Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sinaia
#1 PostWysłany: 23 Sie 2015 17:30 

Rejestracja: 06 Kwi 2013
Posty: 22
Loty: 90
Kilometry: 138 776
Niewątpliwą atrakcją Rumunii jest Pałac Peleş znajdujący się w Sinaia u podnóży gór Bucegi.
Wprawdzie bilet nie należy do najtańszych ale rozmach z jakim został zbudowany i brak jakichkolwiek zniszczeń powoduje, że jest jednym z najciekawszych obiektów Rumunii.
Istnieją kilka możliwości zwiedzania. osobiście polecam zobaczyć jak najwięcej
Bilety na parter i I piętro
dorośli – 50 RON
seniorzy – 25 RON
studenci– 12,5 RON
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Sinaia
#2 PostWysłany: 30 Lip 2016 15:40 

Rejestracja: 30 Lip 2016
Posty: 129
Zdecydowanie bardziej polecam właśnie ten Pałac Peleş niż zamek Drakuli w Branie. Jeżeli ktoś będzie miał możliwość wybrać się tylko do jednego z tych miejsc – bez cienia wątpliwości powinien wybrać Peleş w Sinai.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sinaia
#3 PostWysłany: 22 Sie 2022 18:29 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
Jeśli chodzi o Peles, to przyznaję, zamek/pałac robi fenomenalne wrażenie. Jest piękny na zewnątrz, ale w środku, przewyższył moje oczekiwania. Jedno z najlepszych odkryć Rumunii. Głównie dlatego, że jest świetnie zachowany i został tu przepych dawnej monarchii. Nie spodziewałem się, że aż tak mnie oczaruje.

Minus - dość drogi i jeszcze mają system, w którym każą płacić sobie za każde piętro osobny bilet.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group