Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Lut 2013 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
okocim23 napisał(a):
Witam

Mam pytanie odnośnie wypożyczenia auta po północy na lotnisku w Cagliari. Czy jakakolwiek z wypożyczalni jest czynna całą dobę?? Szperałem w sieci i wszędzie pisze że do północy czynne. Samolot ląduje o 23.55 czyli albo nocka na lotnisku albo nocleg gdzieś w pobliskim hotelu.

proszę o wszelkie porady

pozdrawiam


rezerwuj poprzez http://www.economycarrentals.com/ - maja w cenie już wydanie / zwrot auta poza normalnymi godzinami pracy - pożyczasz / oddajesz przez całą dobę - jest to pośrednik.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#22 PostWysłany: 30 Mar 2013 22:10 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 135
Loty: 135
Kilometry: 254 214
Macie jakąs sprawdzoną wypożyczalnie samochodów ?, lądujemy w Cagliari i chcemy wypoźyczyć na 7 dni

Pozdrawiam,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#23 PostWysłany: 30 Mar 2013 23:18 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 67
Loty: 51
Kilometry: 88 379
http://www.autoeuropa.it

Rezerwowałem przez arguscarhire.com.
52euro za 4 dni.
Blokada na karcie chyba była 700euro bo ubezpieczenie wykupiłem u pośrednika a nie u nich.
Z odblokowaniem problemu nie było.
Dostaliśmy w Alghero na lotnisku Fiata 500 z przebiegiem 15km.
Żadnych problemów.


Ostatnio edytowany przez radar, 02 Kwi 2013 21:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#24 PostWysłany: 02 Kwi 2013 20:40 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 6
radar napisał(a):
http://www.autoeuropa.it

Rezerwowałem przez argushire.com.
52euro za 4 dni.
Blokada na karcie chyba była 700euro bo ubezpieczenie wykupiłem u pośrednika a nie u nich.
Z odblokowaniem problemu nie było.
Dostaliśmy w Alghero na lotnisku Fiata 500 z przebiegiem 15km.
Żadnych problemów.
Możesz podesłać konkretne namiary (nazwę wypożyczalni, stronkę bo argushire.com nie działa), bo jak przeglądam oferty to ceny są 2-3 razy wyższe od podanej przez Ciebie. Potrzebujemy wypożyczyć samochód w Cagliari na 7 dni, w maju, z Matt80.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#25 PostWysłany: 02 Kwi 2013 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
@ aboz w jakim terminie jestescie? my od 6 maja. pozyczalismy przez http://www.rentalcars.com/ i za 6 dni wyszlo 490 zł - jak za darmo:) nie wiem tylko jaka blokada na karcie wchodzi w gre (nie wykupywalismy ubezpieczenia bowiem), ale chyba zadzwonimy do polskiej filii zapytac...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#26 PostWysłany: 02 Kwi 2013 22:18 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 6
Tak jak pisał Matt80, jesteśmy od 6 do 13 maja. Przeglądałem oferty kilku wypożyczalni w Cagliari i najtaniej wychodził Firefly. Problem w tym, że mogą żądać nawet 1500 euro zabezpieczenia. Poczytałem też opinie na ich temat i jako Advantage robili wałki z pobieraniem jakichś pieniędzy z karty nawet po dwóch latach od wypożyczenia. Teraz ceny jakoś mocno skoczyły w górę i nie jestem w stanie wynaleźć nic w rozsądnych kwotach. Może jeszcze uda się trafić na jakąś okazję. Małe miejscowe wypożyczalnie (w przeciwieństwie do hiszpańskich) wychodzą drożej. A może ja nie trafiłem na nic ciekawego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#27 PostWysłany: 02 Kwi 2013 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
A renatlcars sprawdzales? Ceny maja swietne, mozna tez z wkladem wlasnym w ubezpieczenie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#28 PostWysłany: 02 Kwi 2013 22:52 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 115
Loty: 38
Kilometry: 79 867
A aby warunki przeczytałeś? 500-600 zł za tydzień we Włoszech to goły samochód bez ubezpieczeń dodatkowych i opłat.

Świetne ceny to można zrobić nawet w Hertz CDW z internetu z wyłączeniem ubezpieczeń i jak za darmo.

