Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 327 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 19 Sie 2019 00:06 
Awatar użytkownika

srebrny
@shashor

Myślę że taka oferta to wybitny "kibel" mając easyrentcars z -$30 bez wysiłku i masę ubezpieczalni, które za działające 8-) roczne ubezpieczenie udziału własnego wyceniają na 160zł.

#322 PostWysłany: 20 Sie 2019 10:49 

Cześć
Lecę we wrześniu na Sardynię, ląduje w Cagliari i chcę wynająć samochód na 7 dni. Możecie polecić mi jakąś wypożyczalnię. Zastanawiam się nad wypożyczeniem w firmie B-Rent lub Sicili by Car. Czy macie doświadczenie z którąś z tych firm lub polecilibyście jakąś inną.
Jacek
 Relacje PM off  

#323 PostWysłany: 20 Sie 2019 11:45 
Awatar użytkownika

Loty: 84
Kilometry: 181 375
srebrny
@Picek7 na początku sierpnia pożyczałem samochód przez https://www.autoeurope.com/ odbiór w europcar, 300$ za 6 dni. Na sierpień wychodziło najtaniej.

Bulgaria
 Relacje PM off  

#324 PostWysłany: 20 Sie 2019 12:00 

@juggler5 a z której konkretnie brałeś wypożyczalni?
Bo teraz też trochę drogo wychodzi w porównaniu z innymi wypożyczalniami.
 Relacje PM off  

#325 PostWysłany: 22 Sie 2019 12:48 
Awatar użytkownika

@Picek7: na forum już były opisywane negatywne doświadczenia z tą wypożyczalnią: sicily-by-car-ostrzegam,1407,102188&start=60
Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów przy oddawaniu samochodu to proponuję wziąć trochę droższą opcję, ale od pewniejszej firmy.
 Relacje PM off  

#326 PostWysłany: 26 Sie 2019 00:13 

złoty
Polecam wypożyczalnię Locauto rent na lotnisku w Cagliari. Firma kilka razy do roku robi przeceny w aplikacji mobilnej, którą stara się promować swój program elefast zbliżony na znanego nam carsharingu -vide Panek itd. Sciągając zatem aplikację zawieramy normalną umowę, ale dalszy wynajem odbywa się bez udziału pracowników - szczególności osób z biura, bo już na samym parkingu obsługa była pomocna przy pierwszym wypożyczeniu. Udało się wypożyczyć auto - Lancie Ipsilon za 129 euro za 5 dni w szczycie sezonu od 18.08. Depozyt na karcie 400 euro, ustanawiany w aplikacji. Samochody z elefast stoją w wydzielonej strefie na parkingu. Do wyboru były 3 auta. Wybieramy, które chcemy wpisując kod z szyby pojazdu w aplikację. Pracownik polecił Lancie z uwagi na mały przebieg 5000 km. Samochód otwieramy telefonem w środku znajdują się kluczyki. Potem standardowo pytania o ilość paliwa zastanego w aucie i uszkodzenia. Tu jedyny minus bo nie da się ich dodać w aplikacji, a trzeba je sfotografować i wysłać na maila do wypożyczalni. Samochód w aplikacji nie miał żadnych uszkodzeń. Faktycznie stwierdziłem dwie ryski na karoserii, które wysłałem na wskazanego maila. Po rozpoczęciu wynajmu system przesyła wszystkie dokumenty na podanego maila przy rejestracji. Po 5 dniach odstawiamy auto na parking. Nikt go nie ogląda. Zostawiamy kluczyki w aucie i zamykamy aplikacją. Ponownie trzeba podać ilość pozostawionego paliwa i informację czy nie ma uszkodzeń pojazdu. Następnego dnia blokada zdjęcia z karty kredytowej. Wypożyczalnia Locauto ma bardzo dobre notowania na lotnisku w Cagliari, wiec nawet do standardowego sposobu wypożyczenia jest dobrym rozwiązaniem. Sam elefast jest korzystny z uwagi na ceny, które można uzyskać, choć jak wiadomo wiąże się on z rezygnacją z podstawowej zasady wypożyczeń czyli zaznaczenia wszystkich uszkodzeń i uzyskaniu protokołu potwierdzającego brak uszkodzeń przy zwrocie. Przy uczciwym podejściu wypożyczali ma to swoje duże plusy.
 Relacje PM off  

#327 PostWysłany: 25 Wrz 2019 19:18 

Cześć,

Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość :)

W październiku wybieramy się z narzeczoną do Cagliari i szukamy obecnie wypożyczalni. Trochę już czytałem ten wątek natomiast chętnie poznam najświeższe opinie.
Szukamy wypożyczalni z dobrą opinią, niską ceną i koniecznie z możliwością płatności przy użyciu karty debetowej lub gotówki.

Co polecacie? Na ten moment locauto i autonoleggio brzmią w miarę ok ale może jest coś jeszcze?
 Relacje PM off  

[ 327 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości