Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2016 11:48 
Awatar użytkownika

HON fly4free
http://www.cashless.pl/temat-dnia/1320- ... ennik-tmub

Wielu z nas ma tam konto, więc postanowiłem podzielić się informacją o niekorzystnych zmianach :(
 Relacje PM off
7 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:06 

złoty
Najbardziej żal tych 10 przelewów bezpłatnych, z bankomatów i tak nigdy nie korzystałem,
a konto premium można np załatwić jednym strzałem za 0,4% prowizji od 500 i zgarnąć i tak 23 PLN.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
witekkowal uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Ja zamykam, właśnie wplatomaty, przelewy natychmiastowe oraz bankomaty za free powodowały, że byłem bardzo zadowolony z ich usług. W tym momencie z mojej strony właśnie sobie potrójnie strzelili w kolano i stracili wszystkie atuty czemu miałbym u nich mieć konto

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:14 

zamkniecie rachunku TMUB jest dosc upierdliwe, jezeli posiada sie ich dodatkowo z roznych powodow kilka - jest jednak w sieci gotowy wzor.... szkoda to byl naprawde niezly rachunek :(

Witam,
Proszę o przyjęcie dyspozycji wypowiedzenia Umowy Ramowej w celu zamknięcia rachunku nr ………………………… z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, wraz ze wszystkimi innymi rachunkami i produktami bankowymi prowadzonymi na moją rzecz.
W przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku proszę o jej przekazanie na rachunek bankowy nr …………………………..
Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych proszę o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz ich usunięcie.
Proszę o przesłanie potwierdzenia zamknięcia rachunku.
 Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:15 
Site Admin
Awatar użytkownika

Ja nie miałem problemów z zamknięciem jednego z subkont, ale to było tylko jedno konto... A żeby całość zamknąć oraz wyrzucić wszystkie zgody... Dzięki za wzór, pewnie się przyda. To listem słać?

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:20 

wyslac wiadomosc bezposrednio z poziomu rachunku bankowego
Załącznik:
TMUB.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#7 PostWysłany: 29 Maj 2016 12:47 

Ostrzeżenia: 1
A jak z kontami walutowymi?
 Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.

#8 PostWysłany: 29 Maj 2016 14:42 

Zapowiadają się spore zmiany... podwyżki opłat, limitowane darmowe wypłaty z bankomatów, dwa różne rodzaje konta:
http://www.cashless.pl/temat-dnia/1320-spore-podwyzki-oplat-a-na-oslode-abonament-telefoniczny-za-free-oto-nowy-cennik-tmub
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
marcheloka uważa post za pomocny.

#9 PostWysłany: 29 Maj 2016 15:31 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@Piotrek30 było: spore-podwyzki-oplat-w-tmub-d-sync,18,94915
 Relacje PM off
Piotrek30 lubi ten post.

#10 PostWysłany: 29 Maj 2016 16:02 
Awatar użytkownika

niebieski
Trzeba poczekać aż pojawi się oficjalna TOiP. Wiadomo było że "stan darmowy" nie może trwać wiecznie - w końcu musieli zacząć na tym zarabiać, a przynajmniej mniej dopłacać, moim zdaniem nawet po zmianach oferta będzie dość konkurencyjna. Ciekawi mnie jak będzie z tym darmowym abonamentem - zapowiada się ciekawy dodatek, pytanie tylko co oznacza fragment artykułu "bezpłatny, maksymalnie przez 24 miesiące, będzie tylko kolejny aktywowany numer" - czy aby z tego skorzystać trzeba będzie mieć jakikolwiek inny numer w T-Mobile (np. prepaid), czy też będzie konieczna druga karta z pełnopłatnym abonamentem no-limit...

