Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Cze 2022 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@albinos jeżeli będą miejsca obok siebie to je dostaniecie, jeżeli nie, to lecicie osobno. Odnośnie posiłków i napojów, to dyskretnie wszystko się da, aczkolwiek napoje wylecą na lotach z SIN bo tam jest podwójne security i nawet jakbyś sobie napój z saloniku zabrał to na pokład nie wejdzie.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 10 Wrz 2022 15:47 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Czyli w zasadzie jak lepiej jest się odprawiać na BER - SIN? Online czy na miejscu? Mam 1 bagaż nadawany ale lecimy w 2 osoby. Zależny nam na siedzeniu obok siebie.

No i pytanie czy rzeczywiście na powrocie SIN - BER nie można wnieść na pokład picia? Ktoś ma świeże doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 10 Wrz 2022 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
rafafi napisał(a):
Czyli w zasadzie jak lepiej jest się odprawiać na BER - SIN? Online czy na miejscu? Mam 1 bagaż nadawany ale lecimy w 2 osoby. Zależny nam na siedzeniu obok siebie.

No i pytanie czy rzeczywiście na powrocie SIN - BER nie można wnieść na pokład picia? Ktoś ma świeże doświadczenia?

Nie wniesiesz bo kontrola bezpieczeństwa jest na bramce.Jedynie pusta butelka i poidełko tuż za kontrolą.
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 10 Wrz 2022 16:25 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
No właśnie o to mi chodziło myślałem, że po tej ostatniej kontroli to już prosto do samolotu. Ale jak można jeszcze nalać wody to git. Zawsze tak robimy. A woda pitna czy zalatuje? No i czy w płyny 100ml opakowaniach na tej kontroli to normalnie można?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 11 Wrz 2022 10:27 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Woda kranowa w Singapurze jest zawsze pitna / nie zalatuje.
Ta z poidełek przy bramkach na lotnisku jest jeszcze dodatkowo filtrowana więc będzie ekstra smaczna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group