Problem w tym, że jak ci dowalą podatek lotniskowy, jakieś dodatkowe ubezpieczenia to wychodzi już nie tak różowo.

Pamiętaj, że jak nie masz dodatkowego ubezpieczenia a) płacisz na początku np. 250 euro kaucji ale ryzyko do którego mogą Ci z karty ściągnąć w przypadku wypadku czy kradzieży to zwykle 1000 euro i lepiej i nie ma to nic wspólnego z pobraną kaucją - wynika to z warunków.

Dobrze trzeba czytać warunki wypożyczenia.

hertz4ryanair ma dość dobre ceny ok. 150 euro za economy + 100 euro za super cover na tydzień. Czyli 250euro za 7 dni + paliwo Full-Full
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#29 PostWysłany: 03 Kwi 2013 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Zawsze pozyczamy w ten sposob, we Wloszech juz tez. Blokuja rozne kwoty, ale zawsze oddaja w calosci...Pisalem tu nawet niedawno, ze w Lizbonie na prawie caly dzien pozyczenie wynioslo nas w przeliczeniu 25 zl...
PS. Jesli ktos jednak woli z wkladem wlasnym to jest opcja ubezpieczenia 8 euro za dzien bezzwrotne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#30 PostWysłany: 03 Kwi 2013 09:54 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 38
Loty: 105
Kilometry: 282 600
Rezerwowałem jakies 2 tyg w Europcar Fiata punto na 9 dni z podstawowym ubezpieczeniem CDW, T(H)W, opłatami lotniskowymi wyszedl 204 eur.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#31 PostWysłany: 03 Kwi 2013 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
calmynate napisał(a):
Rezerwowałem jakies 2 tyg w Europcar Fiata punto na 9 dni z podstawowym ubezpieczeniem CDW, T(H)W, opłatami lotniskowymi wyszedl 204 eur.

ile blokady Ci robili na karcie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#32 PostWysłany: 03 Kwi 2013 21:13 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 6
Już mam obcykane wszystkie możliwe do znalezienia przez google wypożyczalnie w Cagliari. Póki co zarezerwowałem przez rentalcars, Clio 5d w Europcar. Cena może nie jakaś super atrakcyjna, ale jak na warunki stawiane prze Europcar wypada całkiem ładnie. Koszt 177 euro/7 dni - podatki i opłaty w cenie, brak limitu km, ubezpieczenie z wkładem własnym, paliwo full to full itp. Teraz mam czas na szukanie w Polsce ubezpieczenia pokrywającego wkład własny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#33 PostWysłany: 04 Kwi 2013 09:52 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 38
Loty: 105
Kilometry: 282 600
ranek napisał(a):
calmynate napisał(a):
Rezerwowałem jakies 2 tyg w Europcar Fiata punto na 9 dni z podstawowym ubezpieczeniem CDW, T(H)W, opłatami lotniskowymi wyszedl 204 eur.

ile blokady Ci robili na karcie?

Jeszcze nie zrobili blokady :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#34 PostWysłany: 04 Kwi 2013 09:53 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 38
Loty: 105
Kilometry: 282 600
aboz napisał(a):
Już mam obcykane wszystkie możliwe do znalezienia przez google wypożyczalnie w Cagliari. Póki co zarezerwowałem przez rentalcars, Clio 5d w Europcar. Cena może nie jakaś super atrakcyjna, ale jak na warunki stawiane prze Europcar wypada całkiem ładnie. Koszt 177 euro/7 dni - podatki i opłaty w cenie, brak limitu km, ubezpieczenie z wkładem własnym, paliwo full to full itp. Teraz mam czas na szukanie w Polsce ubezpieczenia pokrywającego wkład własny.

