Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Kwi 2018 20:29 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 2
-- 11 Kwi 2018 20:27 --

Hej!
Parkował może ktoś na pchlim targu koło stadionu(Mercadillo Martiricos). Na znaku jest napisane że plac jest przeznaczony na targ I teraz Google translate się gubi: albo poniedziałek roboczy od 7 do 10, albo tydzień roboczy od 7 do 10... No i teraz jestem w kropce...
Pozdrawiam,
Grzegorz

-- 11 Kwi 2018 20:29 --

Na znaku jest napisane
Lunes laborables de 7 a 10 h. Por mercadillo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 13 Kwi 2018 15:50 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 2
Nic - sam sobie odpowiem.
Plac jest jak najbardziej do parkowania za darmo (oprócz poniedziałku rano). Miejsca jest w bród (tak więc zawsze coś się znajdzie), odległość około 1,2km od placu konstytucji - całkiem blisko centrum. Polecam.
Pozdr,
Grzegorz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Sty 2019 11:13 

Ktoś wie, czy to miejsce na darmowy parking jest nadal aktualne ?
Ewentualnie jakieś inne miejsca blisko centrum, gdzie można się wbić samochodem ? Chodzi też o parkowanie w nocy.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sty 2019 11:25 

Prze kilka dni mając apartament w ścisłym centrum Malagii Starówka parkowałem niedaleko stadionu przy Av. del Dr. Marañón i Calle Toledo
Zawsze po chwili miejsce znalazłem, kilka minut spacerem do ścisłego centrum

Nie zostawiałem niczego w samochodzie to i nic się nie wydarzyło, jedynie raz miałem porysowany tylny zderzak (taki specyficzny lajtowy sposób parkowania Hiszpanów, w Marbesol nawet nie zauważyli)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sty 2019 11:37 

Żeby wszystko zabrać z samochodu mam już w nawyku, jak nas na Majorce okradli ponad 10 lat temu.
Leszcze z nas byli. Plecaczek na siedzeniu , a my widoki podziwiamy . Szyba wybita. Plecaczka nie ma. Kamera, klucze do pokoju itp poszło się gonić. Dobrze że dokumenty i kasę zawsze mam przy sobie.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Sty 2019 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
My parkowaliśmy w centrum na Paseo de Sancha, około 1km na wschód od areny z walkami byków, mniej więcej na wysokości Hotelu Soho Los Naranjos (odsyłam do google maps). Dzień roboczy, miejsce wyznaczone wzdłuż jezdni, płatne. W środku dnia jest jakaś przerwa w opłacie stąd kilka godzin parkowania wyszło tam relatywnie tanio.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Kwi 2019 16:59 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 6
Hej,

Jestesmy wlasnie w Maladze i parkujemy codziennie na placu pod stadionem lub wzdłuż rzeki po drugiej stronie.
Trzy dni pozniej zaczepił nas parkingowy i chciał 15euro, potem 10. Nie zapłacilismy bo wydaje mi się, że jest to "fałszywy parkingowy". Na nic tłumaczenie, że to bezpłatny parking. Obaj panowie na dwóch parkingach wręczają kserowane karteczki z napisem GTDM.
Czy komuś się takie coś przydarzyło?

Damian


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Kwi 2019 19:13, edytowano w sumie 1 raz
https://www.diariosur.es/malaga/201407/15/imputado-crear-asociaciones-para-20140714233255.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Cze 2019 22:43 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Fałszywi parkingowi w Maladze szczególnie w sezonie letnim rosną jak grzyby po deszczu. Daje się im nie więcej nić 1-2 euro aby np. po powrocie nie okazało się że mamy porysowany samochód. Karteczki dają parkingowi w kamizelkach i napisem Ayuntamiento de Malaga z ramienia Urzędu Miasta, ale nie spotkałam się by żądali 10-15 euro.
O bezpłatnych miejscach parkingowych w Maladze warto poczytać tutaj: http://przepisyhiszpania.pl/parkowanie-w-maladze/
Jest tu wymieniony parking który często występuje w wypowiedziach na tym i innych forach czyli przy stadionie piłkarskim La Rosaleda. Trzeba pamiętać że w poniedziałki do ok 14:00 parking jest zarezerwowany na miejski targ. Parking aktualnie jest ogrodzony i w bliskiej okolicy trwa budowa więc nie wiadomo jak długo będzie jeszcze funkcjonował jako bezpłatny parking. Polecam też bezpłatne miejsca wzdłuż suchej rzeki (kanału) po obu stronach, jest sporo miejsc free ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group