Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lis 2011 09:30 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
Od której otwarty jest primark w Londynie przy Oxford Street? Jaki jeszcze znacie dobre, tanie sklepy z ciuchami? Będę w Londynie pierwszy raz i w centrum ląduje o 5.00 co mogę nad ranem tam robić do otwarcia sklepów. Początek grudnia, może być jeszcze troche ciemno...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 19 Lis 2011 11:07 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Witam,

A kiedy lecisz?? ja mam bilet na 3 grudnia z poznania, ale jeszcze się zastanawiam czy lecieć
Mam bilet powrotny rano 4 i zastanawiam się czy opłaca mi się lecieć ze względu na koszty...
Bilet 100zł
pkp 100zł
centrum - lotnisko około 70 zł
metro na 1 dzień około 40 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Lis 2011 11:36 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
Za bilety w obie dałem 120 zł [spóźniłem się o 10 min, miałbym za 50 ;( ] Easybus kosztuje mnie w przeliczeniu w obie strony 30 zł. Lece 30 lis o 20 . na miejscu jestem o 22. o 3.30 mam easybusa do central london gdzie bede o 5.00. O 12.20 mam easybusa na lotnisko. ok 18 jestem w domu. Tak to wygląda...wszytko na szybkość, żałuje że nie kupiłem taniej, a można było ;)) 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lis 2011 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
A co będziesz robić w Londynie o 5 rano? Masz jakiś plan?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lis 2011 00:10 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
wydaje mi się że primark jest otwarty od 9. co do innych TANICH sklepów to pokroju primarka raczej nie znajdziesz jedynie co przychodzi mi do głowy do TK MAX w Wood Green. Ogólnie ceny w sklepach londyńskich są porównywalne do naszych (H&M ZARA) czasem trochę taniej i więcej promocji niż u nas.
Co do tak porannego planu dnia od 5 rano w centrum ? żaden sieciowa restauracja raczej nie będzie otwarta z pubem też może być nie najlepiej ale możesz poszukać, pochodzić.
udanego pobytu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lis 2011 10:47 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
noxiss napisał(a):
Od której otwarty jest primark w Londynie przy Oxford Street? Jaki jeszcze znacie dobre, tanie sklepy z ciuchami? Będę w Londynie pierwszy raz i w centrum ląduje o 5.00 co mogę nad ranem tam robić do otwarcia sklepów. Początek grudnia, może być jeszcze troche ciemno...



http://opening-times.co.uk/primark-london-oxford-street
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lis 2011 12:22 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
5 rano w centrum to ciekawa godzina. Myślę nad tym żeby dostać siędo tamiy, zrobić parę fotek MI6, London Eye, Tamiza, Big Ben....nie wiem jakie kupić bilety aby wyszło mnie najtaniej (autobus lub metro). Dokładnie chodzi mi o trasę Baker Street do Vauxhall Bridge...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Lis 2011 12:51 

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 15
Nie wiem czy interesują Cię spklepy pokroju lumpexów. Dla uściślenia, ichniejsze Charity shops nijak się mają do jakości ubrań w polskich sklepach z używaną odzieżą. Oczywiście, niestety, na korzyść Londynu. Za kilka funciaków możesz wychaczyć coś naprawdę odjazdowego. Pod tym względem polecam Kamden Town.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Lis 2011 13:39 

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 92
znacie może jakieś lumpeksy w londynie z oryginalnymi ciuchami??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Lis 2011 13:47 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 59
noxiss napisał(a):
5 rano w centrum to ciekawa godzina. Myślę nad tym żeby dostać siędo tamiy, zrobić parę fotek MI6, London Eye, Tamiza, Big Ben....nie wiem jakie kupić bilety aby wyszło mnie najtaniej (autobus lub metro). Dokładnie chodzi mi o trasę Baker Street do Vauxhall Bridge...
Zasadniczo ten cały teren można obejść ;)
A poważnie - oyster się nie opłaci, pozostaje travelcard za 8 funtów na strefę 1 lub 1 - 2 (obejmie też Camden Town). Karta jest ważna zarówno w metrze jak i w autobusie.
_________________
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 20 Lis 2011 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2011
Posty: 19
Tu znajdziesz ceny biletów w Londynie http://www.tfl.gov.uk/tickets/default.aspx zależnie jaki rodzaj biletu wybierzesz tyle zapłacisz, mi sie wydaje ze z Oyter'ką sie najbardziej opłaca jeździć, a jeśli masz zamiar poruszać sie po dość małym terenie to chyba najtaniej będzie piechotą. Bo "na gapę" tak jak w Polsce tam raczej autobusem ciężko jest się załapać.

Jesli chodzi o taniochę to Primark, jakości tam nie znajdziesz.
A jeśli chodzi o jakość to TK-Max
_________________
_Sheriff_ gg:8042043
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Lis 2011 10:49 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
Nie mam zupełnie orientacji jeżeli chodzi o ceny. W primarku będę na pierwszym miejscu, TKmax na drugim. Jakich cen mam się spodziewać w Primarku a jakich w TK. Gdzie jest taniej? Jeżeli jakość lepsza w TK to ceny chyba też ;). Ktoś wspominał o charity shops. Gdzie takowe mogę znaleźć w okolicach Primarka na Oxford street i TK na Charing Cross Road ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Lis 2011 13:27 

Rejestracja: 17 Lis 2011
Posty: 5
w Primarku jest śmiesznie tanio. dosłownie wory ubrań stamtąd wynoszę. w tk ceny jak w polskich sklepach tej sieci, więc także bardzo przyjemnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Lis 2011 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
latawica napisał(a):
w Primarku jest śmiesznie tanio. dosłownie wory ubrań stamtąd wynoszę. w tk ceny jak w polskich sklepach tej sieci, więc także bardzo przyjemnie :)

a konkretnie możesz podac jakieś przyklady ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Lis 2011 12:17 

Rejestracja: 17 Lis 2011
Posty: 5
pewnie. ale trzeba pamiętać, że jakość ciuchów jest raczej proporcjonalna do cen. w Primarku trampki kosztują 3 euro, balerinki z jakieś 8, torebki ok 8-12, dżinsy 10, biżuteria 2-3, swetry ok. 8. nie pamiętam cen w funtach, ostatnie moje zakupy w Primarku były w Madrycie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group