Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lis 2014 13:23 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Witam.Chcialbym sie dowiedziec czy bilet na autobus moge kupic u kierowcy czy tak jak na metro w automacie??
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Lis 2014 13:26, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 30 Lis 2014 13:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Warto w Singapurze kupić to http://www.thesingaporetouristpass.com. ... he-passes/

Za 30 SGD, masz przez 3 dni całą komunikację za darmo (oprócz nocnej) i do tego 2 wycieczki, jedna autobusem hop on - hop off i druga statkiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2014 16:41 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 121
Loty: 41
Kilometry: 134 425
Bilety można bez problemu kupić u kierowcy. Przy wejściu drzwi są podzielone dla tych z kartami miejskimi, i dla tych co kupują bilet u kierowcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2014 18:08 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Dzieki Zeus i przemorx za pomoc.Ten bilet 3dniowy to ciekawy pomysl.Musze obliczyc ile mniej wiecej wyjdzie mnie 2dniowy pobyt jakbym kupowal bilety osobno:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lis 2014 18:36 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Cytuj:
Za 30 SGD, masz przez 3 dni całą komunikację za darmo (oprócz nocnej) i do tego 2 wycieczki, jedna autobusem hop on - hop off i druga statkiem


Autobus Hop On - hop off w ramach tego biletu nie jest jakiś rewelacyjny, przy tak dużej ilości atrakcji w mieście jak dla mnie pewne strata czasu.
Przepłynięcie się łódką jest przyjemne szczególnie w środku dnia, ale nie jest to niezapomniane przeżycie.

Ja kupowałem bilet 3-dniowy (STP+) i z perspektywy czasu lepiej było zaoszczędzić 10 SGD i wziąć zwykły pakiet (STP).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lis 2014 18:44 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
wzieli napisał(a):
Cytuj:
Za 30 SGD, masz przez 3 dni całą komunikację za darmo (oprócz nocnej) i do tego 2 wycieczki, jedna autobusem hop on - hop off i druga statkiem


Autobus Hop On - hop off w ramach tego biletu nie jest jakiś rewelacyjny, przy tak dużej ilości atrakcji w mieście jak dla mnie pewne strata czasu.
Przepłynięcie się łódką jest przyjemne szczególnie w środku dnia, ale nie jest to niezapomniane przeżycie.

Ja kupowałem bilet 3-dniowy (STP+) i z perspektywy czasu lepiej było zaoszczędzić 10 SGD i wziąć zwykły pakiet (STP).

Ale tym tanszym pakietem mozna dojechac do lotnista tez bo czytalem i nie bylo lotniska na liscie???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Lis 2014 18:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Można, tam jest tylko jedna strefa ;P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Lis 2014 20:30 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
jak tak to wezne ten tanszy:)dziekuje za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Gru 2014 21:48 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Jak kupujesz bilet u kierowcy nie zapomnij go wziąć z podajnika umieszczonego za kierowcą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Gru 2014 02:01 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
novart napisał(a):
Jak kupujesz bilet u kierowcy nie zapomnij go wziąć z podajnika umieszczonego za kierowcą.

OK.Bede pamietac :D pozdro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Sty 2016 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Ktoś może kupował kartę ezlink i jej używał??
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Sty 2016 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Oczywiście,
mam nawet 2 szt na zbyciu :D
Co potrzebujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Sty 2016 22:05 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
My rownież kupowaliśmy Ezlinka.
Z racji tego ze podczas RTW bylismy w Singapurze dwa razy to nam sie bardziej opłacało. Przejazdy na Ezlinku wychodzą duzo taniej niz standardowe opłaty a i duzo wygodniej jest. Mozna go kupic na lotnisku np i doładowywać na większości dużych stacji rownież w automatach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Sty 2016 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Po przeliczeniu jednak skusimy się na 3 dniowy Singapore Tourist Pass za 30 SGD z czego 10SGD to kaucja kartę można kupić i zwrócić na lotnisku, a po trzech dniach karta sama zmienia się w kartę ezlink. 20SGD w 3 dni raczej nie trudno będzie wydać na przejazdy.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Sty 2016 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
juggler5 napisał(a):
Po przeliczeniu jednak skusimy się na 3 dniowy Singapore Tourist Pass za 30 SGD z czego 10SGD to kaucja kartę można kupić i zwrócić na lotnisku, a po trzech dniach karta sama zmienia się w kartę ezlink. 20SGD w 3 dni raczej nie trudno będzie wydać na przejazdy.


Szczerze mówiąc ciężko. My kupiliśmy kartę za 10 SGD (5 SGD kaucja) i doładowaliśmy raz za 10 SGD z czego po 4 dniach zostało nam jeszcze prawie 3 SGD na przejazdy. Jeździliśmy ile się dało, nie oszczędzaliśmy, a hotel mieliśmy w Gaylang. Wychodzi na to, że na przejazdy wydaliśmy raptem 12 SGD.

Sam wybierz co się opłaca :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Sty 2016 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Za 2 tygodnie będziemy w Singapurze przez pół dnia i chcielibyśmy skorzystać z lotniskowej wycieczki ale mamy bagaże (przylot i wylot Airasia) i nie wiem czy można je gdzieś zostawić czy zabrać ze sobą ?, a jeśli się nie uda zwiedzanie busem lotniskowym to czy na jedną kartę można przewieść 4 osoby czy każdy musi mieć swoją ?,
jeśli ktoś korzystał z wycieczki lotniskowej to czy warto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Sty 2016 23:29 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 184
Loty: 127
Kilometry: 271 716
juggler5 napisał(a):
Po przeliczeniu jednak skusimy się na 3 dniowy Singapore Tourist Pass za 30 SGD z czego 10SGD to kaucja kartę można kupić i zwrócić na lotnisku, a po trzech dniach karta sama zmienia się w kartę ezlink. 20SGD w 3 dni raczej nie trudno będzie wydać na przejazdy.

Czyli do kwoty 20 $ za 3 dniowy trzeba jeszcze doliczyć 10 $ kaucji ? Nigdzie na tej stronie http://www.thesingaporetouristpass.com. ... he-passes/ nie widzę takiej informacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Sty 2016 23:58 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Tak trzeba, info jest pod linkiem, który podałeś (na obrazku). O ile pamiętam kaucja jest oczywiście zwrotna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Sty 2016 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
jacekwoj16 napisał(a):
juggler5 napisał(a):
Po przeliczeniu jednak skusimy się na 3 dniowy Singapore Tourist Pass za 30 SGD z czego 10SGD to kaucja kartę można kupić i zwrócić na lotnisku, a po trzech dniach karta sama zmienia się w kartę ezlink. 20SGD w 3 dni raczej nie trudno będzie wydać na przejazdy.

Czyli do kwoty 20 $ za 3 dniowy trzeba jeszcze doliczyć 10 $ kaucji ? Nigdzie na tej stronie http://www.thesingaporetouristpass.com. ... he-passes/ nie widzę takiej informacji.

http://www.thesingaporetouristpass.com. ... Poster.jpg
Nad cenami masz napisane ze 10sgd kaucji. Kartę można zwrócić do 5 dni ,po tym czasie zwrot jest niemożliwy, ale można z niej korzystać jak z karty ezlink.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Sty 2016 19:34 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 184
Loty: 127
Kilometry: 271 716
Rzeczywiście macie rację, pisze, jakoś nie zauważyłem. Ja raczej nie będę miał możliwości zwrotu kart, bo będę wyjeżdżał z Singapuru do Johor Bahru i mógłbym co prawda oddać karty na stacji metra Kranji, które jest na wykazie punktów sprzedaży, ale z dopiskiem "Closed on Public Holidays" a ja będę wyjeżdżał akurat 8 lutego. W tej sytuacji chyba jednak taniej mnie wyjdzie tak jak pisze Komor, ezlink. Jeśli więc ktoś ma niepotrzebne karty w dobrej cenie :lol: , to proszę pisać na priv, w sumie potrzebuję cztery sztuki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group