Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ŚDM 2019 Panama
#41 PostWysłany: 30 Sty 2018 01:22 
Awatar użytkownika

Loty: 100
Kilometry: 254 971
srebrny
Znane są już ceny pakietów pielgrzyma.
Pakiety zostały podzielone na 3 rodzaje:

PAKIET A:

Obejmuje pobyt od poniedziałku 21 stycznia do wieczora w niedzielę 27 stycznia. Zakwaterowanie w ramach pakietu trwa do poniedziałku rano 28 stycznia. Różne typy pakietów A pozwalają na wybór opcji zawierających bądź nie zakwaterowanie i wyżywienie. Ubezpieczenie, transport publiczny i plecak pielgrzyma znajdują się w każdym typie pakietu A.

PAKIET B:

Obejmuje pobyt od rana w piątek 25 stycznia do wieczora w niedzielę 27 stycznia. Zakwaterowanie w ramach pakietu trwa do poniedziałku rano 28 stycznia. Różne typy pakietów B pozwalają na wybór opcji zawierających bądź nie zakwaterowanie i wyżywienie. Ubezpieczenie, transport publiczny i plecak pielgrzyma znajdują się w każdym typie pakietu B.

PAKIET C:

Obejmuje pobyt soboty 26 stycznia do niedzieli 27 stycznia. Zawiera również ubezpieczenie, transport publiczny i plecak pielgrzyma.
Wahają się one od 50 do 250$.

Ceny zaś wyglądają następująco:
Załącznik:
pakiety_ceny.png
pakiety_ceny.png [ 171.78 KiB | Obejrzany 887 razy ]
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#42 PostWysłany: 26 Lut 2018 00:54 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 163 714
srebrny
Przy okazji tematu... Wczoraj rozmawiałem ze znajomymi, których syn chce jechać. Narzekali na koszty lotu, dlatego stwierdziłem, że sprawdzę na kayaku przykładowe doloty z typowych miast od waw po AMS i ceny są na styczniowe loty mega drogie jak za ten kierunek. Myślę, że doloty wytną większość chętnych, no chyba że Rainbow będzie czartery podstawiać.

BTW: Służę pomocą w kontakcie z organizatorami/koordynatorami w Chitre i Colon :) znam osobiście kilka osób w panamskim duszpasterstwie młodzieży.
 Profil Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 04 Mar 2018 07:08 
Awatar użytkownika

Ja sie zastanawiam min. nad wyjadzem.
Ceny na ta chwile wyjazd 3-4 tygodnie AMS PTY czy MAD PTY (powrot przez FRA wiec mozna tam zrezygnowac) to ok 2100,2200 zl wiec przyzwoicie ale to jeszcze jak na rezerwacje za wczesnie jak dla mnie.
 Profil Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 04 Mar 2018 10:06 

Loty: 128
Kilometry: 204 339
niebieski
@grzesiekc gdyby takie ceny były z PL, to byłyby przyzwoite. Z AMS/MAD to wcale nie są przyzwoite ceny :P
 Profil Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 22 Mar 2018 19:12 
Awatar użytkownika

Loty: 100
Kilometry: 254 971
srebrny
W ramach treningu przed ŚDM warto się wybrać na EDK ;)
Wykaz wszystkich tras dostępny jest poniżej:
https://www.edk.org.pl/trasy.html
Do przejścia przynajmniej 40 km (choć są i trasy krótsze), w nocy, w ciszy.
Najwięcej Ekstremalnych Dróg Krzyżowych odprawianych jest właśnie jutro, 23 marca ;)
 Profil Relacje PM off
grzesiekc uważa post za pomocny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość