Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lis 2017 14:20 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Czy ktoś może potwierdzić, że miał problem w trakcie rutynowej kontroli?
http://magazynauto.interia.pl/porady/pr ... Id,2288044
https://nocar.pl/blog/samochodowe-rejes ... abronione/
http://www.cargonews.pl/czy-radia-cb-sa-legalne/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 22 Kwi 2018 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Spotkałem się z opiniami, że na Słowacji nawigacji nie można mieć umieszczonej w środkowo-dolnej części szyby, ale tylko po lewej stronie, przy słupku, tak ponoć nie ogranicza widoczności.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2018 11:09 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Z tego co czytałem jest dokładnie odwrotnie, martwa strefa jest na środku przy dolnej krawędzi i tylko tam można mieć przymocowany uchwyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2018 12:04 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
i to jest chyba najbezpieczniejsze miejsce na zamocowanie uchwytu

warto dodać, że mandat - z racji zasłaniania widoku - można także otrzymać za wszelkie "dekoracje" wiszące na lusterku wstecznym, np. choinka zapachowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Kwi 2018 13:19 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Jeżdżę na Słowację dość często. Z reguły mam nawigację na środku (dolna część) i nawet w trakcie kontroli przez policję nie zwrócili na to uwagi. Pytałem znajomego Słowaka i potwierdził, że na środku w dole można mieć. Ale nie może zasłaniać pola widzenia (czyli za maskotki i płyty CD można się przyczepić).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group