Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Madryt-Toledo
#1 PostWysłany: 29 Sie 2014 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 7
Loty: 16
Kilometry: 44 186
Witajcie,
będąc w najbliższym czasie w Madrycie chcę wybrać się na jeden dzień do Toledo, zdecydowałam się na pociąg.
I tu mam pytanie odnośnie zakupu biletów, powinnam je kupić wcześniej prze neta? czy mogę w kasie w dniu wyjazdu? i czy ceny ze strony są takie same jak w kasie? Jeśli ktoś z Was korzystał z pociągów do Toledo będę wdzięczna za porady :)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2014 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Cen nie pamiętam, ale bilety kupiłem bez problemu w kasie w dniu wyjazdu, całkiem przyjemna wycieczka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#3 PostWysłany: 06 Wrz 2014 20:59 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Też jestem ciekaw czy opłaca się bilety kupić wcześniej. Wybieramy się z Madrytu też do Segowii na jeden dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#4 PostWysłany: 06 Wrz 2014 21:16 

madryt-gdziekolwiek,8,6256&p=55191&hilit=toledo#p55191

segovia-vs-toledo-vs-escorial,1255,5564&p=33146&hilit=toledo#p33146
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#5 PostWysłany: 12 Lis 2014 15:23 

Rejestracja: 24 Wrz 2014
Posty: 8
Witam, chciałbym na jeden dzień odwiedzić Toledo. Będę w Madrycie, z tego co kojarzę to autobus jest tańszy niż pociąg. Mam pytanie do jakiego przystanku mam się udać, aby pojechać do Toledo? I jak to wygląda już w Toledo gdybym chciał wrócić powrotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#6 PostWysłany: 12 Lis 2014 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Estación de Autobuses de Madrid Plaza Eliptica

W Toledo masz jeden dworzec z którego widać "stare miasto" (na nim wysiadasz --> z niego wracasz) spokojnie można podejść na piechotę. Dobrze być trochę wcześniej, albo kupić bilety od razu, bo się może okazać, że na najbliższy kurs biletów brak...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Madryt-Toledo
#7 PostWysłany: 12 Lis 2014 16:05 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
fredbb2 napisał(a):
Witam, chciałbym na jeden dzień odwiedzić Toledo. Będę w Madrycie, z tego co kojarzę to autobus jest tańszy niż pociąg. Mam pytanie do jakiego przystanku mam się udać, aby pojechać do Toledo? I jak to wygląda już w Toledo gdybym chciał wrócić powrotem?

Witam, zobacz to co wyszukal gorny77 + przedostatni przed twoim viewtopic.php?p=477228#p477228
Obstawiam ze powrót z tego samego miejsca co przyjazd, ale może wyszukaj też sam coś z pierwszej ręki.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#8 PostWysłany: 12 Lis 2014 16:19 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1023
niebieski
Aron napisał(a):
Estación de Autobuses de Madrid Plaza Eliptica

W Toledo masz jeden dworzec z którego widać "stare miasto" (na nim wysiadasz --> z niego wracasz) spokojnie można podejść na piechotę. Dobrze być trochę wcześniej, albo kupić bilety od razu, bo się może okazać, że na najbliższy kurs biletów brak...

Jest tak , jak napisał Aron. W październiku nie było problemu z biletami 15 min. przed odjazdem, ale to była niedziela i po godz. 14. A pociąg drogi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#9 PostWysłany: 13 Lis 2014 14:26 

Rejestracja: 24 Wrz 2014
Posty: 8
wielkie dzięki, bilety kupuje się u kierowcy czy w butkach?

nocuje w okolicach Atoche, jak mogę stamtąd dojechać do Estación de Autobuses de Madrid Plaza Eliptica? Metrem?


Ostatnio edytowany przez fredbb2, 13 Lis 2014 14:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#10 PostWysłany: 13 Lis 2014 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
ja kupowałem w budce, od razu w dwie strony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#11 PostWysłany: 13 Lis 2014 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
fredbb2 napisał(a):
... czy w butkach?


Ja zawsze w butkach, nie nawykłem podróżować boso... ;) nie mogłem się powstrzymać...

fredbb2 napisał(a):
nocuje w okolicach Atoche, jak mogę stamtąd dojechać do Estación de Autobuses de Madrid Plaza Eliptica? Metrem?


https://www.google.pl/maps
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt-Toledo
#12 PostWysłany: 24 Maj 2015 21:47 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 3
Kilka dni temu byłem w Toledo i na spokojnie udało mi się większość zobaczyć w jeden dzień.

Madryt - Toledo korzystałem z pociągu z Atocha, za który zapłaciłem około 13E. Po przyjeździe udałem się do centrum informacji turystycznej, aby ładnie poprosić o mapkę ponieważ miasteczko charakteryzuje się wieloma uliczkami w których bardzo łatwo się pogubić. Spokojnie zwiedzanie zajęło mi 5H, ale chodziłem własnymi ścieżkami.

Wracałem autokarem Alsa. Trzeba skręcić w prawo na moście, postój znajduje się na -1. Na 0 można kupić bilet za około 5e, więc się opłaca. Jechałem jakieś 1H.

W załączeniu rozkład jazdy autobusów.


Mam nadzieję, że pomogłem;)

Załączniki:
IMG_0453.JPG
IMG_0453.JPG [ 243.49 KiB | Obejrzany 4110 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group