Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2019 18:31 

Rejestracja: 01 Lut 2018
Posty: 3
Witajcie, mam problem z zarejestrowaniem na stronie Scoota (https://www.flyscoot.com/en). Niby za rejestrację (Scoot Insider) dostaje się zniżkę 15% na pierwszą rezerwację. Wpisuję e-mail, dostaję e-mail do potwierdzenia, wpisuję dane i gdy już dochodzi do autoryzacji, że jestem człowiekiem ciągle wyskakuje mi "Network Error" (dołączam obrazek). Sprawdzałem już na innych przeglądarkach (używam Chrome) i komputerze i dzieje się tak samo. Przeszukałem forum, szukałem w necie ale nic nie mogę znaleźć. Napisałem do nich maila w tej sprawie, ale od tygodnia bez odpowiedzi.... Wyjazd się zbliża, chcę kupić wypatrzone wcześniej bilety i nie mogę, co jest lekką katastrofą. :evil:
Czy ktoś tutaj jest w stanie mi pomóc? Coś poradzić? Myślałem nawet już o kupnie biletu u pośrednika? Będę wdzięczny! :|

Załączniki:
Bez_tytułu_1.jpg
Bez_tytułu_1.jpg [ 128.15 KiB | Obejrzany 2671 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 04 Mar 2019 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Może Twój dostawca internetu jest u nich na "czarnej liście" (u mnie przed chwilą zadziałało)? Sprawdź w pracy/u rodziny (znajomego)/spróbuj skorzystać z komórki jako hotspota.
Góra
 Profil Relacje PM off
przygodowitaj lubi ten post.
przygodowitaj uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2019 19:14 

Rejestracja: 01 Lut 2018
Posty: 3
WaldekK napisał(a):
Może Twój dostawca internetu jest u nich na "czarnej liście" (u mnie przed chwilą zadziałało)? Sprawdź w pracy/u rodziny (znajomego)/spróbuj skorzystać z komórki jako hotspota.


Udostępniłem wg Twojej rady internet z telefonu i zadziałało :shock: :shock: :shock: A męczyłem się z tym od tygodnia z tym, że faktycznie z urządzeniami korzystającymi z tego samego wi-fi. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Dziękuję za szybką pomoc! :D
Góra
 Profil Relacje PM off
WaldekK lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group