Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sty 2020 07:07 

Rejestracja: 31 Gru 2019
Posty: 21
Lecę z Londynu [LHR] z przesiadką w Chicago [ORD] do Miami [MIA] na przesiadkę mam prawie 24h, Przylatuję na terminal nr 5 odlatuję z terminalu nr 1 i mam kilka pytań:
1. Bagaż rejestrowany będę musiał odebrać na tym lotnisku?
2. Korzystając z okazji że będę tam 24h chciałbym "wyskoczyć" gdzieś na miasto, z jakiego środka lokomocji najlepiej skorzystać?
3. Czy po przylocie odebraniu bagażu rejestrowanego (bo chyba to jest koniecznie) przejściu kontroli bagaż rejestrowany mogę od razu nadać choć wylot mam za 24h czy będę mógł nadać dopiero kilka godzin przed odlotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 07 Sty 2020 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1265
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
1. Tak
2. Metro, niebieska linia
3. Dopiero kilka h przed odlotem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sty 2020 14:48 

Rejestracja: 31 Gru 2019
Posty: 21
A na metro można kupić jakiś bilet na całą dobę i jeździć do woli? Ile to kosztuje jeśli można i czy mogę kupić online jeszcze w Polsce czy bez problemu kupię też na stacji na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sty 2020 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1265
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
https://www.transitchicago.com/fares/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Sty 2020 15:51 

Rejestracja: 31 Gru 2019
Posty: 21
Możesz potwierdzić czy dobrze przeczytałem że na każdej stacji kolejowej (metra) mogę kupić CTA 1-Day Ventra Ticket za 10$ i na tym bilecie mogę jeździć 24h od momentu pierwszego użycia?
Nie wiem też czy dobrze zrozumiałem że mogę na tym jeździć koleją i autobusami tj. CTA rail i CTA bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Cze 2023 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
takie szybkie pytanie - czy na lotnisku ORD da się spędzić w jakiś cywilizowany sposób czas pomiędzy północą, a ok. 5:00 rano?
W TK pojawiły się bilety-nagrody na loty UA na interesującej mnie trasie domestic w USA z przesiadką w ORD, właśnie w tym nocnym czasie. Na szybko sprawdziłem, że żaden z saloników United Club nie działa tam w nocy, a że będę z córką to nie chciałbym jej naciągać na kimanie gdzieś na hali.
Póki co mam tą trasę ogarniętą jako dwie osobne rezerwacje za mile TK i za Aviosy oraz z czasem na szybkie zwiedzanie Chicago. Fajnie byłoby to mieć na jednej rezerwacji (wtedy aviosy by się zwolniły), ale nie za wszelką cenę :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Cze 2023 10:28 

Rejestracja: 22 Cze 2021
Posty: 21
Loty: 111
Kilometry: 357 277
Cześć
kupiłem wczoraj na stronie Lufthansy bilety do Miami z Krakowa na listopad i po euforii że za 3100 pln mam bilet z dużym bagażem żona zaczęla sie niepokoić powrotem a konkretnie czasem na transfer w Chicago -35 minut , dokładnie wylatujemy :
19:35 h Miami Miami Intl (MIA)
22:00 h Chicago OHare Intl Apt (ORD) UA2602
Terminal 1
a po 35 minutach
22:35 h Chicago OHare Intl Apt (ORD) LH 433
Terminal 1
14:20 h +1 Frankfurt Frankfurt (FRA)
Terminal 1
myślicie że dadzą rade przełożyć walizki i nas przepuszczą do 2 samolotu
klasa economy wiec zwrotów nie ma
b prosze o pomysły jak to sprawnie ogarnąc
pozdrawiam
perski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Cze 2023 10:34 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2913
złoty
Nie martw się... LH, lub UA ogarną sprawę w razie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Cze 2023 11:24 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7945
HON fly4free
Jeśli nie będzie opóźnienia pierwszego lotu spokojnie zdążysz. Nie przechodzi się już żadnych kontroli w ramach transferu w tę stronę.
LH 433 też zwykle odlatuje z poślizgiem średnio 30 minut pewnie dlatego, że zbiera właśnie takich transferowych paxów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Cze 2023 14:01 

Rejestracja: 22 Cze 2021
Posty: 21
Loty: 111
Kilometry: 357 277
wielkie dzięki za pomyślne wieści ,żona uspokojona ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group