Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Lip 2018 11:24 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 42
Kilometry: 153 039
Pytanie do tych, którzy dokupowali bagaż już po zakupie biletów. Czy ceny w Scoot różnią się od cen podawanych w trakcie kupowania biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 16 Lip 2018 17:08 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
P4v3u3k napisał(a):
Witam, jak wygląda sytuacja z lotami berlin-Singapur, Singapur -denpasar? ? (Wulkan )
W berlinie odprawa na lotnisku, a jak w denpasar?
Jak najłatwiej dostać się z denpasar do ubud?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
:)


Sinagpur Denpasar to maly Airbus a320. Lot TG 288. Ale mam wrazenoe ze nie tak zajechany jak te co lataja po europie dla wizzaira. Njltwiej to moge Ci podac namiary na fajnego kierowce odbierze was z lotnisk zawiezie gdzie chcecie taniej niz mafia taksowkowa z lotniska w Denpasar. Facet specjalizuje sie w Polakch izna mnostwo polskich slloow. Wulkanem nikt sie tu nie przejmuje. Cytujac I parafrazujc klasyka "jest wulkan to czasami zadymi I nie sie co podniecac" :D
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 16 Lip 2018 19:03 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 122
No i wróciłem...
Niestety lot powrotny już nie taki kolorowy. Na starcie opóżnienie z 00:25 do 2 w nocy. Jakieś zawirowania z jednym pasażerem i od 1:30 pelen samolot ludzi oczekiwal na wylot do 4 godziny. Masakrycznie gorąco, jakoś dziwnie działa ta klima w tym samolocie, a na postoju nie działała wcale. Przylot 10:10 do Berlina z plnowanej 7:20. I tu Niemcy się nie popisali odprawa jak za karę, ustawiłem sie do obywateli UE i obsługiwał ta kolejkę 1 gość, więc mozeci sobie wyobrazić jak to wygladało. Ogólne wrażenie pozytywne wykluczając to co powyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Sie 2018 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Mam pytanie, czy naprawde dalej wolaja sobie za ''prad w fotelu'' kase?? Wiem, ze w 2015 bylo to 8S$ ale jakos nie jestem w stanie sobie wyobrazic, zeby Crew np. w 787 podchodzila z kluczykiem od klodki i mowila ''ejt dolars plis to otworze'', badz pilot w kokpicie slyszal od zalogi: Rysku, wlacz panu prad na 34B ;) Pol zartem pol serio takie info wisi dalej na ich stronie:

In-seat power: 100% battery, 0% worry
In-seat power is available on Scoot’s Boeing 787 Dreamliners fleet. With standard 110V/60Hz charging outlets, you can charge all your gadgets during your flight.
ScootBiz customers can enjoy complimentary access to in-seat power outlets on every seat. Economy customers can purchase power outlet access for a small fee.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 12 Sie 2018 22:52 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 23
Loty: 112
Kilometry: 205 403
Orientuje się ktoś czy jeśli na jednej rezerwacji mam lot TXL-SIN-SYD, to czy od razu w Berlinie dostanę boarding pass również na lot SIN-SYD? Chodzi mi o to czy w hotelu tranzytowym na Changi nie będą wołać już karty pokładowej na dalszy odcinek lotu? Z góry dzięki za odpowiedź.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Sie 2018 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Hej,
Odkąd przegapiłem loty po 130zł z Singapuru do Kuching po Chińskim Nowym Roku 2019 AirAsia najtańszą opcją od dłuższego czasu, która wyświetla mi się w wyszukiwarkach jest Scoot - 220 za samo miejsce siedzące.
Wczoraj spadła do 210 z racji nowego pośrednika na skyscanner - Value Alliance. Ta cena uwzględnia taryfę Eco z bagażem 10kg, którego nie oferuje Scoot.
Czy to nie żaden błąd? Faktycznie jest dostępna taka taryfa?
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Sie 2018 03:27 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 71
Może chodzi o 10kg w podręcznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 22 Sie 2018 05:58 

Rejestracja: 22 Sie 2018
Posty: 2
Grzes830324 napisał(a):
Sinagpur Denpasar to maly Airbus a320. Lot TG 288. Ale mam wrazenoe ze nie tak zajechany jak te co lataja po europie dla wizzaira. Njltwiej to moge Ci podac namiary na fajnego kierowce odbierze was z lotnisk zawiezie gdzie chcecie taniej niz mafia taksowkowa z lotniska w Denpasar. Facet specjalizuje sie w Polakch izna mnostwo polskich slloow. Wulkanem nikt sie tu nie przejmuje. Cytujac I parafrazujc klasyka "jest wulkan to czasami zadymi I nie sie co podniecac" :D


Cześć, czy mógłbyś napisać mi kontakt do tego kierowcy, wylatuje 10 września 7 osobową grupą i szukamy jakiegoś dobrego i taniego transportu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Flyguy napisał(a):
Mam pytanie, czy naprawde dalej wolaja sobie za ''prad w fotelu'' kase?? Wiem, ze w 2015 bylo to 8S$ ale jakos nie jestem w stanie sobie wyobrazic, zeby Crew np. w 787 podchodzila z kluczykiem od klodki i mowila ''ejt dolars plis to otworze'', badz pilot w kokpicie slyszal od zalogi: Rysku, wlacz panu prad na 34B ;) Pol zartem pol serio takie info wisi dalej na ich stronie:

In-seat power: 100% battery, 0% worry
In-seat power is available on Scoot’s Boeing 787 Dreamliners fleet. With standard 110V/60Hz charging outlets, you can charge all your gadgets during your flight.
ScootBiz customers can enjoy complimentary access to in-seat power outlets on every seat. Economy customers can purchase power outlet access for a small fee.



