Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Cze 2016 11:49 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Pozwolę sobie założyć nowy watek SPG (upgrade, wrażenia) tak jak to mam miejsce w innych sieciach.
Akurat nadarzyła się chyba do tego dobra okazja.
A moderatora proszę o podpięcie szablonu do tematu.


Nazwa hotelu: Sheraton Poznań

Twój status w programie lojalnościowym: pól golda :), Preferred Guest Plus

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: apartament prezydencki

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wszystko w cenie pokoju, śniadanie, dostęp do saloniku, butelka wina

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna, właściwe 1/6 ceny, z błędu

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
salonik bardzo kameralny, otwarty 24h,
od 18 -20 mocniejsze alkohole standardowe bez udziwnień + cieple przekąski, typowej kolacji to tam nie podają,
sympatyczna obsługa, młody chłopak spytał co sobie życzę na początek i zasugerował na start prosecco, a później czym chata bogata. ;)


Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Zdecydowanie, pewnie więcej już nigdy w tym apartamencie nie będę nocował,
pokój ponad 100 m2, dwie sypialnie, dwie wielkie łazienki, i wielki salon.
Na początku zobaczyłem tylko jedną z sypialń, myślę sobie taka sobie, łazienka już zrobiła wrażenie, a jak zobaczyłem salon, to szczęka opadła.
W łazienkach full kosmetyków, plus szczoteczki do zębów i mini pasty a także zestawy do golenia.
Generalnie wszystkiego było full, szlafroków, kapci itp. Bez baboli się nie obyło, wielki telewizor oraz wieża nie działały.
Poprosiłem o brak pre autoryzacji karty, recepcjonistka poinformowała, że zablokują mi minibarek, domyślałem się że jakoś zdalnie to zrobią,
a tu za 10 minut, pojawił się pan z koszyczkiem i powyciągał wszystko z lodówki ;) . Telewizora nie dało rady naprawić,
jakieś tam problemy siły wyższej, akurat chciałem obejrzeć finał LM. Chociaż po wieczornym, koktajlu i tak wyszły nici z oglądania meczu. ;)


Inne uwagi:
Myślałem że będą się jakoś doktoryzować nad ceną, ale zero problemu, rezerwacja na 2 osoby, bez problemu mogły spać 3,
dzwoniłem wcześniej, ale śniadanie już dodatkowo płatne dla tej 3 osoby, zdaje się, że w saloniku śniadań nie podają.

Załączniki:
SP1.jpg
SP1.jpg [ 198.03 KiB | Obejrzany 5615 razy ]


Ostatnio edytowany przez zbyhu 02 Cze 2016 12:40, edytowano w sumie 2 razy
dodałem wikiposta
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Sheraton Grand Krakow
#2 PostWysłany: 07 Cze 2016 02:30 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
@kacper451: tzn. rozumiem nie bylo upgradu ;), jak mamy zaczac z grubej rury ten watek po polsce to przebije Twoj 104m2 apartament w Poznaniu, krakowskim apartamentem 105m2.

Nazwa hotelu: Sheraton Grand Krakow
Wawel Presidential Suite 105 m2 narozny apartament z widokiem na Wawel.
Apartament sklada sie z duzej sypialni, z duzego pokoju dziennego z stolem obiadowym na 8 osob, osobnej garderoby z stolikiem kosmetycznym, aneks kuchenny, marmurowa lazienka z jacuzzi osobny prysznic i osobne WC dla gosci, maly balkonik na Wawel.

Twój status w programie lojalnościowym: Platinium75
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: cos najtanszego dwuosobowego
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: dostep do lozy, pozne wymeldowanie, sniadanie + 500pkt, pudelko kukulek z krakowskiego Kredensu, WiFi
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna, jakies 350PLN
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): dobra loza porownywalna z sopockim a lepsza niz obecnie warszawskie, standard 18-20 happy hour
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: minusy drogi parking dla goscia hotelowego, glosno w pokojach z wewnetrznego atrium, trudno taka konstrukcja budynku - - plusy kosmetyki MoltonBrown w lazienkach (apartament), zestaw audio Bose, telefony Cisco, bellboy melduje sie na podjezdzie hotelowym
Inne uwagi:trzy razy bylem w tym hotelu i trzykrotnie recepcja dawala mi maksymalny upgrade do tego apartamentu, dosc ladny wystroj wnetrza apartamentu nie tak ciezki jak na siec sheratona, dobre wytlumienie scian i okien ale juz drzwi wejsciowych nie, sprawna i nie glosna klimatyzacja
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Cze 2016 07:17 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Hehe, tam upgrade nie było już zrobić do czego, ta to rozdanie należy do Ciebie ;)
Z reszta co ja tam z połową golda mogę dostać:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Cze 2016 15:41 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Update z zdjeciami do Sheraton Grand Krakow:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

-- 22 Cze 2016 01:03 --

Kolejny hotel SPG w Polsce, tutaj typowe zakupy wlascicieli hotelu w 'IKEA by SPG' ;)

Nazwa hotelu: Sheraton Warszawa
Apartament Club Executive 72-82 m2 mozna uznac ze to narozny apartament z widokiem na Pl. Trzech Krzyży.
Apartament 2 pokojowy, sypialnia z łazienką, salon z osobną toaletą, zestaw wypoczynkowy i ława w pokoju dziennym, wysokie okna gwarantujące wspaniały widok na Pl. Trzech Krzyży, .

Twój status w programie lojalnościowym: Platinium75
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: cos najtanszego dwuosobowego
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: dostep do lozy, pozne wymeldowanie, sniadanie + 500pkt, WiFi
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna, jakies 290PLN
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): loza taka sobie poza czasem siniadania, podwieczorku i HH dostepne tylko napoje i orzeszki/czipsy, standard alkoholowy 18-20 happy hour, dwa duze TV dostepne w lozy
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: minusy to ciezki wystroj typowego Sheratona - - plusy ladny widok, duze okna (apartament), zestaw audio/kino Samsung, bardzo dobre sniadanie duzy nacisk na typowo polskie produkty, moze nie jakis duzy bufet ale jakosciowo dobry.
Inne uwagi: klub nocny - czesto z live zespolem, silownia skromnie wyposazona

Image
Image
Image
Image
Image
Image

-- 05 Lip 2016 14:52 --

Warszawski hotel SPG - Westin tutaj jest to biznesowa wersja sieci Westin dosc nietypowo jak dla niej ale przy takich cenach czego sie spodziewac.

Nazwa hotelu: The Westin Warsaw

-- 06 Lip 2016 00:14 --

Warszawski hotel SPG - Westin tutaj jest to biznesowa wersja sieci Westin dosc nietypowo jak dla niej ale przy takich cenach czego sie spodziewac.

Nazwa hotelu: The Westin Warsaw
Apartament Deluxe lub Apartament Westin Executive 50-54 m2 nie wiem czym sie praktycznie roznia oprocz dostepu do lozy bywalem w obu przed odnowieniem.
Apartament 2 pokojowy (czesc apartamentow jest odnowiona), sypialnia z łóżkiem Heavenly Bed i osobna łazienką zlikwidowano juz prysznice Heavenly jest deszczownica, salon z osobną toaletą i nierozkładaną sofą + dwa fotele, ew. dostep do Westin Executive Club.

Twój status w programie lojalnościowym: Platinium75
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: cos najtanszego dwuosobowego
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: dostep do lozy, pozne wymeldowanie, sniadanie + 500pkt, WiFi
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna, jakies 220PLN choc trafialem tez na stawki po 140PLN/noc w weekend
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): loza kiedys przed remontem byla bardzo dobra jak na europe to teraz po remoncie tylko dobra jest do wypicia kawy i pogladania panoramy warszawy, standard alkoholowy 18-20 happy hour + cieple przekaski. Nieczynna juz po 22, nie napijecie sie juz nic zimnego czy cieplego po tej godzinie.
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: minusy to zdegradowana loza w porownaniu z poprzednia, to nie jest typowy resortowy Westin - - plusy ladny widok z lozy, zestaw audio (nie dzialajacy), dobre sniadanie na dole w restauracji, spa z sauna + mala silownia.
Inne uwagi: w zasadzie wieczorami czy noca hotel nic nie oferuje oprocz baru na parterze przy recepcji, ciekawe windy ktore wystepuja w kilku polskich filmach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group