Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 29 Sie 2017 22:15 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Dziękuję za informacje :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#242 PostWysłany: 01 Wrz 2017 13:06 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Właśnie oddałem samochód w Alghero, w wypożyczalni Interrrent. Wypożyczałem przez pośrednika arguscarhire. Miał być Fiat 500, dostałem Renault Clio z przebiegiem 5164 km, także nówka sztuka. Za wypożyczenie od 28 sierpnia do 1 września (4 dni) zapłaciłem 50,77 euro. Nie brałem dodatkowego ubezpieczenia z racji wykupienia ubezpieczenia wkładu własnego w icarhireinsurance. Przy wypożyczeniu blokada na karcie 800 euro. Procedura oddania samochodu sprowadziła się do pobieżnego obejrzenia samochodu i kontroli poziomu paliwa. Blokada z karty ma być zdjęta w ciągu 24h. Jestem z nich zadowolony, gdyż za stosunkowo niską cenę udało się wypożyczyć auto w sezonie.
Edit: blokada z karty już zdjęta. Nigdy się nie spotkałem, żeby blokada została zdjęta z karty w ciągu godziny od oddania auta :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 01 Wrz 2017 13:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Interrrent - czy ktoś oddawał poza godzinami otwarcia? Interesuje mnie czy jest to dodatkowo płatne (w T&C opisali procedurę, ale nie wspominają czy zalicza się ona do After Hours za które biorą 50E)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 01 Wrz 2017 14:46 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1413
Loty: 215
Kilometry: 388 202
srebrny
Jeśli bierzesz przez ECR to chyba w ogóle nie musisz się tym przejmować.
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 01 Wrz 2017 17:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Tylko wtedy jest 40e drożej ;) natomiast szukam wypożyczalni która za zwrot o 6 rano nie policzy dodatkowych pieniędzy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 10 Wrz 2017 13:59 

Rejestracja: 14 Lut 2016
Posty: 34
Witam serdecznie,

W przyszłym miesiącu planuje wypożyczyć samochód na Sardynii, chciałbym zapytać jak wg was wygląda wynajem przez oficjalne strony (np. vitengroup.it) a jak przez strone rentalcars.com

Chodzi mi o plusy i minusy obu przypadków

Cenowo rentalcars.com wychodzi dużo taniej, niemalże o połowe

przykładowo FIAT 500 kosztuje 60 funtów a na ich stronie już 120f.

Słyszałem też o tym że ubezpieczenie z rentalcars i jego wykupienie jest nieopłacalne i lepiej jest to zrobić bezpośrednio w wypożyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 18 Wrz 2017 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Wypozyczylem na 4 dni w Interrent, odbior na lotnisku Alghero. Odbior bez problemu szybko i sprawnie. Dostalem nowego Fiata 500, mial przejechane 8 tys km. Zwrot rowniez bez problemu, blokada z karty zdjeta jeszcze tego samego dnia. Auto oddalem dosc mocno zabrudzone, jednak mimo to brak dodatkowych obciazen na karcie (minelo juz ponad 3 tyg od wynajmu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 18 Wrz 2017 13:53 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 27
Ja wypożyczyłem za pośrednictwem Ryanair w Europcar i wyszło zdecydowanie taniej niż w rentalcars. Wykupiłem od razu dodatkowe ubezpieczenie, też ze zniżką, i po raz pierwszy nikt z wypożyczalni nie wciskał mi na siłę ubezpieczenia. Samochód to fiat 500x z niskim przebiegiem, zwróciłem zakurzony do granic możliwości i nikt nic nie mówił, blokada zdjęta w momencie oddania auta. Pierwszy raz brałem auto za pośrednictwem Ryanaira i jestem bardzo zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 20 Wrz 2017 09:29 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
To odpowiem sobie sam - bez opłaty powinien być zwrot poza godzinami w locauto, przy braniu potwierdzili, zwracać będę w sobotę to dam znać
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 30 Wrz 2017 08:35 

Rejestracja: 20 Lip 2013
Posty: 3
murzyn.sp napisał(a):
Ja wypożyczyłem za pośrednictwem Ryanair w Europcar i wyszło zdecydowanie taniej niż w rentalcars. Wykupiłem od razu dodatkowe ubezpieczenie, też ze zniżką, i po raz pierwszy nikt z wypożyczalni nie wciskał mi na siłę ubezpieczenia. Samochód to fiat 500x z niskim przebiegiem, zwróciłem zakurzony do granic możliwości i nikt nic nie mówił, blokada zdjęta w momencie oddania auta. Pierwszy raz brałem auto za pośrednictwem Ryanaira i jestem bardzo zadowolony.

Jak to wyszło kosztowo i czy była blokada na karcie (ile) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 11 Paź 2017 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Rano zrobiłem rezerwacje samochodu przez economycarrentals.com, z SicilybyCar za 200 PLN z Theft & Damage Excess Protection.
Na miejscu mam zamiar resztę kwoty zapłacić wypukłą Visa Debit.
Teraz wyczytałem coś takiego:
Cytuj:
Debit cards may also be accepted for the payment and guarantee purposes. In that case: The customer has to present return flight ticket (if available); It is compulsory to purchase locally the "Car Protection Plus", "Road Assistance Plus" and "Pai Plus" coverage - the sum of these coverage is from 30 EUR to 42 EUR (per day, depending on the car group, including VAT); (...)


