Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Smutny lot z PLL LOT
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2022 22:34 

Rejestracja: 24 Cze 2022
Posty: 8
Skąd
  • Najlepiej z Katowic, następnie Kraków, Wrocław, Rzeszów, Warszawa

Dokąd
  • Im dalej tym lepiej

Data wylotu
  • 24.06.2023

Data powrotu
  • 31.08.2023

Długość pobytu
  • Od 7 do 14 dni w zależności od kierunku

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • Np. Indie za 2500 / os.

Dodatkowe informacje
  • Cześć, mam utopione w PLL LOT ok. 5000 zł, za odwołane loty w erze Covid. Szukam już lotu na wakacje 2023 dla rodziny 2 dorosłych 2 dzieci. Czasu niby dużo, bo do końca maja te pieniądze muszę wydać. Rozważam każdy kierunek, włącznie z Europą gdyby udało się zrobić wakacje dwa razy po tygodniu, np. początek lipca i koniec sierpnia. Indie w cenie ok, tylko lato to podobno nie jest najlepszy czas na zwiedzanie tamtych okolic. Azja, Ameryka Północna, Bliski Wschód jak najbardziej ok. W grę wchodzi również lot z LOT w jedną stronę(+ ew. przesiadka gdzieś dalej) , a powrót już czymkolwiek, byle wydać ich vouchery. Przeglądam regularnie "szalone środy" ale terminów wakacyjnych jeszcze nie widziałem. Mile widziane wszelkie "nieoczywiste" rozwiązania których moja wyobraźnia nie ogarnia. Sam obiecuję kontrolować ceny u naszego kochanego przewoźnika, lecz jeśli nic się nie trafi to w okolicy grudnia odświeżę temat. Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 20 Wrz 2022 22:37 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7917
HON fly4free
Pamiętaj że voucher LO można wykorzystać częściowo na kilka biletów - nie musi to być jednorazowa transakcja na pełną kwotę. To może ułatwić ewentualne planowanie nie "na siłę". I skoro masz ważne do maja, to możesz zabukować coś nawet na maj 2024, jeśli zrobisz to w maju 23.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
trytytka uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Wrz 2022 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1558
HON fly4free
To może LAX i dokupienie Hawajów? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group