Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sty 2019 17:30 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 16
Witam,

Mam 400tys mil w miles&more i chciałbym wykorzystać je na bilety RTW dla 2 osób. Termin wyjazdu to ok 20 grudnia 2019 do ok 10 styczen 2020. Czy w tym terminie da się coś złożyć czy może być ciężko ze względu na boże narodzenie/nowy rok. Najlepiej zaliczając coś z: Singapur, Australie, Nową Zelandię (stąd jakaś wyspa Thaiti lub Wyspy Cooka-może dokupując samemu odcinki), jakaś południówka (Buenos Aires, czy Rio), mogą być stany bądź juz powrot do europy.
Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, niby info na stronie jest że RTW tylko można zamówić poprzez infolinię ale nie wiem czy to się wogóle opłaca. Jak mam sobie złożyć odcinki i sprawdzić opłaty.
Może ktoś podpowie jak zacząć, jakiś przykład itp abym mógł się wzorować i pokombinować.
Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 30 Sty 2019 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7331
HON fly4free
400 tyś - ładna sumka :)
Niedawno sam skleciłem RTW w dużej mierze za mile MM, więc może znajdziesz tu coś dla siebie:

na-lezaco-przez-swiat-ii-tym-razem-4-programy,1556,135410

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Sty 2019 23:49 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 16
no super, szczególnie te galapagos. a możesz podpowiedzieć jakich używasz aplikacji do planowania? jestem zielony w tym temacie bo mile zebrałem w zasadzie dzięki robocie więc nie za bardzo wiem jak się zabrać do planningu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Sty 2019 00:06 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2181
złoty
Nie ma żadnego programu do planowania takich podróży za to mamy dział na forum gdzie można poszukać inspiracji
programy-lojalnosciowe-lotnicze-hotelowe-inne-pomysly-na-podroze-za-mile-star-alliance,forum,1553
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Sty 2019 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7331
HON fly4free
Ofsiur33 napisał(a):
no super, szczególnie te galapagos. a możesz podpowiedzieć jakich używasz aplikacji do planowania? jestem zielony w tym temacie bo mile zebrałem w zasadzie dzięki robocie więc nie za bardzo wiem jak się zabrać do planningu
No niestety, łatwego rozwiązania nie ma. Trzeba będzie trochę postudiować wpisy na forum, np. w miejscu wskazanym przez @tasma...
W skrócie rzecz ujmując:
1) dla wielu połączeń bardzo dobrym miejscem do poszukiwań jest strona Miles and more, tym bardziej, że pokazuje od razu wysokość dopłat,
2) bardzo pomocne jest narzędzie award finder działające w Chrome. Tu możesz poczytać o tym:
http://lojalnypasazer.pl/award-finder-n ... etow-mile/ (nieco się zmieniło od czasu tego artykułu, ale zasada działania pozostała ta sama),
3) często nie da się uciec od tradycyjnej ścieżki, czyli telefonu do MM.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 01 Lut 2019 18:37 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 16
ok, dzięki za wskazówki. wtyczka w chromie zainstalowana i wypróbowana. działa ok.
wiecie może dlaczego nie wyszukuje żadnych połączeń z Nowej Zelandii? To samo na stronie m&m. Czy bilet nagroda w air new zeland rządzi się swoimi prawami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Lut 2019 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7331
HON fly4free
NZ to rarytas :)
Da radę znaleźć coś i u nich, ale jest to dużo trudniejsze, niż u innych partnerów MM. Jeśli szukasz czegoś na Płd. Pacyfik, cto stosunkowo najczęściej (wg moich obserwacji) dostępne jest RAR, przy czym niekoniecznie z AKL, lecz z SYD.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Lut 2019 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 580
Kilometry: 924 658
złoty
@Ofsiur33,
Na Air NZ warto kupic Y+ za pieniadze (dla par wygodniejsze niz C), bilety award bardzo ciezko dostepne i to Y, jesli juz sie cos znajdzie.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Lis 2023 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1548
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Jest gdzieś na forum wątek z przykładami RTW w M&M?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Lis 2023 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2876
Loty: 402
Kilometry: 754 590
srebrny
@pawi i to bardzo bogaty wątek
miles-more-jak-sensownie-wykorzystac-mile,1553,4661?start=1720
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: chester0, Gadekk oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group