Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 04 Wrz 2014 09:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
mikus333 napisał(a):
Problem z Thirty zaczyna sie przy wyborze miejsca odbioru . Wybieram Cagliari airport i wyskakuje blad. Brak samochodu w lokalizacji lub lokalizacja nieznaleziona.
W przypadku innych ofert jest ok.
Czy orientujecie sie czy wypozyczalnie nie robiaproblemow, gdy przelatuje 3dni wczesniej niz chce wynajac auto? Lece na 10dni i przez pierwsze 3nie bede potrzebowal auta.

A dlaczego mieliby robić problemy? Przychodzisz i już, co ich obchodzi, jakim lotem przylatujesz?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 04 Wrz 2014 10:23 

Rejestracja: 04 Wrz 2014
Posty: 3
Regulamin cardelmar wymaga podania numeru lotu. W przypadku braku numeru lotu wypożyczalnia ma prawo zmienic cene, wiec ich pewnie nic to nie obchodzi. Bardziej sie martwie o stan mojego portfela. Udało mi się dojść do płatności za rezerwacje, ale na końcu wywaliło mi komunikat "problem techniczny, prosimy o kontakt z infolinia". Ktos tez ma taki problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 04 Wrz 2014 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Miejsce wynajmu: Cagliari lotnisko (Sardynia) → od: Nie. 14.09.2014 | 16:00 godz.
Miejsce zwrotu: Cagliari lotnisko (Sardynia) → do: Czw. 25.09.2014 | 08:00 godz.
Stacja wynajmu: Cagliari Airport *Please indicate flight number*
Opis stacji
Stacja zwrotu: Cagliari Airport *Please indicate flight number*
Opis stacji
Przylot samolotem z oznaczeniem lotu FR7305.
Pakiet ubezpieczeniowy:
AC bez udziału własnego (także na szkło i opony)
Informacje dodatkowe:
Lokalizacja lotnisko: na terminalu
Podatek drogowy w cenie
Tankowanie: odbiór i zwrot pelnego baku paliwa

Wszystko działa - jestem już na etapie danych kierowcy i płatności

-- 04 Wrz 2014 10:28 --

mikus333 napisał(a):
Regulamin cardelmar wymaga podania numeru lotu. W przypadku braku numeru lotu wypożyczalnia ma prawo zmienic cene, wiec ich pewnie nic to nie obchodzi. Bardziej sie martwie o stan mojego portfela. Udało mi się dojść do płatności za rezerwacje, ale na końcu wywaliło mi komunikat "problem techniczny, prosimy o kontakt z infolinia". Ktos tez ma taki problem?


Sprawdź czy nie masz już blokady na karcie kredytowej, ewentualnie sprawdź czy nie masz na niej ustawionego małego limitu dp płatności internetowych.

CarDelMar Wynajem Aut - Strona Główna|
Infolinia
Nasza Infolinia:
W Polsce: 703 - 203 994 (1,29 PLN/min, Numer IVR Mobiltek)
Z zagranicy: +49 (0)40 180 48 36-395
Godziny pracy:
Po - Pt 09:00 - 13:00
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 04 Wrz 2014 10:34 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 110
mikus333 napisał(a):
Czy orientujecie sie czy wypozyczalnie nie robiaproblemow, gdy przelatuje 3dni wczesniej niz chce wynajac auto? Lece na 10dni i przez pierwsze 3nie bede potrzebowal auta.

Nie. Mieszkając za granicą pożyczałem i oddawałem auta z lotniska ze 30 razy w rózynych wypożyczalniach (w tym Thrifty) i nigdy nie bylo problemu.

