Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Maj 2016 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@correos
@xemi miał na myśli prawdopodobnie m.in. brak popularyzacji przelewów ekspresowych.
Kiedyś za konta/karty itp. płaciło się dość dużo i nie było z tym problemu, lecz oprocentowanie kont/lokat było na poziomie kilkunastu procent w skali roku. Obecnie oprocentowanie jest bliskie 0%, a opłaty rosną :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 30 Maj 2016 09:08 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ale proponowałbym o zmianach jednak dyskutować w temacie o zmianach, bo zaraz się bałagan zrobi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Maj 2016 10:47 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Kod:
Zmiany w „Regulaminie Promocji 5% zwrotu kwoty zakupów dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”:
- Dodano punkty posiadające MCC 4900, określające narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne, jako te, w których nie jest naliczana Premia za Transakcje

Tak że kolejna dobra zmiana...

No nic, pociągnę karty do końca lipca i podziękujemy.
Zamówiłem u nich kartę kredytową aby skorzystać z promocji 300 zł. No nic, trzeba zweryfikować regulamin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Maj 2016 10:51 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
kacper451 napisał(a):
Najbardziej żal tych 10 przelewów bezpłatnych, z bankomatów i tak nigdy nie korzystałem,
a konto premium można np załatwić jednym strzałem za 0,4% prowizji od 500 i zgarnąć i tak 23 PLN.

Żabka została właśnie wyeliminowana z tej promocji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Maj 2016 11:10 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Cennik:

http://m.telepolis.pl/grafika/newsy/201 ... a-2016.pdf

Regulamin:
http://m.telepolis.pl/grafika/newsy/201 ... n-2016.pdf

Na szybko przeglądnięte pod kontem kont walutowych i kart EUR/USD - tu się nic nie zmienia. Przeliczenia zostają dla USD do innych walut po kursie Mastercard, wypłaty z bankomatów za 0.


Ostatnio edytowany przez seal, 30 Maj 2016 12:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 30 Maj 2016 12:01 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
correos napisał(a):
pomijajac cala kreatywna ksiegowosc Bankow dla osiagniecia doraznych korzysci
wykazany zysk na papierze przez branze w 2015 to +/- 11,5 mld PLN
branza jak chyba zadna inna nauczona bez litosci/sumienia strzyc klientow

@xemi z jakimi uslugami sie cofasz o pare lat?

Tylko że cały ten podatek bankowy jest realizowany za pieniądze obywateli. Trzeba było być głupcem żeby sądzić że będzie inaczej!

Co do usług, to mi szkoda wymienionych przeze mnie przelewów natychmiastowych.
A wprowadzenie opłat za wpłatomaty i przelewy internetowe uważam za kompletny debilizm!

Ale rynek nie lubi próżni;)


Ostatnio edytowany przez luziczek, 30 Maj 2016 12:33, edytowano w sumie 1 raz
Usunięcie polityki z posta.
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 31 Maj 2016 13:38 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Czas zamknąć konto u nich a już kolejne w SmartBanku otwierać ;P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 31 Maj 2016 22:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja decyduję się na konto w Aliorze. Chce ktoś mnie polecić do założenia konta "Wyższej Jakości" w Aliorze? (nie Kantor Walutowy!) 60 zł za reflinka jest ;)

Edit: dzięki, już mam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 21 Cze 2016 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
co polecacie? zalozenia:

na rachunek wpada jedynie pensja wyzsza od minimalnej
zadnych platnosci w walutach obcych
platnosci karta jedynie w PLN sklepy plus sporadycznie w net od wielkiego dzwonu
kilka przelewow z rachunku z reguly co miesiac tych samych
brak zainteresowania moneyback, punktami, milami, paybackami itp
kluczowe warunki: bezplatne prowadzenie rachunku, bezplatna karta, bezplatne podjecie gotowki z dowolnego bankomatu
i byloby dobrze gdyby bank mial tez placowke do ktorej pracownik moze podejsc i ewentualne klopoty rozwiazac w kontakcie twarza w twarz

na szybko znalazlem Millennium 360
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Cze 2016 12:55 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Korzystam m.in. z konta 360 w banku Millenium. Wymogi do bezpłatnego prowadzenia i karty debetowej to wpływ 1000 zł w miesiącu (nie musi być jednorazowo) plus jedna transakcja kartą bądź płatność BLIK. Wypłaty we wszystkich bankomatach bezpłatne.
Jestem zadowolony szczególnie z aplikacji mobilnej. Millenium ma niektóre placówki zlokalizowane w centrach handlowych, więc można załatwić sprawy także w soboty i niedziele.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:00 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Tylko trzeba pamiętać o wyłączeniu: Do karty do konta dołączona jest usługa „Pakiet Bezpieczeństwa”, składająca się z 25 powiadomień sms oraz ubezpieczenia karty, bezpłatna do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po wydaniu karty. Opłata za każdy kolejny miesiąc wynosi 3,99 zł. Usługę można wyłączyć w każdym czasie trwania umowy o kartę.

Smart Bank też ma za darmo prowadzenie, kartę i wypłaty nawet w całej Europie, no ale nie pogadasz face to face.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
nie mozna pracownika zmusic do wyrazenia zgody na wyplate wynagrodzenia na rachunek bankowy
ale chce sie przygotowac i miec argumentacje do rozmowy by zrezygnowali z wyplat gotowkowych w kasie
jak ktos cos jeszcze bede wdzieczny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:03 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
No i jeszcze jest Pakiet Bardzo Pomocny, który jest dołączony do konta. Przez pierwsze 12 miesięcy jest bezpłatny, potem 4,98 zł. Również można zrezygnować telefonicznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Masz na tyle niskie wymagania że znajdzie się przynajmniej kilka banków które je spełnią. Millenium 360 to niezła opcja, z innych pierwsze przyszło mi do głowy eKonto Plus w mBanku: całkowicie darmowe zakładając 1000 zł wpływu i 5 transakcji kartą, za to darmowe wszystkie bankomaty (w tym za granicą), punkty w bardzo dobrych lokalizacjach i łatwe 300-500 zł do zgarnięcia za otwarcie.

https://www.mbank.pl/indywidualny/konta ... onto-plus/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:14 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Co do mBanku w taryfie plus masz także bezpłatne wpłaty i wypłaty w placówkach. Także możesz się "spotkać z bankiem face to face"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Odnoście Millennium 360, dodam, że ja mam to konto tylko i wyłącznie do wpłat, ponieważ mam ich bankomat pod domem, a ich bankomaty są jednocześnie wpłatomatami, czyli mogę bez kolejki, o dowolnej porze dnia i nocy dokonać wpłaty na konto. Księgowanie jest natychmiastowe. Po prostu wkładasz plik banknotów (nie muszą być posortowane, ani jednego nominału) do otworu, po chwili pojawia się na ekranie kwota, zatwierdzasz i gotowe - pieniądze są zaksięgowane.
A jako comiesięczną wymaganą jedną transakcję robię doładowanie konta Allegro na 1,01zł (bo to jest minimalna kwota doładowania), którą i tak wykorzystuję przy sprzedaży :)
Poza tym w aplikacji mobilnej dla rachunku 360 jest 3 m-czna lokata mobilna 3,25% w skali roku (co jest jedną z najwyższych wartości oprocentowania lokat w bankach).
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 21 Cze 2016 13:43 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja jak pisałem przeniosłem się do Alior Banku na Konto Wyższej Jakości - wpłata miesięczna jednorazowa pow. 2500 zł i mam wszystko za free, co tylko mi może do głowy przyjść z kontem, w ilościach nielimitowanych (wpłaty, wypłaty, przelewy natychmiastowe, walutowe, powiadomienia, wszystko, tabela od góry do dołu to dosłownie 0 bez gwiazdek)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Cze 2016 14:03 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ja tez korzystam z tego konta i sobie chwalę, ale kolega correos nie spełni kryterium jednorazowego wpływu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Cze 2016 14:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wiadomo wiadomo. Dla innych to też piszę :) jesli się nie spełni tego warunku minimum, to płaci się za te wszystko darmowe jednorazowo 12 zł. Tak czy inaczej nie jest zła oferta :)

A, i co ważniejsze, 5 lat niezmienność warunków, co przy obecnej sytuacji gospodarczej kraju i Europy, może być bardzo dużym atutem 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 28 Cze 2016 12:09 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
Zamiast jednorazowego wpływu dla konta Wyższej Jakości w Alior widzę warunek wydania 700zł kartą, co może być łatwiejsze do spełnienia. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group