Jak znajdziesz jakies ubezpieczenie daj znac jak to wygląda cenowo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sardegna/Sardynia
#35 PostWysłany: 04 Kwi 2013 20:37 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 6
Póki co kicha jakaś. Polskie towarzystwa ubezpieczeniowe wyłączają z swoich produktów turystycznych jakąkolwiek odpowiedzialność za szkody powstałe na pojazdach. Na razie dostałem propozycję z rentalcars.com ubezpieczenia anulującego wkład własny za 35 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 05 Kwi 2013 20:57 

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 43
Hej,
ja mam inne pytanie. nigdzie nie mogę znaleźć na to odpowiedzi. Za dwa tygodnie lecę z paczką znajomych do Alghero i chcemy wynająć samochód na 3dni. Poprzez stronę http://www.economycarrentals.com wychodzi najtaniej ok 350zł za Renault Clio. Problem jest taki, że jest nas piątka. A samochód jest opisany, że na 4 osoby. Czy jest to tylko sugestia czy nie może nim jeździć więcej niż 4osoby?

Komfort podróży nie jest najważniejszy a cena.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Kwi 2013 13:07 

Rejestracja: 15 Kwi 2011
Posty: 4
Ja będę w maju 13-18, ktoś może poleci tanią wypożyczalnie samochodów? aha i lepiej jest wypożyczyć od razu na lotnisku czy raczej udać sie do miasta i tam dopiero wypożyczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Kwi 2013 01:25 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 42
Loty: 1
Kilometry: 725
simon.s napisał(a):
Ja będę w maju 13-18, ktoś może poleci tanią wypożyczalnie samochodów? aha i lepiej jest wypożyczyć od razu na lotnisku czy raczej udać sie do miasta i tam dopiero wypożyczyć?



Radzę lepiej wypożyczyć z wyprzedzeniem i przez neta. Na miejscu ok 100 euro wychodziło drożej. Sicilian Cars polecam przez rentalcars.com

Co do noclegów w okolicach Alghero - dopiero wróciliśmy z tripa a spaliśmy w - http://www.booking.com/hotel/it/agritur ... 4c9;dcid=2

Bardzo miły właściciel, po telefonie odebrał nas z lotniska w ciągu 15 minut. Z chęcią pomaga i dość tanio i fajnie
_________________
Relacja z Indii 2013 - http://gotujebochce.blogspot.com/p/indie-2013.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 25 Kwi 2013 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 32
Loty: 108
Kilometry: 141 240
kubutek napisał(a):
kubutek napisał(a):
Ja wynająłem mini class (panda style:) w Locauto Olbia za 7dni zapłaciłem 339 PLN + 173 dodatkowe ubezpieczenie. Pieniądze ściągnęli od razu (mam 14 dni na rezygnację).


Poczytałem trochę w Internecie o Locauto. Opinie są bardzo złe
http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g187849-i143-k1942307-Car_Rental_Locauto-Milan_Lombardy.html.
Więc szybko złożyłem rezygnację. Pieniądze zwrócono mi w 3 dni.

Zdecydowałem się na Europcar rezerwowany przez stronę Accor Le Club (dostajesz dodatkowo 250 Accor punktów) - najtaniej w klasie mini w Europacar.
Kategoria samochodu: FIAT 500 1.2 lub podobny - Mini, 2/4-Drzwiowy, Manualna, Klimatyzacja, Pojazd ekologiczny (MCMR)
cena całkowita : 118.27 EUR
UWAGA: płatne na miejscu (rezerwacji dokonano na debetowego Alior Sync z zerową kwotą na koncie)
wymagany depozyt na karcie kredytowej 460 EUR (w tym jest kwota zapłaty za wynajem) - rozmowa telefoniczna z lokalnym agentem
samodzielnie też wykupuję 7-dniowe ubezpieczenie udziału własnego w Questor Insurance Services Limited za £17.84



Niestety nie przeczytałem tego wcześniej. Ja zarezerwowałem u nich (Lokauto w Olbii) auto i wczoraj je zwróciłem. Podczas oględzin spytałem się kiedy zdejmą mi blokadę z karty kredytowej na co odpowiedziano mi, że to się dzieje automatycznie. Auto zwrócone wczoraj a blokada dzisiaj dalej wisi. Ktoś wie w jakim czasie zdejmują blokadę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 25 Kwi 2013 20:15 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 6
messnex napisał(a):
Auto zwrócone wczoraj a blokada dzisiaj dalej wisi. Ktoś wie w jakim czasie zdejmują blokadę?
kubutek napisał(a):
Pieniądze zwrócono mi w 3 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group