Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Płowdiw - jedzenie
#1 PostWysłany: 14 Maj 2017 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Jedną z najlepszych restauracji w których dane mi było zjeść w Bułagarii jest Rahat Tepe (Бирария Рахат тепе) w Starym Mieście w Płowdiw. Specjalnością jest mieszanka mięs i warzyw podawana na gorącym kociołu. Świetnie smakuje i nie ma ryzka, że danie przyjdzie za zimne. Dodam jeszcze, że po lokalu pałęta się mnóstwo obżartych kotów. Wada czy zaleta?
Uwaga! Danie dla dwóch głodnych osób!
Załącznik:
Komentarz do pliku: Rahat Tepe
DSC_0194.JPG
DSC_0194.JPG [ 460.05 KiB | Obejrzany 8053 razy ]

Załącznik:
Komentarz do pliku: Rahat Tepe1
DSC_0485.JPG
DSC_0485.JPG [ 386.8 KiB | Obejrzany 8053 razy ]
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 14 Maj 2017 23:07 

[quote="Apocalipse"]
Uwaga! Danie dla dwóch głodnych osób!

E tam,coś podobnego wizualnie i wagowo" wciągnąłem" sam w słynnej Rusinie w Świętym Wlasie. Pamietam jeszcze do zestawu sporą porcję frytek. Całość przetrawiła się bezboleśnie dzięki dobrej rakiji.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sie 2017 18:45 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
A jak ktoś będzie chciał się napić piwa w Plovdiv, to polecę bar "Котка и Мишка", w świeżo zrewitalizowanej (i zhipsteryzowanej) dzielnicy Kapana. Jedno z niewielu miejsc w Bułgarii gdzie znalazłem bardzo zacne kraftowe lokalne piwo.

https://www.facebook.com/Cat.and.Mouse.Craft.Beer.Bar/
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 20 Cze 2019 14:33 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Na Kapana jest teraz kilka miejsc z craftami W burgerowniach typu Skaptobara tez już jest spory wybór piw.
Niestety, choć Niedaleko są dobre winnice o winiarnie specjalizujące się w lokalnych wyrobach trudno. Kochają tu właśnie wina niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lip 2020 14:44 

Rejestracja: 13 Lut 2020
Posty: 5
Loty: 62
Kilometry: 78 119
Witam, interesuje mnie jakaś fajna knajpka z lokalnym jedzeniem w okolicy starego miasta? czy ktoś może coś polecić? ceny w zasadzie bez znaczenia, ale ważne by jedzonko było dobre i lokalne :) pomożecie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lip 2020 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
tripadvisor.com, wpisujemy nazwę miasta, wybieramy restauracje, i pełen wybór co kto lubi
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 30 Lip 2020 16:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Wy się naprawdę boicie eksperymentować z jedzeniem? Szukanie go, to też fajna atrakcja.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Lip 2020 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
dokładnie, właśnie wróciłem z Bułgarii, obok nas była knajpka z dobrymi notami, poszliśmy w pierwszy dzień, było ok, żona mówi że możemy tam chodzić codziennie, ale stwierdziłem że jak nie spróbujemy gdzie indziej to nie będzie porównania. I tak zrobiliśmy, każda następna inna i wszystkie były ok, a część z nich lepsza niż pierwsza, warto próbować
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 01 Paź 2023 13:49 

Rejestracja: 26 Lis 2013
Posty: 10
Na obrzeżach Kapany jest knajpka, której nie znajdziecie w Google, a którą warto odwiedzić.
Bardzo smaczne jedzenie (np. цаца), sami Bułgarzy i oczywiście płatność tylko gotówką.

Jest pod parasolami niedaleko przystanku Tunel Południe-Zachód (Тунела – юг-запад)
https://maps.app.goo.gl/ehjBVfQv64zbK2Ve8ImageImage
_________________
www.zbigniewstecz.pl - prawo i podatki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group