Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Sty 2013 18:57 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 9
Zbanowany
Dostajesz maila z numerem rezerwacji.Obciążenie masz też na karcie.
Czekam już tydzień na odpowiedz od nich w sprawie zamiany opłaconej rezerwacji tego samego pokoju z opcji BB na opcję "bez wyżywienia"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#42 PostWysłany: 02 Sty 2013 20:48 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 14
Witam

Korzystał ktoś ze strony budgetplaces.com.? Można bez problemu rezerwować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 02 Sty 2013 22:25 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 34
Dorzucę jeszcze hotelsreviewed.com (testowałam Hiszpanię/Wyspy Kanaryjskie i skorzystałam z super najtańszej, wiarygodnej oferty).
Agreguje dane z wielu miejsc - ale uwaga: od znanych, wiarygodnych stron (acz nie zawsze najtańszych) po takie dziwaczne, "krzakowate"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 02 Sty 2013 22:41 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 21
pasadena napisał(a):
Dorzucę jeszcze hotelsreviewed.com (testowałam Hiszpanię/Wyspy Kanaryjskie i skorzystałam z super najtańszej, wiarygodnej oferty).
Agreguje dane z wielu miejsc - ale uwaga: od znanych, wiarygodnych stron (acz nie zawsze najtańszych) po takie dziwaczne, "krzakowate"...


To jest to samo wlasciwie co hotelscombined.com -z tej samej bazy korzysta też zresztą wyszukiwarki hoteli Ryanaira.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Lut 2013 00:16 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Czy znany jest wam portal Eurobookings.com, co o nim sądzicie, czy jest wiarygodny, jakie macie doświadczenie z nim związane. Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Lut 2013 01:36 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 25
tropikey napisał(a):



a czy testował ktoś już powyższe wyszukiwarki hosteli? Albo możecie korzystaliście już z innych wyszukiwarek hosteli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 19 Lut 2013 00:51 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Czy zna ktoś z Was jakąś wyszukiwarkę, która nie wymagałaby wpisania w kryteriach na sztywno dat pobytu, tylko działałaby następująco:
- Wpisujemy interesującą destynację oraz okres, w którym jesteśmy gotowi wybrać się w podróż (np Wiedeń 1 maja-31 czerwca)
- Wpisujemy kryteria jakie musi spełniać hotel (np. ***, pokój 2 osobowy z prywatną łazienką itp)
- Wpisujemy górny margines cenowy (załóżmy do 20 EUR)
- Wyszukiwarka znajduje najtańsze terminy konkretnych hoteli (promocje, błędy cenowe).

Wyszukiwarka przykładowo znajduje hotel, który standardowo ma cenę 40EUR za noc, ale w okresie załóżmy 17-19 maja jest mega promocja i kosztuje 10EUR. Wtedy robimy rezerwacje na 2 noce i mamy dobry hotel w fajnej cenie :)

Od strony analitycznej algorytm takiej wyszukiwarki może wydawać się skomplikowany, ale może ktoś oprogramował takie stworzonko :D. Czy znacie jakąś wyszukiwarkę, która tak działa?
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 06 Mar 2013 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Czy przy rezerwacji przez HRS karta jest od razu obciążana, czy dopiero w hotelu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 07 Mar 2013 03:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012
Posty: 32
Loty: 20
Kilometry: 33 646
Na www.hostelbookers.com chcę zarezerwować nocleg. Muszę zapłacić 10% ceny, więc wpisuję numer karty itp a tu nic, nie przyjmuje. Czy zdarzyło się Wam kiedyś coś podobnego? Istnieje inna metoda płatności na tej stronie?
Zaznaczam, że w podobny sposób płaciłem tą kartą na innych stronach - np Polski Bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 15 Mar 2013 23:06 

Rejestracja: 14 Mar 2013
Posty: 1
iwinka66 napisał(a):
Witam

Korzystał ktoś ze strony budgetplaces.com.? Można bez problemu rezerwować?


Rezerwowałem w zeszłym roku Hotel w Amsterdamie, nie było żadnych problemów, a cena była naprawdę atrakcyjna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 28 Mar 2013 18:01 

Rejestracja: 28 Mar 2013
Posty: 5
Hej :)
Jestem tutaj nowy więc jeśli w złym wątku pytam to prosiłbym o przeniesienie mojej odpowiedzi do odpowiedniego.
Za pewne wielu z Was rezerwowało sobie pobyt w hotelu poprzez Booking.com.
Gdy wyszukujemy jakiś hotel bardzo często pisze "śniadanie wliczone w cenę". I tu się pojawia moje pytanie, czy faktycznie jest to tylko śniadanie ? Czy można tam zarezerwować pobyt z all inclusive lub pełnym wyżywieniem? Zastanawia mnie to ponieważ nie ważne jak dużą sumę mielibyśmy zapłacić za hotel, wszędzie pisze "śniadanie w cenie". Bardzo proszę o wyjaśnienie. Jeśli już ktoś o coś takiego pytał, to prosiłbym aby ktoś napisał w jakim dziale o tym mogę znaleźć informację albo napisał na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 29 Mar 2013 11:10 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 114
Loty: 38
Kilometry: 79 867
Na bookingu da się znaleźć hotel z all inclusive - wówczas pisze wszystko w cenie ale to raczej nie jest wyszukiwarka do all-inclusive.
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 08 Kwi 2013 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Zarezerwowałem hotel w Amsterdamie bez możliwości anulowania. Problem w tym , że się pośpieszyłem wracam dzień po urodzinach Ojca. Chciałbym rezerwację zmienić o 2 dni do tyłu. Napisałem już do hotelu, ale czy jest taka w ogóle możliwość? Napisać jeszcze do HRS?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 08 Kwi 2013 23:02 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Serwis agoda.com -

ktoś korzystał?
Można zaufać - nie ma problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Kwi 2013 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Mozesz smialo rezerwowac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 08 Kwi 2013 23:26 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Dobra, zarezerwowałem :)

Piszą, że dostałem jakieś punkty wart 11 USD przy następnej rezerwacji. Tylko jak się zalogować? Adres email rozpoznaje [na niego była robiona rezerwacja] ale skąd hasło ?

edit: ok, już znalazłem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 03 Maj 2013 14:19 

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 1
Czy ktos był na tej stronie www.anulacje.pl ?
Stronka chyba jest swieża bo znalazelm tylko kilka ofert i to w wiekszosci na Warszawe, ale ceny sa mega niskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 05 Cze 2013 09:54 

Rejestracja: 18 Mar 2013
Posty: 9
Które z tych stron mają w opcjach wyszukiwania "all inclusive" ?
Ja widzę tylko nocleg lub n+ breakfast.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 05 Cze 2013 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10923
HON fly4free
narasap napisał(a):
Które z tych stron mają w opcjach wyszukiwania "all inclusive" ?
Ja widzę tylko nocleg lub n+ breakfast.


np. hotelopia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 09 Cze 2013 18:38 

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 6
Roomorama.com - testowal ktos? Serwis podobny do airbnb, prosze o recenzje. /mozna spokojnie bukowac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group