Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SIN-DPS lipiec 2019
#1 PostWysłany: 20 Maj 2019 13:05 

Rejestracja: 02 Paź 2014
Posty: 49
Skąd
  • Singapur

Dokąd
  • Bali

Data wylotu
  • 06.07.2019

Data powrotu
  • 17.07.2019

Długość pobytu
  • 9-10 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Air Asia/Scoot

Dodatkowe informacje
  • Witam,

    Szukam dobrej cenowo opcji dotarcia z Singapuru na Bali w podanych terminach, z moich obserwacji z ostatnich tygodni cena się praktycznie nie zmienia, a jeśli już to wzrasta.

    Mam loty WAW-SIN 4.07-18.07, szukam teraz dalej trasy dalej na BALI w dobrej cenie. Na ten moment znalazłem w terminie 6-17.07 Scoot + Air Asia za około 600zł RT z podręcznym.
    Drugą opcją jest multi city przez Kuala Lumpur, żeby przy okazji spędzić tam dwa dni, to co znalazłem to 650 PLN w dniach 7.07,9.07,17.07 (też Scoot/Air Asia). doliczyć trzeba jeszcze wszędzie bagaż rejestrowany.
    Trzecią opcją jest lot SIN-DPS liniami Malaysia Airlines 6-16.07, w cenie 639 PLN z bagażem rejestrowanym i przesiadką nocną w KUL.

    Mam pytanie, czy brać Malaysia Airlines, czy czekać, ponieważ jest duża szansa na trafienie promocji SIN-DPS w cenie dużo niższej niż te 600 PLN z bagażem rejestrowanym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 20 Maj 2019 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
bierz - lot za 2 miesiace, z bogatego kraju do mekki turystów w Azji, podczas wakacji, 600 zl to jak za darmo..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Maj 2019 17:32 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Jak bedziesz dalej czekał na promocje to niedługo za 600 PLN kupisz OW.

Wakacje to szczyt sezonu na Bali. Zbytnio alternatyw nie ma wiec 600 PLN to niezła cena.
Jak chcesz taniej to tylko podreczny bierz. Bo z nadawanym to wieksza szansa, ze cena wzrosnie a nie spadnie ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Maj 2019 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Tak jak przedmowcy napisali - kupuj , bo bedzie za pozno!
Taniej na 95% nie bedzie, a drozej to i owszem.
Jesli chcesz sie "pobawic" na Changi wszystkimi atrakcjami lotniska lacznie z nowootwartym Jewel, to bierz Scoota, JetStar albo regularne linie - wszystko odlatuje z termina T1-T2-T3. Air Asia operuje z odrebnego termialu T4 - gdzie w/w atrakcje sa bardzo limitowane.
Przyklad histori cen OW i linki do pogrzebania:
https://www.jewelchangiairport.com/
https://www.google.pl/flights#flt=SIN.D ... 1;sd:1;t:f

Załączniki:
SIN-DPS-cena.JPG
SIN-DPS-cena.JPG [ 32.73 KiB | Obejrzany 1419 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Maj 2019 21:11 

Rejestracja: 02 Paź 2014
Posty: 49
Dzięki wielkie!

Zakupione z nadawanym za niecałe 700zł RT (Malaysia Airlines) z 24H stopem w KUL na dodatkowe zwiedzanie.

Dodatkowe pytanie, czy ktoś się orientuje dlaczego w locie DPS-SIN mam bagaż 25kg, a w Sin-Kul i Kul - Sin 20kg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group