Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Lip 2014 13:27 

Rejestracja: 04 Maj 2013
Posty: 79
Ja używam opisywaną tu wcześniej saszetkę z Decathlonu i bardzo sobie chwalę... 70 zł albo i więcej za kawałek materiału to bym chyba nie dał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#42 PostWysłany: 17 Wrz 2014 21:15 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 3
Zbanowany
Ja mam saszetkę na pasku wzmocnionym stalową linką (firmy Pacsafe), można ją nosić na szyi albo w pasie, jest naprawdę super. Linka stalowa chroni przed przecięciem. Kupiłem jak jechałem do Tajlandii, bo tam podobno podchodzą do ciebie od tyłu, przecinają pasek i uciekają z saszetką i twoją kasą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 19 Paź 2014 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Świetna sprawa taka saszetka zapinana na biodrach. Lecąc lowcosem całkiem sporo można do niej upchnąć - w mojej mieści się mini-aparat, mini-kamera, zapasowe okulary w futerale i dokumenty.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Sty 2016 12:51 

Rejestracja: 12 Mar 2015
Posty: 29
Pytanie do posiadaczy tej saszetki: http://www.decathlon.pl/saszetka-na-ban ... 68274.html Przy schowaniu dwóch paszportów, 3-4 kart i gotówki nosi się wygodnie? Spełnia swoje zadanie pod kątem dyskrecji? Zastanawiam się jeszcze nad tym http://www.outdoorzy.pl/3015-deuter-sas ... Mzc4NzAzNw , ale cena, dostęp do rzeczy to wszystko przemawia na korzyść tej pierwszej.

Pytanie ostatnie. Jeśli jednak wariant pierwszy to czy warto dopłacić te kilkanaście złotych i kupić deutera, czy jednak new feel nie odbiega jakością? http://www.outdoorzy.pl/15734-deuter-sa ... DM5YWYyZjQ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Sty 2016 13:09 

Pierwszej nie mam, Deutera kupiłem z okazji wyjazdu do Barcelony, gdzie murzyni i Araby kradną jak najęci. Cóż, nikt mnie nie okradł, saszetkę nosi się wygodnie, nie przesuwa się. Mogę polecić ale porównania z innymi nie mam.
Cena relatywnie wysoka ale produkt dobrej jakości.
Góra
 PM off
pepwwa uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 27 Sty 2016 18:42 

Rejestracja: 12 Mar 2015
Posty: 29
Przez internet można tę deutera zakupić za około 35zł (wysyłka +/-10zł), więc wybór padł właśnie na nią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 27 Sty 2016 18:54 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2157
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Warto zainwestować w dobrej jakości. Ja mam Mountain Warehouse i po jednym 2-tygodniowym wyjeździe puściło kilka nitek, chociaż u dziewczyny nic się nie stało. Do paszportu i kasy sprawdza się idealnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 02 Sty 2018 23:41 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
Witam Czy jest jeszcze inna firma niż Pacsafe co robi saszetki antykradziezowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 09 Sie 2018 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Torebka w śmiesznej cenie od zamberlana
https://8a.pl/torebka-na-szyje-zamberla ... older.html

Załączniki:
2.jpg
2.jpg [ 67.64 KiB | Obejrzany 17689 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 63.97 KiB | Obejrzany 17689 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group