Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lis 2011 16:24 

Bardzo proszę o pilną informację, czy mogę zapłacić kartą Fly4free za bilety Simpleexpress. Z nieznanego mi powodu odrzuca moją płatność.
Z góry dziękuję, pozdrawiam!
Góra
 PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 28 Lis 2011 16:43 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Sprawdź czy podajesz wszystkie dane w tym pełnie imię i nazwisko. Często podając samo nazwisko transakcje są odrzucane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lis 2011 16:50 

Nie pytali mnie o nazwisko - jedynie o numery karty.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lis 2011 16:56 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 16
Też nie dawno kupowałem bilety simpleexpress i płaciłem prepaidem WBK. Jest tak jak mówi Konrad oprócz numeru karty, ccv oraz daty jej ważności trzeba podać również imię i nazwisko bo inaczej odrzuca transakcję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Lis 2011 17:05 

Dziwna sprawa - wydaje mi się, że w moim formularzu nie było miejsca na wpisanie nazwiska! Jedynie numer karty, kod zabezpieczający i data ważności.
Teraz możliwość płatności została zablokowana - w warszawskim biurze podróży poinformowano mnie, że muszę odczekać kilka godzin przed kolejną próbą.
Informacja o możliwości płatności kartą prepaid jest jednak bardzo pozytywna - dziękuję!
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lis 2011 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
pamiętaj też o limicie jednej transakcji 500 zł
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lis 2011 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
myślę, że w simpleexpress cięzko by było kupić biletów za 500 zł na jednej transakcji. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2011 20:44 

Udało się! Potwierdzam - kartą Fly4free można płacić za bilety Simpleexpress.
Co prawda od chwili pierwszej próby płatności bilety zdrożały o 33 zł/osobę, ale ostateczna cena i tak cieszy:
93 zł - Warszawa - Wilno - Ryga - Tallinn - Wilno - Warszawa
Gorąco polecam - są jeszcze bilety w promocyjnej cenie 12zł/odcinek na długi majowy weekend!
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: maczala1 oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group