Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Mar 2016 00:51 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 118
Witam serdecznie,
starałem się przeszukać forum dość dokładnie. Jednak nie udało mi się znaleźć takowego wątku.

Jeśli mam być szczerym, z reguły a raczej niemal zawsze! Wybieram własne wyżywienie. Jednak w tym roku, na kilka dni zamierzam wybrać się na "nic nie robienie". Czy są jakieś serwisy, na których mogę zaznaczyć opcję all inclusive i ceny nie zwalają z nóg? Nie mam na myśli biur podróży, przeloty itp. zorganizuję sobie sam.

Z góry, bardzo dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
#2 PostWysłany: 07 Mar 2016 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Polecam travelrepublic.ie lub z końcówka co.uk

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
siara lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Mar 2016 01:01 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1720
Travelrepublic.es
Alpharooms.com
Lowcostholidays.com

Po przejrzeniu tych serwisów ma się już jakiś ogląd, co do All Inclusive.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
siara lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Mar 2016 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
:arrow: wyszukiwarka-hoteli-all-inclusive,20,52124
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Mar 2016 01:34 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
warto wyszukiwać na stronach niemieckich Bp. np. multiwyszukiwarka www.weg.de. Ceny szczególnie dobre gdy jedziemy z dziećmi. Potem można spokojnie kupić to w dreamtours.pl, bo część niemieckich bp nie sprzedaje on line w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Mar 2016 07:47 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2093
srebrny
Ale warto tutaj dodać, że w dreamtours nie da się zapłacić kartą, jak bezpośrednio w niemieckim biurze podróży. Więc ew. procedura chargeback z góry odpada.
Poza tym w różnych niemieckich biurach podróży czasem można znaleźć np. kod obniżający rezerwację o 10% lub 50-100 EUR, czego też nie uwzględnia dreamtours w swoich cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Mar 2016 09:13 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
www.ltur.de
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Mar 2016 15:32 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Tui.de
1-2-fly.de
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Mar 2016 15:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
Na większości wyszukiwarek hotelowych także można zaznaczyć opcję All inc. Np. na booking to też nieźle działa.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Mar 2016 08:39 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
To ja od siebie dodam jeszcze 5vorflug.de kilka razy sprawdzone.

W temacie samego wyszukiwania hotelu AI szczegolnie jak jedziemy z dziecmi zawsze radze przeklikac oferty do samego konca poniewaz te przesortowane przez serwisy jako najtansze bardzo czesto takie nie sa. Mozna sie pozytywnie zdziwic klikajac oferte z drugiej lub trzeciej strony wyszukiwania.

Polecam twlez sprawdzenie jaka nacja szczegolnie masowo jezdzi w dane miejsce. Czesto jest tak ze mniejsze biura pordozy z takiego kraju maja bardzo dobre oferty na hotele. Mi sie to sprawdzilo w wypadku Kuby i kanadyjskiej strony Sunwing.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Mar 2016 09:55 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2093
srebrny
@michalt - to jest kwestia tego, że jedno biuro pobiera większe opłaty za dziecko, a inne mniejsze lub w ogóle. To nie jest uwzględniane w cenie za osobę na stronie wyszukiwania.
Dlatego najtańsza oferta za osobę przy wyszukiwaniu pobytu z dziećmi, wcale taka nie musi być, bo w tej droższej, dzieci mogą np. spać za darmo, więc sumarycznie i tak będzie się opłacać.
Przy wyszukiwaniu bez dzieci najtańsza oferta na stronie jest z reguły rzeczywiście najtańsza.

Swoją drogą od kilku lat nie potrafię zrozumieć dlaczego w polskich biurach podróży dziecko powyżej 2 lat płaci za wyjazd niemal tyle samo co dorosły, a w niemieckich często do wieku 8-12 lat nadal bardzo niewiele...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Mar 2016 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
sranda napisał(a):
Swoją drogą od kilku lat nie potrafię zrozumieć dlaczego w polskich biurach podróży dziecko powyżej 2 lat płaci za wyjazd niemal tyle samo co dorosły, a w niemieckich często do wieku 8-12 lat nadal bardzo niewiele...


Wiele jest takich niezrozumialosci w naszym kraju. Dziwi mnie, ze sie dziwisz... dodam do tego jeszcze (rozwine bardziej), ze w Niemczech z usmiechem sprzedadza taniej dla dziecka, a w Polsce beda syczec... "pffffff, paaaaaaanie, po kosztach sprzedaje, taniej nie moge, prawie zerowa marze mam, nic nie zarabiam, wspieraj pan polskiego przedsiebiorce", itp. itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Mar 2016 12:05 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Fajna porównywarka
http://hotel.ferien.de/booking/ferien_t ... formular=4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Mar 2016 13:32 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
@sranda
Tak, to wynika wlasnie z roznego wyliczania ceny/cen dla dzieci

@limaK
Dokladnie - przetestowalem to klilka razy. Szedlem do jakiegos przedstawiciela biura podrozy w Polsce i mowie ktora oferte hotelu chce kupic i jak zwykle sie okazuje ze jest..... tyle ze 2x drozej. Mowie o przypadku gdy jest to oferta np. Neckermana i ide do przedstawicielstwa Neckermana w Warszawie. Roznica nie wynika tylko z roznic w podatku VAT.
Sprzedawcy to podsumowuja przewaznie slowami.... "no niestety tak jest ze Niemcy sprzedaja taniej".
Chodzi mi oczywiscie o ceny samego hotelu wiec nie ma znaczenia czynnik jakim jest koszt lotu.

Zastanawia mnie jakie czynniki powoduja ze mamy kupowac drozdze wycieczki niz Niemcy. Moze rynek jest zbyt maly i zeby zarobic na biuro trzeba miec wieksze marze. Moze elastycznosc cenowa popytu jest niska i spadek cen o np 30proc nie spowoduje nagle ze wiecej osob zacznie wyjezdzac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Mar 2016 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Większa konkurencja, większy popyt na takie usługi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Mar 2016 19:18 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Ja polecam sonnenklar.de - multiwyszukiwarka z cala gama niemieckich biur podrozy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group