Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Lis 2018 10:40 

Rejestracja: 29 Sie 2018
Posty: 11
A ja mam pytanie jak obchodzicie blokadę terytorialną? Z tego co widzę rezerwacja w liniach Southwest jest niemożliwa spoza Ameryki... bardzo to dziwne, ale chciałem sprawdzić jakie mają ceny a tu się nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 19 Lis 2018 02:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@Damian_G
Napisz do nich na fejsie, że znowu nie działa im strona z terenu Europy, bo to nie pierwszy raz. Naprawią. Sam tak zrobiłem 2 lata temu, odpisali dosyć szybko, prosili o kilka danych i przekazali do działu IT. Po tygodniu można było wejść na ich stronę normalnie z terenu UE w tym z Polski :) Teraz jak widzę również się nie da i raczej nie zrobili tego celowo.

Podobnie było z Allegiant ale oni w ogóle nie zainteresowali się tematem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Paź 2019 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1264
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
Od dzisiaj punkty w programie Rapid Rewards są ważne bezterminowo. :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Lis 2023 20:33 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 62
Latał ktoś ich liniami z LA Do LV ? odprawę mogę zrobić online ? czy przy nadawaniu bagażu ? faktycznie na bilecie nie ma nadanego numeru miejsca ? czy kto pierwszy ten lepszy ? i jeżeli się odprawie w aplikacji to już nie muszę się odprawiać w jakimś kiosku czy coś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Lis 2023 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Strasznie dużo pytań:
- odprawa: TAK (online)
- możesz też przy bagażu
- miejsca: "At Southwest, we let you sit where you like. We don’t assign seats on our flights, so feel free to sit in any available seat once you board the plane.
We have a quick, easy, and efficient boarding process. Look at your boarding pass to find your assigned boarding group (A, B, or C) and boarding position (1 - 60). When your group is called, stand by the column with your number on it until it’s your turn to board."
- NIE, nie musisz (idziesz do security, później pod bramkę)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 29 Lis 2023 20:49 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 222
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Z tymi miejscami to nie do końca w tej linii, moje loty między wyspami na Hawajach też miały takie oznaczenie i wchodziło się według grupy i numeru, ekipa przy boardingu ustawiała kolejki
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 29 Lis 2023 20:52 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 62
i przed wejściem każdy ustawia się do Swojej grupy i w kolejce również musze stać przykładowo jako 18 nasty i ten numer odpowiada numerowi siedzenia w samolocie ? tak to wygląda w praktyce ? rozumiem , że przy bagażu również bez dodatkowych kosztów ?
Jeszcze z innej beczki , ponieważ jest to mój pierwszy lot do us to wolałbym dopytać : czy za bilety w aplikacji można zapłacić kartą debetową czy jedynie kredytową ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Lis 2023 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Tak.
Już poprawiłem wpis.
Dostałem od nich kartę pokładową na lotnisku (z wyznaczonym miejscem) stąd mój błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 29 Lis 2023 21:00 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 62
ok dzięki za info a tą debetówką mogę zapłacić w aplikacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 29 Lis 2023 21:06 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 222
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Ludzie zajmują miejsca jak im się podoba jak w PKSie, co niestety generuje zamieszanie bo parki zajmowały miejsce od okna i od środka, ludzie szli dalej co przy pełnym samolocie kończyło się powrotem z bagażami na początek bo wejście oczywiście rękawem.
Góra
 Profil Relacje PM off
bicyk1 uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 30 Lis 2023 19:49 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Southwest dobre i w miarę tanie linie(nawet dostaniesz przekąskę!) :mrgreen:

Gdy jestem w Stanach to latam tylko nimi.

Tak, jedyny minus to siedzenie "kto pierwszy ten lepszy".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Lis 2023 21:08 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 222
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Przekąska jest jak jest w miarę długi lot, chyba powyżej 45 minut, na locie LIH-HNL nie było ;) loty 1h HNL-ITO już były, za to zawsze rozdawali wodę z dużą ilością lodu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group