Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
Skąd
  • Warszawa/Berlin/Poznań

Dokąd
  • Sardynia / El Hierro Valverde + Południowa Europa

Data wylotu
  • 1.04.2020

Data powrotu
  • 31.06.2020

Długość pobytu
  • 3-4 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Berlin SXF-Nicea - 295 za osobę, Berlin TXL-Neapol - 318 za osobę, Berlin - Palma de Mallorca - 266 zł za osobę,

Dodatkowe informacje
  • Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc. Mianowicie na wiosnę tego roku postanowiłem podjąć kolejny krok jeżeli chodzi o nasz związek i chciałbym to zrobić w miejscu gdzie słońce zdecydowanie dłużej występuje niż w Polsce.

    W naszych podróżach to moja dziewczyna była od bookowania tanich biletów i takie zakupy padały na przełomie stycznia/lutego, a wyjazd zazwyczaj w maju. Po mojej stronie leżało opracowanie dojazdów + nocleg.

    Dlatego też pomimo usilnych starań moje poszukiwania tanich biletów wyglądają nie za dobrze ( dziewczyna zawsze wynajdywała lepsze oferty ). Celowo też wybrałem okres w tygodniu, gdzie zgodnie ze wszystkimi poradnikami taniego podróżowania w tych dniach są najtańsze loty.

    Nie ukrywam że start z Polski z lotnisk które wskazałem byłby po prostu wygodniejszy, ale dla dobrej oferty na luzie jesteśmy w stanie wystartować z Berlina, co nie raz już miało miejsce.

    Wiem tez że okres jest dosyć odległy, ale dla całościowego opracowania po mojej stronie wyjazdu chciałbym dać sobie spory zapas żeby na spokojnie wszystko dograć.

    Co do dwóch pierwszych destynacji tj. Sardenia / El Hierro Valverde znalazłem tylko oferty bardzo wysokie kwotowo ( najbardziej pożądane ), w stosunku do tych konkretnych wymienionych wcześniej.

    Przesiadki nam nie straszne, jestem cały czas w tracie szukania, praktycznie codziennie, ale póki co ciągle czekam na coś lepszego.

    Stąd też jak wspomniałem proszę Was o pomoc w znalezieniu jeszcze czegoś korzystniejszego, za co z góry OGROMNE dziękuje.


Ostatnio edytowany przez Abcn 03 Lut 2020 16:34, edytowano w sumie 2 razy
W-g życzenia zmieniam tytuł i daty. Klikaj czerwony wykrzyknik -jak dla raportu- następnym razem pls
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
 Temat postu: Re: Wiosna
#2 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ale czemu chcesz zabrać dziewczynie frajdę z zakupu biletów?
Jeśli stanowicie zgrany duet, to po co kombinować???
U nas, od lat jest tak, że ja poluje na tanie bilety, ogarniam ubezpieczenie, samochód, wizy, waluty itp. A Żona hotele, trasy, atrakcje, plan zwiedzania. Każde z nas robi to w czym jest dobre i co mu sprawia frajdę.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#3 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
Eskie fakt ma frajdę, ale tutaj tylko i wyłącznie ze względu na to, że to jest wszystko jako raz że niespodzianka, a dwa ma być duży efekt zaskoczenia organizacja całościowa lezy po mojej stronie w dużej tajemnicy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#4 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
OK, rozumiem,

poszukaj na azair.com
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#5 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:01 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6244
HON fly4free
@Mieciu
za ~170 zł masz Warnę z Berlina w terminie 17-20 maja
Załącznik:
sxf-var.png
sxf-var.png [ 30.54 KiB | Obejrzany 4076 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Mieciu lubi ten post.
Mieciu uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#6 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:05 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Chyba chcesz się oświadczyć ?
Tylko dlaczego akurat Valverde na Hierro ? Tam za bardzo nic nie ma i jako jedyna stolica WK nie jest nad morzem.

Kup tanie bilety na Ibizę. Tam w miasteczku Sant Antoni jest kultowa kawiarnia "Cafe del mar" . Przy zachodzie słońca wręczysz pierścień, a ona padnie z wrażenia. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#7 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
@Mieciu Jeśli chcesz skorzystać z lotów wizzairem a nie masz WDC na siebie to dolicz do ceny zakup tej usługi(40E )lub uwzględniaj jako cenę biletów kwotę bez zniżki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#8 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Fakt, ale podniesie mu to cenę lotu, a z tego co zrozumiałem chce swą białogłowę zaskoczyć także umiejętnością kupowania tanich biletów. Po za tym musi być przygotowany na ewentualne pytanie bogdanki:
Na ... żeś kupił nowe WDC skoro ja mam i latamy już na nim?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#9 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
To niestety koszty konspiracji.Na jej WDC nie będzie niespodzianki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#10 PostWysłany: 03 Sty 2020 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
@eskie

Na azair.com siedzę w każdej wolnej chwili ale dziękuje za wskazanie

@pemat

dziękuje za wskazanie, ale Warna odpada bo już byliśmy :(

@pazur

Dokładnie, czas na władcę pierścieni :) Czemu tam ? Ze względu na to że jest to dosyć odległa wyspa, dwa właśnie dlatego że nie ma tam za dużo tłumów, jeszcze jest dzicz jak na kanary. Tutaj pod uwagę oczywiście biorę dojazd do jakiegoś dobrego miejsca na wyspie z lotniska, ale najpierw muszę mieć bilety. Tłumy odpadają więc Ibiza niestety też :(

@miriam @eskie

WIzz w ogóle nie latamy, póki co oczywiście :) Na chwile obecna przoduje ryan, easyjet, eurowings więc nie ma ryzyka wydania konspiry :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#11 PostWysłany: 07 Sty 2020 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1561
HON fly4free
Jaki masz budżet?
@Mieciu leć z przesiadką na powrocie ;) Ceny jak z Azair - sprawdzone.

