Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2014 11:15 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 5
Pytanie może banalne, ale nie znalazłem nigdzie 100% potwierdzenia:

w firmie latamy ostatnio sporo Emirates (ale właściwie jako osoby prywatne, bo nie bierzemy na to faktury). Ogarniam te rezerwacje najczęściej. Pytanie czy jest możliwość zbierania mil na jedno konto? Bo mam taką możliwość, ponieważ nikt inny tym tematem się nie interesuje, a są to np: przeloty dla naszych kontrahentów. Jeżeli nawet nie całości przysługujących punktów, to może chociaż jakąś część?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 14 Lut 2014 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2013
Posty: 74
Ja otrzymalem mile (oczywiscie nie w calosci) za loty dwoch osob do AU.
Jednak wpisywalem, ze jestem z nimi spokrewniony I dodatkowo ja lecialem tez tym lotem.
Wiem, ze BA ma program dloa firm I zbierasz punkty na firmowe konto, dodatkowo osoba tez moze zbierac na prywatne. Jak tam wlasnie rezerwowalem firmowe loty z BA I potem mielismy darmowe przeloty w firmie.

Powodzenia.
_________________
Nawet najdalsza podróż, zaczyna się od najmniejszego kroku.....

http://www.globtr.blogspot.com


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2014 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@jaworfly4free w większości szanujących się linii lotniczych jest program dla firm umożliwiający zbieranie specjalnych punktów na konto firmowe (za rezerwacje dokonywane przez daną firmę dla różnych pracowników i innych kontrahentów), ale same mile Skywards każdy zbiera tylko dla siebie. Mi bardzo często loty pokrywają instytucje w których pracuję. Oni kupują bilet, oni mają za to także profity... ale zawsze istnieje poproszenie dopisania już przy samej rezerwacji numeru karty programu lojalnościowego (własnego) albo już podczas check-in'u. Ja lecę, ja zbieram punkty. Kowalski leci, on zbiera punkty i innej opcji niestety nie ma.

PS - jeśli nie latacie tylko do Dubaju ale głównie do Azji, polecam przyjrzeć się ofercie Qatar Airways. Tak szczerze, z reguły mają taniej. Wiem, że nie płacąc z własnej kieszeni nie ma to znaczenia, ale jakbyś poszedł do szefa z takim kosztorysem przygotowanym w prywatnym czasie, może akurat jakaś premia by wpadła? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lut 2014 00:59 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
z tego co pamietam emirates nie zezwala na pooling, wiec za bardzo nie ma mozliwosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group