Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Parking w Bratysławie
#1 PostWysłany: 19 Gru 2015 14:07 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Może ktoś polecić jakiś sprawdzony, bezpieczny parking blisko centrum, ew. gdzieś dalej z łatwym dojazdem? Sprawdzałem i jest kilkanaście parkingów podziemnych, ale ceny odstraszajace przy dwóch dobach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
 Temat postu: Parking w Bratysławie
#2 PostWysłany: 19 Gru 2015 15:01 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Nie znaleźliśmy taniego parkingu w centrum - spróbuj nad rzeką i dojść z buta lub dojechać.
W centrum Słowacy ostrzegali aby bardzo uważać na parkowanie. Nawet wyznaczone bezpłatne czy też niskopłatne miejsca są tylko i wyłącznie dla miejscowych lub posiadających zezwolenie. Ten ich system wymalowanych linii parkingowych na poboczach jest bardzo mylący.
https://bratislava-slovakia.eu/about/parking
Cwaniakowanie podobno sporo kosztuje i zdecydowaliśmy sie zapłacić haracz w podziemnym - :/.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Gru 2015 15:22 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
W jakimś konkretnym miejscu ten parking nad Dunajem? Nie spodziewałem się, że będzie z tym taki problem tzn. aż tak wysoka cena. Pamiętasz może adres tego parkingu w podziemiach? Może znalazłem te najdroższe ;)
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Parking w Bratysławie
#4 PostWysłany: 20 Gru 2015 23:12 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Jakiś dziwny parking przy hotelu Falkensteiner.
Cena z kosmosu ale nie znaleźliśmy nic innego.
Parking is hugely overpriced at 35 euros per night (but it is very safe)

Image
Image

Nad rzeką były wolne miejsca parkingowe ale auta pełne bambetli i nie odważyliśmy sie ich tam zostawić.
Może lepiej znaleźć pensjonat z parkingiem w centrum lub wsiąść Taxi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sie 2016 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2013
Posty: 102
Komuś udało się zaparkować samochód w okolicach centrum na strzeżonym parkingu na kilka dni? Jeżeli tak to będę wdzięczny za informację na jak długo zostawiony był samochód i jaki był koszt.
Ja planuję zaparkować na 5 dni i szukając na forum i pytając wujka Google'a wychodzi, że pewniaki (cena + rezerwacja) tylko przy lotnisku. Znalazłem też info, że można parkować na terenie Incheba "EXPO-Aréna", ale nie znam szczegółów, a na maila nie odpisują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sie 2016 19:49 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Bylismy w Bratysławie na Sylwestra i korzystaliśmy z parkingu IPP PARK HRAD (http://www.parkindigo.sk/prevadzky/brat ... park-hrad/). Bez żadnych rezerwacji, zwykły automat ze szlabanem i kwitkiem. Płaciliśmy jakieś 20 euro za dwa dni. Nic tańszego w centrum nie znalazłem, zreszta przy pięciu osobach wyszło po 4 euro wiec nie tak zle :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Sie 2016 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
Wyszukiwarka darmowych miejscówek do parkowania na Słowacji. Przydatne zwłaszcza w Bratysławie.

http://www.zaparkujte.sk/index.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Wrz 2016 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2013
Posty: 102
Może się komuś przyda:
http://sk.parkopedia.com/parking/carpar ... ratislava/

Parkowałem przez 5 dni w czasie których byłem w Bratysławie i Wiedniu.
Mnóstwo miejsca i jak dla mnie super lokalizacja, zwłaszcza, że to darmowy parking. Na początku miałem pewne obawy, bo nie było konkretnych oznaczeń gdzie i w jakich dniach/godzinach można parkować, ale widok różnych tablic i czasami nawet bardzo drogich samochodów tam zaparkowanych rozwiał moje wątpliwości.

Załączniki:
Region_2.jpg
Region_2.jpg [ 144.68 KiB | Obejrzany 22505 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Sie 2022 16:42 

Rejestracja: 27 Sie 2022
Posty: 1
Niestety te dwa parkingi nie są już bezpłatne, możesz za darmo stanąć na 2 godz., później trzeba już płacić.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Cze 2023 09:54 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 68
Loty: 78
Kilometry: 158 859
Ja polecam bezpłatny parking publiczny w centrum na ul. Stetinova, od strony ściany są oznaczone znakiem P bez dopisków, poza tym kilka takich bezpłatnych parkingów widziałem na ul Palisády np pod nr 706, Bratislava,

Załączniki:
IMG_20230526_101635.jpg
IMG_20230526_101635.jpg [ 205.99 KiB | Obejrzany 2205 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group