Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: SocialGood rozmowa
#121 PostWysłany: 02 Lut 2022 13:00 
Awatar użytkownika

platynowy
Jeszcze dodam w osobnym poście:

Pamiętajcie, że dApp swapy mocno zjadają kurs ze względu niską płynność. Wtedy dostajemy dużo mniej niż na giełdzie. Przykładowo 3300 SG jest warte 1100 USD, gdzie na Bitmarcie przy obecnej cenie jest to ok 1800 USD.

Warto czasem więc przesłać kasę na giełdę i otworzyć pozycję lub sprzedać w market price. :) Na pewno prowizja będzie mniejsza niż utrata płynności na dużym "Slippage". Na pewno efekt ten jest coraz bardziej widoczny dla coraz większych ilości tokenów o słabych poolach (miejscach zapewniających płynność)

Nie jest to porada inwestycyjna.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#122 PostWysłany: 02 Lut 2022 13:03 
Awatar użytkownika

niebieski
No właśnie: nie da się tego po prostu przetransportować prosto na Bittrex lub Bitmart po ERC-20?
Potrzebne to Coinbase tu do czegoś?
Wiem, że @LonDynia wysłał to juz na Coinbase, ale miejmy nadzieję, sezon na miliony SG dla F4F dopiero się zaczyna ;-)
Coinbase ma wysokie opłaty i szczerze nie rozumiem, czemu jest takie popularne. Sam używam tylko Binance i Pionex.
Opłaty na Bitmartach czy Bitrexach można jeszcze trochę zbić, logując się z kodu polecenia.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#123 PostWysłany: 02 Lut 2022 13:04 
Awatar użytkownika

platynowy
onufry_z napisał(a):
LonDynia napisał(a):
A na pierwszej stronie "staking" w punkcie drugim podlaczyles jakis portfel?

Masz 600$ wyplacalne? Jak klikniesz na ludzika u gory, potem "shopping history", to masz 600$ w approved?
.

Nie mam „approved” tylko „pending”. Napisałeś że przekroczenie kwoty 300$ Ci odblokowało. U mnie nie.

Mówimy o dwóch roznych rzeczach, ja mialem 230$ juz jako approved (45$ za Ebay i reszte za polecenie/rejestracje), ale zeby wyciagnac je z SG trzeba min. 300$ approved, w nocy kurs podksoczyl na tyle sporo ze moje approved uroslo do 320$ wiec moglem wyplacic - mam jej w portfelu i po pracy podaze za przewodnikiem @MTalma ..

@jobi, nie na Coinbase a Coinbase Wallett :D (Ale moze to to samo). Czemu jest popularne? Tak samo jak SG - dobry welcome bonus - wczesniej bylo £60:
https://www.topcashback.co.uk/coinbase/
I jeszcze w 10 minut mozesz sobie zarobic £20 jak Learn & Earn. (Cashback mi sie wyplacil po 3 mcach).
Dlatego z tego korzystam bo juz mam konto, karty podlaczone itd.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
jobi uważa post za pomocny.

#124 PostWysłany: 02 Lut 2022 13:16 
Awatar użytkownika

platynowy
@jobi ja mam konto w sumie na każdej z tych giełd i zobaczę. Może zgram hazardowo i ustawię wyższy kurs na Bittrexie. Będzie szło do góry, ludzie nie będą mieć otwartych pozycji i jest większe prawdopodobieństwo wykupu. Z drugiej strony zobaczymy ile mi wypłacą. Już wiem, że kilka dodatkowych rezerwacji mi wpadnie przez booking i wrzucę je przez SG, gdyby znowu podnosili progi.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#125 PostWysłany: 02 Lut 2022 13:41 
Awatar użytkownika

niebieski
Przed chwilką dostałem od SG maila.
Z treści wynika, że niestety będą musieli chwilowo zablokować moje podwójnie zablokowane środki :?:
Czyżby moje 3 USD były zagrożone?

Ktoś jeszcze dostał?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#126 PostWysłany: 02 Lut 2022 15:23 
Awatar użytkownika

platynowy
Ja tez dostalem, moze kapneli sie ze 300$ limit nie pomogl I zbyt duzo ludzi wyplacilo? :D

Ale troche pachnie.. najpierw limit wyplaty 300$, teraz blokada wszystkiego..
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#127 PostWysłany: 02 Lut 2022 15:49 
Awatar użytkownika

niebieski
@MTalma
Co by się stało, gdyby przelać SG po ERC-20 na Ledger Account w ETH? Przejdzie?
Albo raczej czy przyjdzie, bo co do tego czy wyjdzie, to po odblokowaniu potrójnej blokady raczej powinno ;-)
Na Ledger nie ma SG jako odrębnej waluty w aplikacjach. No w sumie to jest token a nie waluta :idea:
Niby na załączonym obrazku apka zaprasza do zrobienia tej transakcji po etherum...
Pewnie to jest bardzo głupie pytanie, ale kompletnie nie rozumiem tych tokenów, jak je odbierać.

