Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Goa, Mumbai
#1 PostWysłany: 11 Lip 2013 09:45 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
hej, my dwie pierwsze noce po przylocie do Bombaju zarezerwowaliśmy w Hotel K.C Residency. Wzięliśmy coś przy lotnisku żeby w nocy nie trzeba było jeździć przez miasto w poszukiwaniu noclegu i od razu na dwa dni, żeby rano się nie zrywać z bagażami;) Na pozostałe noclegi jeszcze nie mamy pomysłu bo jeszcze nie wiemy gdzie i kiedy będziemy ale raczej nie będziemy nic wcześniej rezerwować. Może jedną noc jak już będziemy wiedzieć kiedy na Goa uderzamy a potem to już na miejscu coś znajdziemy. W Indiach nie byliśmy ale myślę, że podobnie jak np. w Maroko, łatwiej znaleźć coś na miejscu gdzie jest hotel na hotelu niż w tym gąszczu szukać jednego konkretnego, który wcześniej się zarezerwowało ;)
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
 Temat postu: Re: Goa, Mumbai
#2 PostWysłany: 29 Maj 2014 22:00 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Jeśli chodzi o Bombaj to polecę Bentley Churchgate - zaraz przy Marin Drive. Z okiem miałem widok na zatokę.
Obok są naprawdę dobre hotele, w tym Intercontinental.

Pokój dwuosobowy jakieś 140-150 PLN za noc wyszedł. Cena niemała ale naprawdę ciężko jest znaleźć lepszą jakość za nieduże pieniądze. Lokalizacja fajna bo blisko stacja kolejki miejskiej. WIFI dobre działało ...

Na Colabie wiadomo najwięcej noclegów. Ale też można kiepsko trafić bo te najtańsze to naprawdę czasami niezły syf. Poza tym Colaba strasznie męczy - wszędzie tłum naganiaczy. Na Marine Drive jakoś spokojnie w porównaniu do tego.

A co do szukania na miejscu to lepiej dla doświadczonych osób. Bo Indie męczą i gdy ktoś jest pierwszy raz z plecakiem, w upale to może być uciążliwe chodzenie i szukanie niezłego noclegu pośród naganiaczy.
Ja w Bombaju, Aurangabadzie, Jaipurze i Delhi miałem kupiony nocleg już wcześniej. Niedrogie hoteliki. I wg opinii fajne. Na miejscu wszystko się potwierdziło. I naprawdę to wygodne bo zamiast kombinować na miejscu od razu bierzesz rikszę i jedziesz do hotelu.
Na mapach w necie to ładnie wygląda ale na miejscu to czasami problem coś odnaleźć. Więc jak ma się mało czasu to bardzo pomocne zabukowanie noclegu już przed wyjazdem.
Minusem na pewno sztywne trzymanie się planu.


Na Goa to już inaczej. Wybierasz plażę i tam jedziesz z lotniska. Na miejscu spokojnie sami Cię znajdą ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Mumbai
#3 PostWysłany: 13 Sty 2015 16:27 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 164
Witam
Poratujcie proszę namiarami na tanie noclegi w Bombaju - 2 noce. Zależy mi przede wszystkim na aktualnych informacjach, gdyż jak wszyscy wiemy w Indiach bardzo szybko hotele powstają i znikają. Interesuje mnie Colaba i okolice, standard niskobudżetowy, najlepiej pokój z 2 osobnymi łóżkami. Myślałem o New India Guest House albo o hostelu Armii Zbawienia (ostateczność). A może coś innego? Co polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lut 2015 23:18 

Rejestracja: 21 Sie 2014
Posty: 49
Loty: 33
Kilometry: 62 360
W Mumbai polecam India Guest House na Colabie. Niestety nie ma możliwości (nie było we wrześniu) rezerwacji przez internet, ale zjawiliśmy się 2x bez uprzedzenia i miejsce się znalazło. Cena bodajże 1000INR/noc/pokój 2os. w najtańszej opcji. Łazienka wspólna, ale super czysta jak na indyjskie standardy. Do wyboru pokoje z oknami lub bez, z AC lub bez. Świetna lokalizacja. Trzeba uważać, jak i wszędzie w Indiach, żeby nie dać się zaprowadzić przez naganiaczy do innego hotelu (najbliższy piętro niżej) pod pretekstem niby-braku miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group