#11 PostWysłany: 29 Maj 2016 16:16 

złoty
Jak prepaid?, to by dopiero było pole do nadużyć?
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 29 Maj 2016 16:49 

@michzak @Hetman Pamiętajcie, że w sytuacji zmiany regulaminu (czyli tak jak teraz) można zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym, nie trzeba czekać 'regulaminowego okresu wypowiedzenia'.
 Relacje PM off  

#13 PostWysłany: 29 Maj 2016 19:33 

Nie wszyscy czytają każdy zakamarek forum. Ja na przykład nie trafiłbym na tamten temat dotyczący podniesienia opłat. Dlatego podziękowania dla @Piotrek30, moim zdaniem odpowiedni post w odpowiednim miejscu :)
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 29 Maj 2016 20:31 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Z zamykaniem konta bym poczekał, bo skoro to już drugi bank, który podnosi mocno opłaty (po BZWBK), to jest bardzo prawdopodobne, że inne banki pójdą w ich ślady.
 Relacje PM off  

#15 PostWysłany: 29 Maj 2016 22:33 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 108
Kilometry: 135 330
Najważniejsze, że w ramach ich super kont walutowych nic się nie zmienia :)
 Relacje PM off
spokoluzik lubi ten post.

#16 PostWysłany: 29 Maj 2016 22:36 
Site Admin
Awatar użytkownika

Ogólnie natchniony nową tabelą opłat i prowizji w TMUB przejrzałem inne konta w różnych bankach i raczej zdecyduje się na tę ofertę osobiście:
https://www.aliorbank.pl/klienci-indywi ... kosci.html
w skrócie: wpływ 2.5k lub obrót 700 zł w ciągu miesiąca i wszystko za free (łącznie z przelewami zagranicznymi, wpłatami we wpłatomatach, wypłatami we wszystkich bankomatach (też za granicą) oraz przelewy natychmiastowe) w nieograniczonych ilościach + gwarancja braku zmiany warunków (w tym tabeli opłat i prowizji) przez 5 lat (co przy wizjach @skrzat może być całkiem kuszące)
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#17 PostWysłany: 30 Maj 2016 07:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

eukaliptus napisał(a):
@michzak @Hetman Pamiętajcie, że w sytuacji zmiany regulaminu (czyli tak jak teraz) można zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym, nie trzeba czekać 'regulaminowego okresu wypowiedzenia'.

Ile mam czasu na reakcję w sytuacji zmiany regulaminu? :P
 Relacje PM off  

#18 PostWysłany: 30 Maj 2016 08:44 

Co tu dożo pisać. Mamy społeczeństwo jakie mamy. Pełny socjal i roszczeniowy (względem państwa) tryb życia robi swoje.

Wracając do meritum, to mi szkoda tego że cofamy się parę lat z ofertami bankowymi! Wiele ciekawych rozwiązań może pójść w piach. Na przykład darmowe przelewy ekspresowe w TMUB.
Ogarnięta część społeczeństwa zrobi porządek z kontami i nie będzie wydawać niepotrzebnie kasy. Reszta będzie sponsorowała tych pierwszych. A wszyscy i tak będą sponsorować nieudolnych polityków:(

Same podwyżki w TMUB na pierwszy rzut oka dla mnie nie będą zbyt bolesne. Gdy skończy się promo na 5% cashback, to wrócę do konta Freemium i zamknę karty. (Mam nadzieję że taka zmiana będzie możliwa).

Niemniej uważam że po fali podwyżek nastąpi pewna stagnacja, do gry włącza się inne instytucje finansowe i powoli rynek zmusi banki do coraz lepszych ofert. Na zakończenie powtórzę to co napisałem na początku. Szkoda że cofamy się z ofertami i usługami o parę lat.

Ostatnio edytowany przez luziczek, 30 Maj 2016 12:32, edytowano w sumie 1 raz
Usunięcie polityki z posta.
 Relacje PM off  

#19 PostWysłany: 30 Maj 2016 08:56 
Awatar użytkownika

srebrny
pomijajac cala kreatywna ksiegowosc Bankow dla osiagniecia doraznych korzysci
wykazany zysk na papierze przez branze w 2015 to +/- 11,5 mld PLN
branza jak chyba zadna inna nauczona bez litosci/sumienia strzyc klientow

@xemi z jakimi uslugami sie cofasz o pare lat?
 Relacje PM off  

#20 PostWysłany: 30 Maj 2016 08:57 

@michzak do czasu jego wejścia w życie
 Relacje PM off
michzak uważa post za pomocny.

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości