Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:19 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
Witam,

wylot musi odbyć się pomiędzy tymi dniami jak i powrót, cel obojętny, tam gdzie ciepło, albo bardzo zimno :) mogą być przesiadki :) nocki w jakiś miastach też wchodzą w grę, ale z dogodnym czasem dojazdu na lotnisko, żeby już zwiedzić jak coś jeśli gdzieś mam zostać :) najlepiej dla 2 osób. Miejsca wylotu: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź.

Pozdrawiam,
Barttez


Ostatnio edytowany przez Barttez 12 Lut 2013 19:33, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:19 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Określ budżet
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:21 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
nie jest to 8zł :) nie no coś rozsądnego 100-150 euro za lot od osoby :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Jeśli jest Ci wszystko jedno, to przeglądaj po prostu forum - przejrzyj wątek z promocjami i na pewno znajdziesz coś, co cię interesuje.
Tudzież określ się gdzie chcesz lecieć - w lewo, prawo, góra czy dół, skąd i co Cię interesuje. Ja bardzo chętnie pomogę znaleźć coś konkretnego, ale jak widzę 'gdziekolwiek i obojętnie skąd' to opadają mi ręce.
Podejście w stylu - 'pojechałbym gdzieś - znajdźcie mi coś', jest mega mało pomocne dla szukających.
Co znalazłeś do tej pory sam? Może podziel się z nami swoimi próbami znalezienia czegoś, będzie łatwiej coś dopasować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:32 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
Maltę i Barcelonę znalazłem, aczkolwiek myślę nad Albanią, Portugalią, Marokiem lub Kanary. Właśnie o wylotach zapomniałem, miejsca wylotu: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:33 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
Niva napisał(a):
Jeśli jest Ci wszystko jedno, to przeglądaj po prostu forum - przejrzyj wątek z promocjami i na pewno znajdziesz coś, co cię interesuje.
Tudzież określ się gdzie chcesz lecieć - w lewo, prawo, góra czy dół, skąd i co Cię interesuje. Ja bardzo chętnie pomogę znaleźć coś konkretnego, ale jak widzę 'gdziekolwiek i obojętnie skąd' to opadają mi ręce.
Podejście w stylu - 'pojechałbym gdzieś - znajdźcie mi coś', jest mega mało pomocne dla szukających.
Co znalazłeś do tej pory sam? Może podziel się z nami swoimi próbami znalezienia czegoś, będzie łatwiej coś dopasować.



W tym terminie na forum nic nie ma obecnie z propozycji. Przeglądam na bieżąco.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Czyli generalnie chcesz gdzieś, gdzie grzeje. Albo przynajmniej tak preferujesz. Takie informacje się przydają.


Ostatnio edytowany przez Niva 12 Lut 2013 19:39, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:37 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
Niva napisał(a):
Czyli generalnie chcesz gdzieś, gdzie grzeje. Albo przynajmniej tak preferujesz. Takie informacje się przydają.


Słuchaj, jak się trafi gdzieś gdzie nie grzeje też się nie obrażę, aczkolwiek na co dzień mieszkam u podnóża Alp i wspaniałą zimę widzę za oknem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
28.02 - 07.03 WAW - BVA masz na przykład za 48zł/os jeśli chcecie Paryż pozwiedzać (musiałbyś znaleźć kogoś z WDC i kasą na koncie Wizz na forum - mam-srodki-na-koncie-wizz-air-i-pomoge-w-zakupie,181,4813). Dojazd do centrum +30 euro w obie strony.

Nie wiem gdzie mieszkasz, dlatego właśnie wszelkie wskazówki trzeba pisać, no jak się mam niby domyśleć :p

Edit: damn, przeczytało mi się że powrót do 13.03. Powrót 02.03 jest droższy, ale też się w budżecie mieści ;)
Edit2: Skavsta z WAW jest za 63zł (27.02-01.03). Na pewno szukałeś na stronach Wizza i Ryana? :) Spokojnie można coś w miarę sensownego znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:50 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
Niva napisał(a):
28.02 - 07.03 WAW - BVA masz na przykład za 48zł/os jeśli chcecie Paryż pozwiedzać (musiałbyś znaleźć kogoś z WDC i kasą na koncie Wizz na forum - http://www.fly4free.pl/forum/mam-srodki ... e,181,4813). Dojazd do centrum +30 euro w obie strony.

Nie wiem gdzie mieszkasz, dlatego właśnie wszelkie wskazówki trzeba pisać, no jak się mam niby domyśleć :p

Edit: damn, przeczytało mi się że powrót do 13.03. Powrót 02.03 jest droższy, ale też się w budżecie mieści ;)
Edit2: Skavsta z WAW jest za 63zł (27.02-01.03). Na pewno szukałeś na stronach Wizza i Ryana? :) Spokojnie można coś w miarę sensownego znaleźć.


Szukałem Azuonem nawet dużo bardziej kombinowane loty bo tak jak mówiłem mogą być przesiadki :)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group