Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Wrz 2014 14:40 

Nie potrafię znaleźć odpowiedzi na moją wątpliwość. Właśnie dostałam maila od Wizzair, że zmieniono mi lot. Miałam polecieć na 3 dni do Rzymu, wylot w środę, powrót w piątek (w listopadzie). Wizzar bilety mi sprzedał a teraz skasował loty w środy. Dostałam propozycję nie do odrzucenia bym sobie poleciała w piątek i po 30 minutach wróciła. Nie tylko się nie zdążę odprawić ale nawet do toalety nie zdążę:). Wiem, że skasowany lot mogę zmienić na inny termin. Ale czy także dotyczy to powrotu? Bilety były kupione na jednej rezerwacji. Czy mogę więc zaplanować nowe terminy wylotu i powrotu, czy tylko zmienić lot skasowany? Nie potrafię się tego nigdzie doczytać a dzwoniąc na podany numer telefoniczny chciałabym już być przygotowana do rozmowy. Dzięki z góry za wyjaśnienie wątpliwości.
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 07 Wrz 2014 14:44 
Awatar użytkownika

srebrny
Nie wiem jaki numer podali Ci do ewentualnego kontaktu, ale dla pewności podam ten: 22 351 94 92. Dzwoń tam, przedstaw sytuację i proś o przebukowanie całej rezerwacji na daty wybrane przez Ciebie. Wszystko zależy od konsultanta, ale w takim przypadku myślę, że nie powinno być większych problemów.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 07 Wrz 2014 14:45 

Tak, możesz zmienić obie daty, również w ograniczonym zakresie lotniska wylotu / przylotu. Ostatnio to przerabiałem, absolutnie żadnego problemu.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 07 Wrz 2014 14:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 209
Kilometry: 246 043
Powinni pozwolić Ci zmienić również termin powrotu, mnie również wizzair kiedyś skasował lot i proponowali mi ekspresowe zwiedzanie Gruzji w 30 minut. Najlepiej opisz sytuację i prześlij ją na customerrelations.pl1@wizzair.com, w miarę sprawnie odpisują na te maile.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 07 Wrz 2014 14:47 

Słabo szukasz, jak na tej samej trasie wyszukujesz jakie chcesz loty z dowolnego miasta w Polsce skąd lata wizzair do Rzymu - 14/+30 dni i za darmo zmieniasz dzwoniąc na tani nr wizzair 22 351-94-92
 PM off  

#6 PostWysłany: 07 Wrz 2014 14:58 

Dzięki za podpowiedzi, to jeszcze pytanie o te telefony: czy przy numerze Wizzaira 22 351 94 92 mam się spodziewać słonych opłat za minutę rozmowy? Nie jestem pewna co oznacza wyrażenie "opłaty wg stawek lokalnych".
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 07 Wrz 2014 15:05 

W ramach minut z abonamentu za darmo, prepaid średnio 29 groszy/minuta
 PM off  

#8 PostWysłany: 07 Wrz 2014 15:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 209
Kilometry: 246 043
jjbb24 napisał(a):
Dzięki za podpowiedzi, to jeszcze pytanie o te telefony: czy przy numerze Wizzaira 22 351 94 92 mam się spodziewać słonych opłat za minutę rozmowy? Nie jestem pewna co oznacza wyrażenie "opłaty wg stawek lokalnych".

Napisz maila to nie zapłacisz nic 8-)
 Relacje PM off  

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: agnieszka.s11, Bing [Bot], CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości