Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 08 Sty 2017 17:39 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 3
Na ile przed wypożyczeniem należy szukać samochodu do wynajęcia aby znaleźć jak najniższe ceny?

Z góry dzięki za informacje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#182 PostWysłany: 12 Lut 2017 14:51 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
Potrzebuje wypożyczyć autko od 15.07 do 29.07 odbiór lotnisko Cagliari , jakieś godne polecenia wypożyczalnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 12 Lut 2017 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Rowniez moge polecic Sicily By Car (w moim wypadku wynajem w Alghero).
13 dni w czerwcu 2015, nowy Citroen C4 Picasso, 340 eur (26 eur/dzien).
Bukowane przez Auto Europe.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 12 Lut 2017 20:39 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
p.wl napisał(a):
Rowniez moge polecic Sicily By Car (w moim wypadku wynajem w Alghero).
13 dni w czerwcu 2015, nowy Citroen C4 Picasso, 340 eur (26 eur/dzien).
Bukowane przez Auto Europe.


Chyba źle zadałem pytanie ;) Czerwiec tez mi tak wychodzi ale juz lipiec x 2. Czy może ktoś zna kody promocje , tanie wypożyczalnie na Sardynii? Jeszcze w listopadzie przy symulacji na lipiec było ok 500 Euro teraz wychodzi 750. Rozumiem wczesniej klepać ale z aż takim wyprzedzeniem. Dodam , iż interesuje nas auto klasy średniej (tj. 5 osoby nim będzie jeździć)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 12 Lut 2017 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Niestety, druga polowa lipca to juz szczyt sezonu w calej Europie.
Bedzie ciezko o dobra cene. W tej chwili widze Peugeota 308 za 630 eur w Argus oraz VW Golf w tej samej cenie w Ryanair. Obie oferty to klasa C czyli troche maly na 5 osob. Mozna byc wielkim optymista i liczyc na upgrade (pewnie 1% szans w lipcu na Sardynce), albo zabukowac teraz wiekszy np. VW Touran za 750 eur z Enterprise (przez ebookers), monitorowac cene, a w przypadku obnizki/pojawienia sie oferty specjalnej anulowac aktualna rezerwacje i dokonac nowej w lepszej cenie.

Załączniki:
car1.jpg
car1.jpg [ 118.23 KiB | Obejrzany 1554 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:41 

Rejestracja: 08 Wrz 2014
Posty: 5
Cześć wszystkim

Za tydzień 25 wybieram się nanie Sardynie na 3 dni. Przelatuje ok godziny 16 do Cagliari i chciałabym szybko dostać się tego samego dnia na la pelose. Nie wypożyczalam nigdy auta i nie mam w tym temacie za wiele do powiedzenia. Może jakieś rady, wskazówki? Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
sardynia-wypozyczalnia-samochodow,1407,13570

Przeczytaj najpierw to a potem sprecyzuj pytanie jak coś jeszcze będzie nie jasne :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 18 Lut 2017 17:04 

Rejestracja: 08 Wrz 2014
Posty: 5
Dzięki ale czytałam ten wątek. Po pierwsze może napisze tak. Nie mam karty kredytowej tylko debetową. Po drugie samolot leci we wtorek rano więc muszę auto oddać o 6. Po trzecie nie chce żeby mnie ktoś oszukał :) możecie polecić jakaś wypożyczalnie na lotnisku w Cagliari, która jest godna zaufania? Ewentualnie szukam pomysłu jak szybko dostać się z lotniska na północ dokładnie do Alghero.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 18 Lut 2017 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Pół roku temu nie wymagali kredytowki. Płaciłem debetowa.
Jako że to lokalna wypożyczalnia są dużo bardziej luzni w sprawie jakiś zarysowan. http://www.autonoleggiosardinya.com/ren ... an=inglese


Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 19 Lut 2017 10:50 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
A brales dodatkowe ubezpieczenie?

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 19 Lut 2017 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Początkowo nie, ale potem sami zaproponowali ubezpieczenie za mniej więcej połowę tego co na stronie to wziąłem

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 12 Mar 2017 15:36 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Czy ktoś korzystał z wypożyczalni Vitten Group i mógłby się podzielić opinią na ten temat?

Aktualnie mają najniższe ceny na rentalcars (44 euro za 5 dni podczas gdy polecana autonoleggiosardinya 88 euro - ceny bez ubezpieczenia wkładu własnego)

Generalnie wszystkie inne wypożyczalnie mają dwa razy wyższe ceny od vittena i się zastanawiam skąd ta różnica :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 22 Mar 2017 17:29 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 2
Podbijam pytanie o Vitten Group.

Ponadto jak to jest z OC? Część wypożyczalni oferuje je w pakiecie, część, w tym polecana Sardynya - nie i skupiają się jedynie na ubezpieczeniu samochodu. Czy zwykłe turystyczne ubezpieczenie kupione w PL pokrywa również odpowiedzialność kierowcy w przypadku kolizji drogowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 23 Mar 2017 02:18 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
W warunkach ubezpieczenia zawartego w podstawowej cenie Autonoleggio Sardidinya znalazłem takie oto stwierdzenie: " - Haftpflichtversicherung gegenüber Dritten". Wydaje mi się, że to jest właśnie odpowiednik naszego OC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 23 Mar 2017 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Bedzie troche przydlugi opis ale moze sie komus przyda.

Ja bardzo niechetnie wynajmuje auto we Włoszech i jezeli tylko jest mozliwosc zobaczenia miejsc ktore mnie interesuja koleja to wybieram ten srodek transportu.
Wylatujac na Sardynie zaznaczylem bardzo duzo plaz na maps.me i jedynym sposobem ich sprawnego zobaczenia bylo niestety auto.

Samochod wynajalem na ECR przydzielony zostal Interrent - wybralem wariant full/full z zalozeniem, ze na miejscu ubezpiecze od uszkodzenia, auto jak najmniejsze
liczac na cos w rodzaju Ford Ka, Fiat 500 itp, niestety po przylocie okazalo sie ze jedyny wolny samochod to..... Fiat Qubo. Kawal samochodu z przebiegiem ledwie kilku tysiecy kilometrow z charakterystycznym zapachem swiezego auta, na plus wariant diesel - doplata za pelne ubezpieczenie zaproponowano 42 Euro za dzien wiec zrezygnowalem. Po odebraniu kluczykow, zaznaczylem do protokolu najmniejsze rysy, obsluga nie chciala wyrazic zgody na zaznaczenie tak malych rys twierdzac, ze nie obciazaja za "male rysy" i jest to zawarte w regulaminie pokazujac zdjecia uszkodzen ktore nie obciazaja klienta. Znajac doswiadczenia z przygodami forumowiczow wynajmujacych auta bylem uparty i jednak naniesiono kazde nawet najmniejsze uszkodzenie. Sprawe ulatwial fakt, ze odbior byl kiedy bylo widno. W warunkach wynajmu byl zapis, ze auto powinno byc oddane nie zabrudzone. Wsiadajac i wysiadajac do auta na poszczegolnych plazach nanioslem sporo piasku, podobnie mijajac sie autami na drogach dojazdowych do plaz uchlapalem caly tyl karoserii " kto tam jezdzil wie jak wyglada jazda po opadach deszczu". Ostatniego dnia wieczorem umylem i odkurzylem cale auto.
Polecam zakwaterowanie w "B&B Casa Usai, Capoterra" warunki, atmosfera i wspolne wieczory przy winie z wlascicielami niezapomniane. Dostalem wiadro detergenty odkurzacz szmaty i zapytan czy ... sobie poradze z umyciem bo moga pomoc jak cos. Auto oddane poproszono o kluczyki i do widzenia... zadne do widzenia, prosze o protokol, ze auto jest bez szkod. Pracownik Interrent obejrzal, auto sprawdzil stan paliwa, opon karoserie i mowi ok, to prosze na to dokument. Jestes Pan bardzo trudny klient, moze i trudny ale po rozstaniu kazdy bedzie mial spokojna glowe. Dostalem co chcialem.

Podsumowanie: nigdy dotad nie wynajalem auta w takiej cenie. Jezeli nie zakladasz, ze km bedziesz glownie nabijal jezdzac po waskich uliczkach miasteczek i tam tez parkowal warto wziaz ten wariant i byc do bolu upierdliwym by pozniej nie okazalo sie, ze zaczynaja z kredytowki znikac sroki za uszkodzenia auta itp.

Załącznik:
sardynia.JPG
sardynia.JPG [ 61.6 KiB | Obejrzany 1235 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#196 PostWysłany: 23 Mar 2017 09:53 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Jeśli chodzi o Włochy wiadomo jak jest z parkowaniem, porysować Ci auto mogą gdziekolwiek i kiedykolwiek. Z jaką kwotą pełnego ubezpieczenia od szkód trzeba się tam średnio liczyć za auto z segmentu do klasy B.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 23 Mar 2017 11:43 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 2
No z tym OC w Sardynya coś chyba nie bardzo, cytując opis z ich strony:

1. Costs included in the rate
All prices include:
- Unlimited Kilometres
- Airport charges
- Third-party insurance [maximum]
- Kasco insurance with penalty
- Fire and theft insurance with penalty
- 22% VAT
2. Costs not included in the rate
Prices do not include:
- Fuel
- Additional requests and extra (Superkasco, Supertheft, One way, Baby-seat, etc.)
- Fines and violations of Highway Code
- Driver Insurance [maximum]

11. SuperKasco - SuperTheft - SuperPai
It is possible to eliminate the damages penalty by agreeing to the Superkasco coverage at the costs below:
- Euro 12,00 ( VAT included) a day for groups A-B-C-D-G-M-N
- Euro 15,00 ( VAT included) a day for groups E-F-H-I
- Euro 20,00 ( VAT included) a day for groups L-O-P-Q
Coverage SuperKasco insurance does not apply to over 75 years.

It is possible to eliminate the theft and fire penalty by agreeing to the Supertheft coverage at the costs below:
- Euros 5.00 (VAT included) for all types of cars.

ATTENTION: for the safety of our costumers, in some periods of the year, Superkasco and Supertheft coverages are mandatory.

It is possible to add the Superpai coverage (Personal driver's insurance) at the cost of Euro 5,00 per day (VAT included).

I teraz pytanie czy to PAI można olać, bo jest w ramach ubezpieczeń turystycznych (które i tak kupię przed podróżą).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 05 Kwi 2017 17:48 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
Witam,
Zamierzam zarezerwować autko na 10 w chwalonej na forum AutoleggioSardinya.
Wyskakują mi 2 warianty ubezpieczenia:
Supertheft (For elimination of fire and theft and breaking cristals penalty)
Superkasco (For elimination of damages penalty)

które mam brać ? jaki jest ich zakres?
zamawiać od razu przy rezerwacji online?
ktoś napisał że na miejscu wychodzi polowe taniej ..
aktualnie 120 EURO za Superkasco i Supertcheft 50 euro na 10 dni

jak wyglada platność online w tej wypozyczalni - jest zaliczka ?calośc się placi?

dzięki za podpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 11 Kwi 2017 14:15 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Potrzebuję wypożyczyć auto na tydzień w czerwcu - czy cena 200 euro za samochód klasy Clio to dobra oferta? Z tego uszczknąłbym jeszcze parę euro w ramach oferty kredyt 7% na konto Wizzair.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 11 Kwi 2017 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
To jest niezla cena, ale moze byc jeszcze lepsza.
W tej chwili widze 181 EUR w Goldcar na 10-17 czerwca za VW Polo.
Uzyj mojego linku (to NIE jest reflink) w godzinach nocnych, to moze zejdziesz o kolejne 10%.
Do tego dziala tez Topcashback, jesli masz tam konto.

https://www.arguscarhire.com/en/?client ... searchcars
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group