Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Flying Blue
#1 PostWysłany: 01 Lut 2011 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 72
W sumie nie wiem czemu drugi poważny program lojalnościowy linii lotniczych jest zupełnie omijany na tym forum. Obecnie mają ciekawą promocję, 3000mil gratis przy rejestracji, o ile w ciągu 6 miesięcy od zarejestrowania się wykonamy przynajmniej 1 przelot Air France lub KLM.
Do programu należą linie lotnicze pojawiające się na tym forum... Jest ktoś członkiem programu? Są możliwości zbierania mil w inny sposób niż przeloty?
_________________
(anty)blog podróżniczy http://www.okiemmiszy.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży 6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży
 Temat postu: Re: Flying Blue
#2 PostWysłany: 01 Lut 2011 18:25 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Pomijany z bardzo prostego powodu :). Ciężko zebrać mile nie latając.

http://frequentflyerbonuses.com/flyingblue.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#3 PostWysłany: 01 Lut 2011 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 72
Ok Kamilu, a orientujesz się czy inni przewoźnicy też umożliwiają zbieranie mil w tym programie? W linku, który podesłałeś, występują głównie AirFrance i KLM. Zastanawiam się, jak się ma sytuacja w przypadku np Czech Airlines lub Qantas. Niby mają swoje programy, ale czy nie są one jakoś zintegrowane z Flying Blue?
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Blue
Pozdrawiam
_________________
(anty)blog podróżniczy http://www.okiemmiszy.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#4 PostWysłany: 01 Lut 2011 18:43 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
http://www.flyertalk.com/forum/flying-b ... rview.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#5 PostWysłany: 01 Lut 2011 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 65
Fajną sprawą w FB jest to, że mile nie giną o ile leci się jakąś linią w Sky Team w ciągu (chyba) 24 miesięcy. Za parę dni lecę do Bangkoku z Aeroflotem - mam nadzieję otrzymać kolejne mile. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#6 PostWysłany: 15 Lut 2011 10:31 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
PRomo milowe FB. Start 27 II

http://www.flyingbluenews.com/promotion ... wards.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#7 PostWysłany: 07 Gru 2011 16:56 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 7
Witam.
Odgrzebie troche temat.
Mam pytanie co to zgłaszania zaległych lotów w tym programie.
W formularzu trzeba wpisać Ticket no. natomiast ja posiadam tylko boarnig pass (szczerze mowiac nie znam nawet roznicy pomiedzy biletem a boarding passem, sam nie latam a konto zalalozylem dla taty) na którym nie moge sie doszukac tego numeru.
Jest pozycja ETKT ale jest to 11 cyfrowy numer a w formularzu jest miejsce tylko na 10. Jest jakas mozliwosc otrzymania tego nr?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#8 PostWysłany: 15 Mar 2012 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Da się w jakiś sposób otrzymać 3000 mil za rejestrację?
Bo widze, że jest promocja dla mieszkańców UK i Indonezji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#9 PostWysłany: 15 Mar 2012 20:46 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 102
Ja się swego czasu do programu lojalnościowego linii sojuszu Sky Team zapisałem za pośrednictwem formularza linii Czech Airlines i był to największy błąd jaki mogłem popełnić. Przyzwyczajony do standardów programu miles&more, który jest generalnie ogólniejszy, działający ponad podziałami na linie lotnicze (mniej więcej oczywiście, bo ma też swoje ograniczenia), itd, myślałem, że też tak samo to wygląda w skyteamie. Fakt jest taki, że teraz jakiekolwiek wykorzystanie mil musi być wykonywane za pośrednictwem strony programu czech airlines i tylko na ich zasadach - więc nie ma mowy o skorzystaniu z promo milowego Air France mimo, ze jest to ten sam sojusz linii lotniczych :/ słabo...

No i teraz musze wykorzystać 15 000 mil i nie wiem co z nimi zrobić :/ bo czech airlines mi oferuje za to plecak albo śpiwór albo ewentualnie upgrade do business classy na locie krajowym... :/ lol

chyba założę sobie jednak flying blue i kolejne mile ze skyteamu bede zbierał na konto fb...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#10 PostWysłany: 15 Mar 2012 21:27 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 60
Właśnie leciałem Aerofłotem do Ufy z Moskwy i z powrotem, też muszę odgrzebać i doczytać jak odzyskać te mile Flying Blue, na tych lotach był code-share z AirFrance.

ale FB jakoś mnie nie zachwycił, założyłem konto niedawno przed lotem do Amsterdamu i za 2 loty łącznie zebrałem 374 mile... W M&M jest chyba znacznie więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#11 PostWysłany: 18 Mar 2012 02:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7919
HON fly4free
@kajek: ale flying blue to tez program własny AF-KLM ; niestety tak szerokich programów (wspólnych dla kilku przewoźników) jak M&M nie ma zbyt wielu. Poza tym każdy program raczej daje możoliwości rezerwacji nie tylko lotów - nagród na wlasnych rejsach ale takze innych z danego sojuszu lub partnerskich .

FB bardzo słabo też punktuje loty. Latając w najtanszych taryfach zbiera się jakiś symboliczne ilosci mil co przy braku praktycznie innych mozliwosci zbierania pozbawia sensu FB. No chyba że ktos lata mnóstwo w Sky Teamie i to w droższych klasach rezerwacyjnych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#12 PostWysłany: 18 Mar 2012 19:30 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 102
Tak, wiem że FB jest programem dla air france+klm. Ale ich program daje dużo ciekawsze możliwości wykorzystania uzbieranych mil. Ja 15000 mil w programie Czech Airlines moge sobie wymienic na plecak albo śpiwór :/ i to z przesyłką do czech :/ lol
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#13 PostWysłany: 18 Mar 2012 22:27 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
a ktos juz odzyskiwal swoj pin? Niestety zapomnialem swoj pin do FB, akurat bede mial ponad 10 lotow w sky team wiec juz za 15 lotow mozna miec silver ( a za 30 golda) i chcialbym sobie mile nabic. Wole narazie nie tworzyc nowego konta FB.

Niestety aby wyslac emaila do FB trzeba podac nr karty i pin. :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#14 PostWysłany: 18 Mar 2012 22:53 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7919
HON fly4free
No na konto CSA juz wiecej nie zbieraj, bo dlugiego zywota nie beda mieli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#15 PostWysłany: 12 Kwi 2012 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Udało się dostać z promocji australijskiej 5000 mil.

Ciekawe czy później będzie można zmienić adres bez problemów.

Jednak za loty dali śmieszne mile (50% i 25%), ale tak to jest jak się kupuje najtańsze bilety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#16 PostWysłany: 29 Sty 2013 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
1. Czy jest może obecnie jakiś kod promocyjny dający Mile Flying Blue za samą rejestracje (plus ewentualnie jakiś tam warunek do spełnienia)??

2. Czy mógłby ktoś pomóc mi skalkulować ile mil dostane za przykładowy lot Madryt-Barcelona
Bilet jest w klasie ekonomicznej, przewoźnik to Air Europa,
Mój poziom jako nowego użytkownika byłby IVORY, Award miles i teraz pytanie ile mil dostałbym 25% czy więcej?

Image

osobiście znalazłem coś takiego:
http://www.airfrance.com/PL/pl/local/resainfovol/meilleuresoffres/promo_1000_BonusMiles.htm
Z Flying Blue możesz czerpać korzyści korzystając z usług 30 linii lotniczych i ponad 100 innych partnerów na każdym etapie podróży. Zostań członkiem Flying Blue do 31 stycznia 2013r., a otrzymasz 1000 premiowych Mil po zakończeniu swojego pierwszego lotu z AIR FRANCE lub KLM! Aby otrzymać Mile, podaj podczas rezerwacji kod promocyjny: FBP1

Warunki:
Promocyjny kod Flying Blue jest ważny dla rejestracji do 31.01.2013r. Warunkiem otrzymania 1000 bonusowych Mil jest odbycie przynajmniej 1 lotu kwalifikowanego AIR FRANCE lub KLM pomiędzy 19.11.2012r. a 30.04.2013r. Pamiętaj, aby podać swój numer karty Flying Blue podczas rezerwacji lub odprawy, aby lot został przypisany do Twojego konta. Gromadzenie Mil jest możliwe tylko podczas lotów odbytych osobiście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#17 PostWysłany: 29 Sty 2013 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
manio napisał(a):
a ktos juz odzyskiwal swoj pin? Niestety zapomnialem swoj pin do FB, akurat bede mial ponad 10 lotow w sky team wiec juz za 15 lotow mozna miec silver ( a za 30 golda) i chcialbym sobie mile nabic. Wole narazie nie tworzyc nowego konta FB.

Niestety aby wyslac emaila do FB trzeba podac nr karty i pin. :|


Kontakt przez FB lub Twittera.
W google wpiszesz to znajdziesz. Odzyskiwalem te dane dla zony.

PS. My zbieramy juz tylko w skymiles mile z tego sojuszu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#18 PostWysłany: 29 Sty 2013 19:15 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
pawelyop napisał(a):
2. Czy mógłby ktoś pomóc mi skalkulować ile mil dostane za przykładowy lot Madryt-Barcelona
Bilet jest w klasie ekonomicznej, przewoźnik to Air Europa,
Mój poziom jako nowego użytkownika byłby IVORY, Award miles i teraz pytanie ile mil dostałbym 25% czy więcej?

Za najtańsze klasy rezerwacyjne w Air Europa mile nie przysługują wcale. Sprawdź w jakiej taryfie masz bilet i porównaj z tabelką na stronie FB.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#19 PostWysłany: 01 Wrz 2013 07:38 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
Szybkie pytanie odnośnie mil za przelot na trasie WAW-FCO (Alitalia), bilet kupiony przez stronę KLM.
Czy mile się należą i czy przelot będzie zaliczony do przelotów dających awans statusu ?
Dzięki za odpowiedź !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flying Blue
#20 PostWysłany: 08 Wrz 2013 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 482
niebieski
Czy ktoś zna jakiś sposób aby otrzymać extra 1000 mil w FB (wyłączając mile za loty, hotele itp)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group