EDIT:

Macie piątek na zwiedzanie, sobotę na oświadczyny i zakupy sukni w mediolanie w niedzielę. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Załączniki:
Screenshot 2020-01-07 11-54-10.jpg
Screenshot 2020-01-07 11-54-10.jpg [ 50.14 KiB | Obejrzany 3817 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Mieciu lubi ten post.
Mieciu uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#12 PostWysłany: 11 Sty 2020 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
@MTalma

Budżet jak na prawdziwego Polaka przystało, oby był jak najmniejszy :D, a tak naprawdę na same loty chciałbym się w 7-8 stówkach zmieścić ale to takie mocne maksimum. Oczywiście każda niższa oferta jest bardziej brana pod uwagę, chociaż to co azair pokazuje nie jest wcale głupie :)

A tak bazując na Waszych doświadczeniach - bilety na okres kwiecień/maj/początek czerwca - kiedy najlepsze oferty wynajdowaliście ? Jest coś podobnego ? W sensie że np.2 miesiące przed, albo 2 tygodnie przed ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#13 PostWysłany: 11 Sty 2020 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
pazur napisał(a):
Chyba chcesz się oświadczyć ?
Tylko dlaczego akurat Valverde na Hierro ? Tam za bardzo nic nie ma i jako jedyna stolica WK nie jest nad morzem.

Kup tanie bilety na Ibizę. Tam w miasteczku Sant Antoni jest kultowa kawiarnia "Cafe del mar" . Przy zachodzie słońca wręczysz pierścień, a ona padnie z wrażenia. ;)

El Hierro jest super! :twisted:

@Mieciu, poszukaj czegoś na TFN i stamtąd na VDE (by Binter) lub na LPA i stamtąd CanaryFly na VDE. Posprawdzaj jak Ci odpowiada, ale El Hierro bardzo polecam, świetne miejsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mieciu lubi ten post.
Mieciu uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#14 PostWysłany: 11 Sty 2020 14:06 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6244
HON fly4free
-- 11 Sty 2020 12:55 --

@Mieciu
odnośnie Sardynii to olej przesiadki
za niecałe 240 zł masz loty z Berlina
Załącznik:
txl-aho.png
txl-aho.png [ 11.28 KiB | Obejrzany 3718 razy ]


-- 11 Sty 2020 13:06 --

a jeśli Kanary, to polecam pobliską (w stosunku do El Hierro) La Palmę - też jest super!
~390 zł (91,51€) z Berlina, bezpośrednio, okołoweekendowo
Załącznik:
sxf-spc.png
sxf-spc.png [ 20.65 KiB | Obejrzany 3704 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Mieciu lubi ten post.
Mieciu uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#15 PostWysłany: 11 Sty 2020 14:12 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Mieciu napisał(a):
i chciałbym to zrobić w miejscu gdzie słońce zdecydowanie dłużej występuje niż w Polsce.

Akurat w maju dzień dłużej trwa w Polsce niż na południe od naszego kraju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiosna
#16 PostWysłany: 11 Sty 2020 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
@makdeb

Patrzę cały czas z poszczególnych wysp i możliwości połączenia, ale w chwili obecnej budżet z tamtymi cenami nie idzie w parze, chodzi mi o loty :)

@pemat

Sardynia rewelacyjna oferta!! zaznaczam jako w chwili obecnej faworyta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 14 Sty 2020 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
Czy istnieje szansa, abym jakoś edytował tytuł tematu ? Pytam ponieważ maj odpada, wpadły nam komunie.. więc teraz zostaje mi albo kwiecień ( podejrzewam jeszcze dobre ceny ), tylko że znów nie jest tak ciepło.. albo czerwiec, a to w sumie szczyt sezonu i jak wiadomo ceny pójdą mocno w górę :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 14 Sty 2020 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Moim zdaniem szczyt sezonu zaczyna się od Lipca nie od Czerwca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Sty 2020 12:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11345
Loty: 482
Kilometry: 757 010
Uścislając - szczyt sezonu rozpoczyna się zwykle z rozpoczęciem wakacji szkolnych, czyli w tym roku od 27 czerwca. Dodatkowo 11 czerwca przypada w tym roku Boże Ciało i "długi weekend" też jest mocno oblegany. Jeśli dobre ceny w czerwcu, to raczej na początku miesiąca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Sty 2020 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
Określenie czerwiec jako szczyt sezonu chodziło mi bardziej że już jest bardzo dobra pogoda na południu Europy i ludzie zaczynają mocno szukać dobrych ofert
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group