Ostatnio edytowany przez jobi, 02 Lut 2022 16:07, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#128 PostWysłany: 02 Lut 2022 16:06 
Awatar użytkownika

platynowy
Kto pyta jest głupi przez 5 minut, kto nie pyta - całe życie.

Ledger zmieni i znajdzie pewnie pool przez uni, ale... Koszt będzie bardzo duży.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#129 PostWysłany: 02 Lut 2022 17:08 

srebrny
zniknal ebay z kaszbakow.
 Relacje PM off
jobi lubi ten post.

#130 PostWysłany: 02 Lut 2022 17:17 
Awatar użytkownika

niebieski
Trza przyznać, że z tą apką człek się nie nudzi i jedynie słuszna izolacja jakoś szybciej leci 8-)

Od wczoraj:
- kasa jest w approved !
- jest approved ale da się wypłacić od USD300, czyli nie da się wypłacić
- dało się wypłacić w nocy bo przez chwilę wartość SG skoczyła gwałtownie
- omawiamy sobie sposoby wypłat przypominające dobre czasy wynajdowania enigmy ;-)
- jest nowy email, że nawet ja da się wypłacić (bo ma się >300USD), to nie da się wypłacić do odwołania
- Ebay znika z listy partnerów

Coś pominąłem?
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#131 PostWysłany: 02 Lut 2022 17:46 
Awatar użytkownika

platynowy
Nie, słuchajcie temporary hold to też jest znane zjawisko od kilku lat w crypto. Będą puszczać partiami, żeby cena nie spadła gwałtownie. Raczej na plus. Chyba, że się zwiną i nie będzie w ogóle nic. 😂
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#132 PostWysłany: 02 Lut 2022 17:51 
Awatar użytkownika

Loty: 250
Kilometry: 636 797
niebieski
Czy te Wasze approved to jedynie eBay czy ma ktoś approved booking/aliexpress ?

#133 PostWysłany: 02 Lut 2022 19:00 

Na Ali dalej pending.
 Relacje PM off  

#134 PostWysłany: 02 Lut 2022 19:12 

Przesyłał już ktoś z portfela na giełdę, ile trzeba zapłacić eth opłaty? Nie wiem ile kupić, oczywiście mając 0 na koncie nie pokazuje jaki będzie koszt transakcji (przynajmniej w metamask).
A tak z innej rury, po wprowadzeniu euthereum 2.0 opłaty spadną do normalnych poziomów myslicie?
 Relacje PM off  

#135 PostWysłany: 02 Lut 2022 19:58 
Awatar użytkownika

niebieski
Ze słów @MTalma wynikało chyba, że jeśli wyślesz od razu np. na Bitrex, to nie musisz kupować etheru, opłaty potrąci Bitrex automatycznie.
Ethereum 2.0 (nowa nazwa Consensus Layer) znacząco obniży opłaty za gaz.
Tyle, że przeciągano to w czasie już wiele razy, niby ma się stać do czerwca, ale kto to wie na pewno.
 Relacje PM off  

#136 PostWysłany: 02 Lut 2022 20:36 

Nie da rady, przynajmniej w metamask, ale dokopałem się do informacji o przewidywanej opłacie, najtaniej obecnie wyskoczyło mi 25usd, więc już wiem ile eth kupić.
 Relacje PM off
MTalma lubi ten post.

#137 PostWysłany: 02 Lut 2022 20:37 
Awatar użytkownika

platynowy
@jobi opłatę za wysłanie na giełdę trzeba ponieść. Ok 25 USD wychodzi obecnie.

Wymiana na giełdzie jest w opłacie prowizyjnej.
 Relacje PM off  

#138 PostWysłany: 02 Lut 2022 22:58 
Awatar użytkownika

Loty: 259
Kilometry: 351 242
srebrny
Pomału się wkręcam w krypto, ale te opłaty wysokie mocno mnie zniechęcają. Niby miało być piękne, by nie dać bankom zarobić a tu się kosi za sam przelew 100 PLN.
 Relacje PM off  

#139 PostWysłany: 02 Lut 2022 23:12 
Awatar użytkownika

platynowy
Darek M. napisał(a):
Pomału się wkręcam w krypto, ale te opłaty wysokie mocno mnie zniechęcają. Niby miało być piękne, by nie dać bankom zarobić a tu się kosi za sam przelew 100 PLN.

Dla małych graczy to boli, ale jak masz przelać 10 mln i zapłacić 100 zł to warto. Są inne sieci bardziej wydajne.
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#140 PostWysłany: 03 Lut 2022 10:19 

No proszę, a obecnie opłata sieciowa wynosi około 10usd, jak ktoś będzie chciał przesłać to warto poczekać na zmiany ceny.
 Relacje PM off  

[ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości