Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Lip 2011 00:22 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 7
Zbanowany
Mateusz099 napisał(a):
audiman napisał(a):
Pomóżcie szukam lotów do Kolonii na 12 sierpnia i powrót 14 sierpnia niestety same drogie linie typu Lufthansa , pomocy ...


z pustego i Salomon nie naleje ... 100 euro w jedną stronę mi wychodzi w tym terminie



:oops: Aleś bzdeta zasadził :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 13 Lip 2011 00:42 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
a za ile masz lot ? bo ja dzień dzisiejszy znalazłem tylko 108 i 86 euro w jedna i powrot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Lip 2011 11:50 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 7
Zbanowany
Witam
Czy macie namiary na 12 - 08 - 2011 na tani dojazd do Koln , powrót 14 -08-2011 r. ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Sie 2011 02:10 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 79
Korzystał ktoś może? Moja rezerwacja coraz bliżej i ciężko mi uwierzyć, że niby wszystko tak tanio by miało wyjść... Jak wyglądała sprawa ze śniadaniami? Jakieś informacje z pierwszej ręki ktoś posiada?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 15 Sie 2011 13:18 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Jestem ciekaw czy ktos juz wykorzystal ta promocję? Zastanawiam sie rowniez nad tym czy śniadania w tej promocji sa obligatoryjne? pozdrawiam
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 15 Sie 2011 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Wyjeżdżamy samochodem pod koniec tego tygodnia z żoną i córką na "TourDeLindner" (w sumie siedem hoteli i resortów SPA), wracamy w okolicach 8 września, to zdamy relację.

Odnośnie samej promocji - jak do tej pory, kontakt z hoteli jest wzorowy. Dla pewności, po załatwieniu formalności związanych z rezerwacją, wysłałem do każdego z hoteli maila z prośbą o sprawdzenie czy rezerwacja jest prawidłowa, i czy dana zniżka obowiązuje. Z każdego hotelu przyszła odpowiedź, że tak. Dodatkowo bezpłatne jest korzystanie z wszystkich podstawowych usług SPA w danym resorcie :!:. Z Ze Szwajcarii dzwoniono nawet do nas z pytaniem, czy życzymy sobie dostawić bezpłatne dodatkowe łóżko dla córeczki w pokoju :o :roll:

Wygląda na to, że to będzie niewiarygodny strzał. Łącząc poszczególne pobyty w SPA i w hotelach ze zwiedzaniem zachodnich Niemiec, Belgii, Luksemburga, północnej Szwajcarii i skrawka Francji, udało się wykoncypować całkiem ciekawą trasę (heh, wraz z meczem Borussi Dortmund). Najlepszą pozycją jest KOSZT NOCLEGÓW. 18 noclegów (w większości ze śniadaniami) w sumie wynosi nas... 78,60 EUR. I to tylko dlatego, że w dwóch przypadkach odległość od naszego miejsca zamieszkania do danego resortu/hotelu wynosi ~950, a nie 1000KM i więcej, i zamiast zniżki 100%, w tych dwóch hotelach będzie zniżka 90% ;-)))

Odnośnie pytania: śniadania NIE SĄ obligatoryjne. Płatny natomiast (w części hoteli i resortów) jest parking hotelowy. No i w przypadku jazdy samochodem, trzeba pamiętać o nabyciu naklejki ekologicznej, aby móc do centrów miast w zachodnich Niemczech wjeżdżać (tak zwana plakietka Umweltzone). Bez tego czeka słony mandat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Sie 2011 15:11 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
No to faktycznie. Szacun. Fajny "lancuszek promocyjny". Ja bede 5 wrzesnia we Frankfurcie na 3 dni. Natomiast polaczenie wszystkich tych hoteli w podroz to rzeczywiscie strzal w dziesiatke wg mnie. Gratuluje dobrego pomyslu i chetnie przeczytam Twoja relacje z podrozy. dzieki za odpowiedz.
Ciekaw jestem czy taka promocja "kilometrowa" to pomysl cykliczny czy zdarzyla sie tylko raz?
Jak bedziesz tam to zapytaj prosze?
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Sie 2011 17:22 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 55
Ja też niecierpliwie czekam na relację, mam nadzieję, że to nie ostatnia taka promocja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Sie 2011 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Poszukujemy 2 osób (nas jest 3) które w dniach 02.09 - 05.09 będą przebywały w LINDNER MAIN PLAZA we Frankfurcie i złożyły by się na wynajęcie samochodu na transfer z lotniska do hotelu ( lot z Rzeszowa 02.09) i z hotelu na lotnisko (05.09 poniedziałek rano lot do Rzeszowa).

Koszt wynajęcia auta + paliwo + parking w hotelu = 35 Euro na osobę.

Kierowca już jest - chętni będą pasażerami.

Koszt transportu autobusem z lotniska do centrum Frankfurtu i z powrotem to 26 Euro.

Informacje na PW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Sie 2011 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
żeby nie być uzależnionym od komunikacji lokalnej, zwłaszcza w kontekście porannego powrotu na lotnisko. Wsiadamy sobie w hotelu do auta i wracamy na lotnisko , a nie taszczymy bagaże na dworzec - 4 km lub szukamy nocą / nad ranem, nocnych "mks-ów" lub drogiego taxi :) aby dotrzeć na dworzec
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Sie 2011 21:37 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Antek, wypozyczenie Peugeot 207 (5 osob) na 3 dni wypozyczenie wieczorem w piatek, zwrot w poniedzialek rano.
Cena Łączna
PLN 296.30 za 3 dni
czyli 15 Euro za osobe w 2 strony plus paliwo do podzialu.
To rzeczywiscie ciekawa opcja.
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 21 Sie 2011 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
my myślimy o opel astra 5 drzwi - 80 Euro (EUROPCAR z kodem zniżkowym 15% z internetu) , paliwo za 270 km MAX 30 Euro ,parking w Lindner Main plaza 60 Euro za 3 dni (pytałem na maila) - 170 Euro na 5 osób MAX 34 Euro .

to "tylko" 8-9 Euro drożnej niż autobusem - ale komfort jazdy oraz psychiczny tez ma znaczenie.

W jakiej wypożyczalni znalazłeś 207 za 72 Euro ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Sie 2011 13:25 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Antek wyslalem do Ciebie wiadomosc prywatna.
A dla wszystkich, ktorzy jada do Frankfurtu interesujaca stronka:
http://www.frankfurt-tourismus.de/cms/t ... furt_card/
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Sie 2011 13:45 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Antek z jakiego miejsca w Polsce bedziecie dojezdzac do Rzeszowa? Macie juz moze jakis plan co chcecie zobaczyc we Franfurcie? Czy opcja "pochodzic sobie po miescie na luzie" :)
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Sie 2011 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
na razie żadnego planu, brak czasu na planowanie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Sie 2011 17:23 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
ciekawostka :) dla tych co jada do Frankfurtu
Załącznik:
Yoursposter_geburtstag_web.jpg
Yoursposter_geburtstag_web.jpg [ 109.4 KiB | Obejrzany 1300 razy ]

....i maja w tym czasie urodziny.
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 27 Sie 2011 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
napiszcie jaki macie pomysł na powrót na lotnisko w poniedziałek rano z Frankurt Main Plaza.

Trzeba być bezpiecznie koło 6.30 , linia Bohr jedzie z dworca we Frankfurcie po 4 , w tym czasie nie ma żadnych kursujących autobusów miejskich itd, tylko taxi - to ponad 3 km .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 27 Sie 2011 20:23 

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 33
Tak sobie myślałam, że nas zawieziesz na przystanek :), za odpowiednią opłatą :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 29 Sie 2011 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
nie pożyczyliśmy samochodu, dlatego pytam jakie macie opcje.

pożyczymy jak będzie 5 chętnych, nas jest 3 , więc szukamy jeszcze 2 osób na składkę na wypożyczenie samochodu.

minimalnie będzie to około 32 euro za osobę , tyle samo płacę za 2x autobus + 2 x transfer z hotelu na dworzec, także dziwie się że nie ma chętnych :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Sie 2011 22:08 

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 33
podaj nr tel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group