty: 28
Nie wszyscy czytają każdy zakamarek forum. Ja na przykład nie trafiłbym na tamten temat dotyczący podniesienia opłat. Dlatego podziękowania dla @Piotrek30, moim zdaniem odpowiedni post w odpowiednim miejscu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 29 Maj 2016 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Z zamykaniem konta bym poczekał, bo skoro to już drugi bank, który podnosi mocno opłaty (po BZWBK), to jest bardzo prawdopodobne, że inne banki pójdą w ich ślady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Maj 2016 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Najważniejsze, że w ramach ich super kont walutowych nic się nie zmienia :)
Góra
 Profil Relacje PM off
spokoluzik lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 29 Maj 2016 22:36 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ogólnie natchniony nową tabelą opłat i prowizji w TMUB przejrzałem inne konta w różnych bankach i raczej zdecyduje się na tę ofertę osobiście:
https://www.aliorbank.pl/klienci-indywi ... kosci.html
w skrócie: wpływ 2.5k lub obrót 700 zł w ciągu miesiąca i wszystko za free (łącznie z przelewami zagranicznymi, wpłatami we wpłatomatach, wypłatami we wszystkich bankomatach (też za granicą) oraz przelewy natychmiastowe) w nieograniczonych ilościach + gwarancja braku zmiany warunków (w tym tabeli opłat i prowizji) przez 5 lat (co przy wizjach @skrzat może być całkiem kuszące)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 30 Maj 2016 07:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
eukaliptus napisał(a):
@michzak @Hetman Pamiętajcie, że w sytuacji zmiany regulaminu (czyli tak jak teraz) można zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym, nie trzeba czekać 'regulaminowego okresu wypowiedzenia'.

Ile mam czasu na reakcję w sytuacji zmiany regulaminu? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 30 Maj 2016 08:44 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Co tu dożo pisać. Mamy społeczeństwo jakie mamy. Pełny socjal i roszczeniowy (względem państwa) tryb życia robi swoje.

Wracając do meritum, to mi szkoda tego że cofamy się parę lat z ofertami bankowymi! Wiele ciekawych rozwiązań może pójść w piach. Na przykład darmowe przelewy ekspresowe w TMUB.
Ogarnięta część społeczeństwa zrobi porządek z kontami i nie będzie wydawać niepotrzebnie kasy. Reszta będzie sponsorowała tych pierwszych. A wszyscy i tak będą sponsorować nieudolnych polityków:(

Same podwyżki w TMUB na pierwszy rzut oka dla mnie nie będą zbyt bolesne. Gdy skończy się promo na 5% cashback, to wrócę do konta Freemium i zamknę karty. (Mam nadzieję że taka zmiana będzie możliwa).

Niemniej uważam że po fali podwyżek nastąpi pewna stagnacja, do gry włącza się inne instytucje finansowe i powoli rynek zmusi banki do coraz lepszych ofert. Na zakończenie powtórzę to co napisałem na początku. Szkoda że cofamy się z ofertami i usługami o parę lat.


Ostatnio edytowany przez luziczek, 30 Maj 2016 12:32, edytowano w sumie 1 raz
Usunięcie polityki z posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 30 Maj 2016 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
pomijajac cala kreatywna ksiegowosc Bankow dla osiagniecia doraznych korzysci
wykazany zysk na papierze przez branze w 2015 to +/- 11,5 mld PLN
branza jak chyba zadna inna nauczona bez litosci/sumienia strzyc klientow

@xemi z jakimi uslugami sie cofasz o pare lat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Maj 2016 08:57 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 180
@michzak do czasu jego wejścia w życie
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group