Podbijam, czy ktos sie orientuje jak to wyglada na dzien dzisiejszy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Flyguy Bez zmian, trzeba zapłacić. Testowo podłączyłem nawet ładowarkę licząc na to że przypadkiem zadziała, niestety nic z tego. Jak lubisz mieć prądu pod dostatkiem i nie trawisz powerbanków z uwagi na rozmiary - kup telefon z wymienną baterią - dodatkowa zmieści się w portfelu.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 23 Wrz 2018 12:08 

Rejestracja: 22 Sie 2018
Posty: 2
My już po powrocie z Bali liniami Scoot. W stronę Indonezji wszystko jak należy loty o czasie bez opóźnień. Za to w drodze powrotnej kłopoty zaczęły się już na lotnisku w Denpasar zapakowali nas o czasie do samolotu po czym dostaliśmy informację że inżynierowie mają niewielki problem i lot opóźni się o 10 minut potem w ciągu ponad godziny kolejne 3 komunikaty że jest problem z jednym z silników i proszą nas o opuszczenie samolotu. Po 3h od planowanego odlotu wsadzają nas spowrotem i po 3h45min tym samym samolotem ruszamy do Singapuru. Delikatny stres związany z lotem ale koniec końców dolecieliśmy bezpiecznie. Z waszego doświadczenia czy należy nam się odszkodowanie za tak opóźniony lot.

P.S. lot z Singapuru bez opóźnień wszystko o czasie. Miejsca w samolocie w klasie ekonomicznej "do przeżycia" wygodniej niż w Wizz airach i Ryan airach :) Jak za tą cenę polecam !:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 06 Paź 2018 00:24 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Czy ktoś przerabiał zwrot na revoluta w Scoocie, z uwagi na znaczną zmianę godzin? Zleciłem zwrot środków 20 września przez Call Centre w Berlinie. Żadnego potwierdzenia w mailu, ani tym bardziej zwrotu. Jedynie rezerwacji nie da się podejrzeć na ich stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 29 Paź 2018 10:53 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 63
Ponieważ sama szukałam przed lotem info na temat Scoot'a kilka uwag po ostaniach lotach TXL-HKT- wagę bagażu podręcznego / a co ciekawe nie wymiary, chociaż to, co ludzie wozili w charakterze podręcznego mnie by wystarczyło na pół roku w Azji/ sprawdzali na powrocie w HKT. Poza tym pełna dowolność. Nie było najmniejszego problemu ze swoim jedzeniem/piciem w samolocie- z tego co widziałam maks kilkanaście osób zdecydowało się na żarcie Scoot'a, reszta na swoim prowiancie. W drimkach dosyć ciasnawo, miejsca na nogi raczej niewiele / ale ja mam 180 cm. wzrostu/, wolne miejsca były tylko w rzędach przy wyjściach awaryjnych/ ekstra płatne/, ale jak stewki nie patrzyły to ludzie kładli się tam na kilka godzin. W Singapurze rzeczywiście ludzie mnóstwo ludzi napełniało swoje butelki wodą / security jest bezpośrednio przy gejcie/, ale polecam ustawić się w kolejce do wodopoju jak najszybciej po przejściu kontroli bezpieczeństwa, bo boarding zaczął się ekspresowo i sporo osób nie zdążyło nalać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 31 Paź 2018 15:59 

Rejestracja: 29 Lip 2018
Posty: 23
sluchajcie, a ogolnie ten Scoot jest mocno opozniony na nocnych trasach? Ja wylatuje z Bali o 18.45 (laduje 21.30)i mam kolejny lot z Singapuru do Berlina o 24.
Myslicie, ze zdaze? ewentualnie czy bedzie problem jesli sie spoznie to czy dadza mi nowy lot do Berlina? ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 31 Paź 2018 16:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Jak na jednym bilecie to nie będzie problemu, jak na dwa, nie ma co liczyć na inny lot do Berlina (jak zapłacisz)
Ja bym kupił wcześniejszy lot i pochodzi po Singapurze

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:15 

Rejestracja: 29 Lip 2018
Posty: 23
Czyli duza szansa, ze się spóźni? :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 01 Lis 2018 20:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Jeden imam powie tak, drugi nie. To Indonezja

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 03 Lis 2018 14:19 

Rejestracja: 29 Lip 2018
Posty: 23
podsumowujac bagaz jak podreczny do ryanaira lecac scootem nie jest jakos bardzo sprawdzany(waga)??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 03 Lis 2018 15:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Jest temat o tym w dziale bagaż.

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 05 Lis 2018 23:04 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 23
Loty: 112
Kilometry: 205 403
Witam, mam pytanie, czy spotkał się już ktoś z tym, że na lotach Berlin/Ateny-Singapur nie ma już opcji dodania Extra Long Haul Meal za 35 euro ? Jak wchodzę w opcje do swojej swojej rezerwacji i wybieram "posiłki" to wyskakuje komunikat że obecnie można dodać drugi posiłek, a po zestawach za 35 euro nie ma już śladu. Czy to znaczy że zrezygnowali już z nich?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group