Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:11 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
phantomek napisał(a):
Ano wlasnie, czyli wychodzi na to ze gdy trafi sie dziecko lub niepelnosprawny w takim miejscu, to wtedy pewnie zaloga bedzie w samolocie kombinowac z zamiankami.



Raczej nie będzie problemu ze znalezieniem chętnego na taką zamianę ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#22 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Choć powiem szczerze, że mam kolege, który np nie lubi tych miejsc przed ścianką bądz przy wyjsciu ew (w szerokim kadlubie), bo jest on, powiedzmy troszke wiekszy kilogramowo ;) przez co szerszy ;) a fotele w tych rzedach są po bokach zabudowane, bo stoliki w nich są schowane i ekrany.
No ale to jest jeden z wyjątków ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Lut 2017 05:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Przyznam szczerze, ze ogolnie nie przywiazuje az tak duzej wagi do samego samolotu, ktory dla mnie jest tylko srodkiem transportu, bardziej do przewoznika i ceny.
Jesli mialbym porownac, to wtrace kilka centow, bo lecialem niedawno A380-800 i 777-300ER:
Załącznik:
Emirates.PNG
Emirates.PNG [ 42.45 KiB | Obejrzany 3046 razy ]

Pomijam juz aspekt, ze A380 lecial prawie pusty, a 777 wypelniony po brzegi, z tym akurat roznie bywa. ;)
Z mojego punktu widzenia A380 byl bardziej komfortowy, przestronny, a przede wszystkim cichutki.
777 mial spore wibracje, szczegolnie przy zmianach wysokosci, poza tym byl glosny i budzilem sie, a w A380 spalem spokojnie.
Nie przypominam sobie cichszego samolutu jak A380. :)
Moim problemem z kolei jest suche powietrze, ktore podraznia mi sluzowki.
Wydawalo mi sie, ze w A380 byla lepsza klimatyzacja i mniej suche powietrze jak w 777.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Gru 2017 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Leciałam ostatnio SIA, a380 i b777 300er, oba loty ok. 12h.
A380 ZRH-SIN i B777 SIN-CPH.
Oba loty były praktycznie pełne, w przypadku lotu a380 dzwoniłam do biura w Zurychu dzień przed wylotem (nie mogłam w ogóle zmienić miejsca, a chciałam mieć okno, bo lot był w dzień i generalnie lubie 'od okna') - okna wolnego nie mieli, ale dostałam za to miejsce z dodatkową ilością miejsca na nogi (na wyspie, z brzegu, ale darowanemu siedzeniu nie zaglada sie w zeby...), ale zamieniłam się z jakąś parą z dzieckiem na siedzenie przy wyjściu awaryjnym (z nota bene jeszcze większą ilością miejsca na nogi, która właściwie różnicy mi nie robi, bo mam 1,6 m wzrostu...). Do rzeczy jednak-chociaż w B777 miałam miejsce w standarowym rzędzie (za to z oknem, jeden-z tych 2 osobowych rzedow na samym koncu-nie bylo to zwiazane, ani z nadmiernym halasem, ani niczym nieprzyjemnym), wydawało mi się, że jest wygodniej-siedzenie było bardziej komfortowe i chyba troche szersze niz w a380, poza tym nowocześniejszy system IFE-wieksze ekrany etc.
Obie maszyny były dość ciche, aczkolwiek a380 robi wrażenie swoimi rozmiarami, natomiast patrzac na ludzi w standarowych rzedach mialam wrazenie, ze sa upakowani jak sardynki.
Poza różnicami w maszynach, były też różnice serwisowe: na locie z Zurychu wszyscy dostali wydrukowane menu, zaraz po starcie był serwis z drinkami i przekąskami, potem jeszcze po obiedzie serwis 'pijalny', a później wielokrotnie stewki przechodziły z woda/sokiem, bądź na prośbę czymś mocniejszym;), natomiast podczas lotu do Kopenhagi, ani drukowanego menu, ani dodatkowych rundek serisowych nie było-po kolacji załoga się zdematerializowała i pozostało tak do śniadania-z tyłu wystawione były kubeczki z sokiem/woda i jakieś drobne przekąski. Nie wiem czy zależy to od rodzaju maszyny/klienta/obu/dnia, ale zeznaje jak było :)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Sty 2018 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Witam. Ktoś się może orientuje czy jak kupię bilet u pośrednika realizowany przez SQ to będę miał szanse później na stronie SQ dokupić miejsce przy wyjściu awaryjnym czy to tylko przy zakupie bezpośrednio na stronie SQ - pytam bo mam połączenie z POZ którego nie da się kupić na stronie SQ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Sty 2018 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Hej,
Będziesz mógł dokupić po zalogowaniu się na stronce linii. Ewentuanie możesz do nich też dzwonić. Ja miałam bilet kupowany przez agencję i miejsca płatne były do wyboru.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
dan19 lubi ten post.
dan19 uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 27 Sty 2018 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group