Czyli wychodzi nie ma szans wynajęcia auta od SicilybyCar bez dodatkowych opłat za debetówkę? Jest ktoś w stanie to potwierdzić? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 11 Paź 2017 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jeśli takie coś stoi w regulaminie - to nie ma

ALE: pamiętam że kiedyś był taki motyw że niektóre wypukłe debetówki były traktowane jak kredytówki. Aczkolwiek znam to tylko ze słyszenia
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 12 Paź 2017 09:36 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 27
uysy napisał(a):
murzyn.sp napisał(a):
Ja wypożyczyłem za pośrednictwem Ryanair w Europcar i wyszło zdecydowanie taniej niż w rentalcars. Wykupiłem od razu dodatkowe ubezpieczenie, też ze zniżką, i po raz pierwszy nikt z wypożyczalni nie wciskał mi na siłę ubezpieczenia. Samochód to fiat 500x z niskim przebiegiem, zwróciłem zakurzony do granic możliwości i nikt nic nie mówił, blokada zdjęta w momencie oddania auta. Pierwszy raz brałem auto za pośrednictwem Ryanaira i jestem bardzo zadowolony.

Jak to wyszło kosztowo i czy była blokada na karcie (ile) ?


Koszt 1.880zł a blokada chyba około 800EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 29 Paź 2017 23:33 

Rejestracja: 08 Lut 2015
Posty: 39
Ze swojej strony polecam na Sardynii (przy locie do Cagliari):
ariedorent:
http://www.ariedorent.it/en/index.html

Pan Danillo nie tylko po nas przyjechał na lotnisko (późno), poczekał aż zrobimy zakupy, ale też dał Fiata 500 XL zamiast zamówionego Fiata Grande Punto. Cena z pełnym ubezpieczeniem biła na głowę wszystkich dookoła (350 euro za 11 dni wypożyczenia). Oczywiście odebrali też auto na lotnisku. Nie muszę dodawać iż wszystko odbyło się bez karty kredytowej;) Początkowo ze względu na dużą ilość bagaży i brak większego auta do wypożyczenia, Danillo chciał nam podrzucić bagaże do miejscowości docelowej (50 km od Cagliari). Obsługa po prostu perfekcyjna! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 02 Lis 2017 12:07 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 1
Cześć!

właśnie wróciłem z Sardynii i chciałbym podzielić się moim doświadczeniem - jak najbardziej pozytywnym ;)

Wypożyczyłem auto na lotnisku w Cagliari http://www.autonoleggiosardinya.com/ren ... _sardinia/

Rezerwacja zrobiona przez stronę internetową chwilę po północy (w Cagliari lądowaliśmy koło 15), nie była wymagana karta kredytowa, mail potwierdzający, że auto będzie na nas czekać otrzymałem o godz 9.

Auto wypożyczone 21.10 oddane 30.10, cena 306 euro (car group B, Fiat Panda - sprawny, przebieg 41 000 km, spalanie 5-6 l/100km ) pełne ubezpieczenie w cenie (aby było pełne ubezpieczenie trzeba wybrać przy rezerwacji na stronie: Supertheft (For elimination of fire and theft and breaking cristals penalty) i Superkasco (For elimination of damages penalty).

Pani wydająca auto poinformowała mnie, że auto jest zatankowane do pełna i że taki stan należy zwrócić. Nie sprawdziłem tego z Panią a brakowało jednek kreseczki do pełnego baku (co odpowiadało ok 70-90 km czyli ~4 litry benzyny). Zrobiłem zdjęcie stanu paliwa, obok stanu paliwa jest wyświetlacz z datą i przebiegiem, próbowałem oddać auto z takim stanem paliwa z jakim go dostałem, niestety nie do końca się udało :) oddałem z pełnym bakiem... no prawie :) ale przynajmniej tak się wyświetlało, zwróciłem uwagę przy oddawaniu, że auto jednak nie było full, Pani mocno się zdziwiła i zapytała czemu w takim razie oddajemy z pełnym bakiem? :) reasumując jeśli oddałbym z niepełnym bakiem i pokazał jej zdjęcie że tak było jak odebrałem auto, nie byłoby problemu.

Wypożyczalnia czynna od 8 rano ale gdyby była potrzeba oddania wcześniej, przy wypożyczeniu z pełnym ubezpieczeniem nie ma potrzeby sprawdzania auta i nie ma problemu aby zostawić auto i wsunąć kluczyk pod drzwi wypożyczalni.

Pozdrawiam 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 16 Lis 2017 11:42 

Rejestracja: 08 Lis 2017
Posty: 6
Czy ktoś wie do której czynne są wypożyczalnie na lotnisku w Alghero. Wizzair z Katowic ląduje o 21.00 czy jest szansa na wypożyczenie auta o tej porze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 16 Lis 2017 11:53 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Według Google większość czynna do 23:00.
Góra
 Profil Relacje PM off
janusz62 lubi ten post.
 
      
#258 PostWysłany: 09 Sty 2018 12:53 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
ktoś wypożyczał w Noleggiare ? za 2 tyg wychodzi mi 250 euro, odbiór Cagliaro - zdanie Olbia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 09 Sty 2018 14:15 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11346
Loty: 482
Kilometry: 757 010
a jaki to miesiąc i czy to z wliczoną opłatą za one-way rental?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 09 Sty 2018 21:53 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
przełom czerwca i lipca, kwota doliczona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group