No chyba, że masz specjalną ofertę typu Hertz4Ryanair, gdzie musisz stawić się przed upływem 1h od przylotu (czy jakos podobnie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 04 Wrz 2014 20:23 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 9
Witam,
zarezerwowalem z Thrifty - Sicily by car. Nie bylo żadnych problemów cena taka jak na screenie we wcześniejszym poście.
Zobaczymy jak nam pójdzie. Opisze jak wyszło. Dzięki za rady i namiar na promocje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 04 Wrz 2014 20:48 

Rejestracja: 04 Wrz 2014
Posty: 3
U mnie tez sukces. Widocznie rano cos sie dzialo z serwisem. Opisze po powrocie jak ta wypożyczalnia się spisała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 08 Wrz 2014 15:37 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 16
A ja mam prośbę o podpowiedź co do wynajmu;

Przylot do Cagliari 28.09.2014 r - Ryanem z Krakowa, a więc podjęcie auta około 16:00 - 16:30;

Oddanie auta też w Cagliari na lotnisku 2.10.2014 r. w tych samych godzinach.

Proszę o sugestie co do wypożyczalni i samochodu. Do tej pory znalazłem auta średnio za 120 Euro ale bez wkładów własnych itd...

Planujemy przejechać do Castelsardo tego dnia i w kolejnych jeździć po płn Sardynii, więc jeśli ktoś z forum leci tym samym lotem to możemy się umówić na wspólne wypożyczenie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 09 Wrz 2014 09:33 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
stalowy22 napisał(a):
Do tej pory znalazłem auta średnio za 120 Euro ale bez wkładów własnych itd...

Co to znaczy "ale bez wkładów własnych"? Chcesz z wkładem własnym? Na http://www.billiger-mietwagen.de najtańsze auto w tym terminie z wkładem własnym jest za 68 Euro, a bez wkładu za 99 Euro.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 09 Wrz 2014 10:15, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie referala
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 09 Wrz 2014 09:43 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 16
Chcę mieć bez wkładu własnego (czy też to się nazywa ubezpieczenie wkładu własnego?), a więc opcja za 99 euro jest ciekawa. Oczywiście nie interesuje mnie zabawa w przedpłacowanie baku, tylko wolę wersję dostaję pełen bak, oddaję pełen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 09 Wrz 2014 09:52 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Akurat ten za 99 Euro jest 2-osobowy, ale większy może być już za 100 Euro bez wkładu własnego, full-full, bez limitu km, ubezpieczenie obejmuje koła i szyby.
Góra
 Profil Relacje PM off
stalowy22 lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 09 Wrz 2014 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
stalowy22 napisał(a):
Chcę mieć bez wkładu własnego (czy też to się nazywa ubezpieczenie wkładu własnego?), a więc opcja za 99 euro jest ciekawa. Oczywiście nie interesuje mnie zabawa w przedpłacowanie baku, tylko wolę wersję dostaję pełen bak, oddaję pełen.


Stronę wcześniej dałem linka do promocji na Car del Mar :

http://www.cardelmar.pl/newsletter/facebook-promocja.php?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=FB_PL_special_upgrade

W cenie 67 EUR masz PEłNE ubezpieczenie : wkładu własnego , podwozia , szyb , kół :

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 09 Wrz 2014 10:05 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 16
Dzięki, jak skorzystam na pewno odczujesz to na swoim koncie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 09 Wrz 2014 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Tutaj pomagamy za darmo. Cena dobra, ale przeczytaj dokładnie ten wątek. Spisz w momencie odbierania auta wszystkie usterki - żeby nic nie próbowali kombinować z ubezpieczeniem.
Szerokiej drogi, jedź ostrożnie.
Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
stalowy22 lubi ten post.
 
      
#114 PostWysłany: 10 Wrz 2014 12:42 

Rejestracja: 21 Cze 2013
Posty: 3
Witam,

Przylatuje do Cagliari około 14:30 16.09.2014 i wylatuje kolo 7:30 24.09.2014, więc potrzebuje oddać samochód kolo 6 na lotnisku. Rodzi to sporo problemów (i dopłat).
Może ktoś polecić tanią wypożyczalnie gdzie oddanie samochodu o 6:00 na lotnisku to nie problem? Na Car de Mar, które kolega polecał jest wynajem za 622 zł + dopłata za oddanie (43 euro?). Z tego co widziałem to Ryanair+Hertz oferują samochód za około 500 zł jednak w internecie jest pełno niepochlebnych opinii o wypożyczaniu w Cagliari w tej opcji (dodatkowe opłaty). Może ktoś coś jeszcze polecić?


Ostatnio edytowany przez gorylekto, 10 Wrz 2014 12:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 10 Wrz 2014 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
W której wypożyczalni każą płacić 43 EUR za ODDANIE auta w nocy ?
Pokaż mi ten zapis w regulaminie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 10 Wrz 2014 12:59 

Rejestracja: 21 Cze 2013
Posty: 3
Za oddanie auta przed otwarciem. Na Car de Mar podczas bookowania otrzymałem informację, że godzina oddania jest poza godzinami pracy i zostanie doliczona dodatkowa opłata. W regulaminie znalazłem opłatę 43 euro. Nie jestem pewien czy to jest ta właściwa opłata. Jeśli się mylę po proszę o korektę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 10 Wrz 2014 15:36 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 16
Trochę męczę w tym temacie ale ostatnie pytanie, w sensie czy ktoś miał już taki przypadek, dla pewności napisałem do Noleggiare w Cagliari jakie karty akceptują pytając czy akceptują tylko wypukłe...odpowiedź była tak, że tylko wypukłe...

Pytanie czy ktoś miał taki przypadek, że używał KARTY MASTERCARD DEBIT - WYPUKŁEJ WE WŁOSZECH, a najlepiej konkretnie w tej wypożyczalni i przeszło??

z góry dzięki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 11 Wrz 2014 23:48 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Antek12 napisał(a):
Tutaj pomagamy za darmo. Cena dobra, ale przeczytaj dokładnie ten wątek. Spisz w momencie odbierania auta wszystkie usterki - żeby nic nie próbowali kombinować z ubezpieczeniem.
Szerokiej drogi, jedź ostrożnie.
Pozdrawiam


Zamierzam skorzystać z promocji cardelmar i wypozyczyc auto w Beauvius.
Czy przez spisanie usterek rozumiesz samodzielne spisanie czy z pracownikiem wypożyczalni? Nie wypożyczałem jeszcze auta w Europie... Czy ktoś z was korzystał z Cardelmar? Jaka ocena?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 12 Wrz 2014 13:46 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 16
Ponawiam pytanie, czy ktoś jest w stanie wskazać mi w Cagliari wypożyczalnię, która zaakceptuje Wypukłą Kartę Debetową MasterCard?

Update:

Przedzwoniłem do większości wypożyczalni...lub napisałem maila i mam odpowiedzi, może kogoś to zainteresuje żeby nie musiał szukać jak ja to robiłem...

GoldCar - tylko Karta Kredytowa;

FireFly - j.w.;

Nollegiare - j.w.;

Locautorent - j.w.;

SicylyByCar, Thirtyfly, Avis, Budget, Herz, - j.w.;

Na razie jedna potwierdzona, która akcpeptuje Gotówkę i Nie karty Kredytowe - Vitengroup;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 24 Wrz 2014 09:12 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 16
No to auto wypożyczone...padło na Firefly...

Ogólnie teraz w CarDelMar mają jakąś jesienną promocję więc było jakieś 5% taniej niż normalnie...wzięty pełny pakiet plus kierowca dodatkowy...

Teraz tylko wypożyczyć, posprawdzać, oddać i looz...

Aha...rada praktyczna dla użytkowników CarDelMar (CDM)...po krótkich przebojach z kartą kredytową okazało się, że CDM blokuje na KK opłatę w formie tzw. transakcji korespondencyjnej, o czym nie wiedziałem i proces się wydłużył...:( No ale już wiem, a dodatkowo nie dzwońcie na infolinię podawaną na stronie CDM poza godzinami 9-13 gdyż odbijecie się od automatycznej sekretarki, my zadzwoniliśmy na ten numer: +49 (0)40 180 48 36 306

Jest to numer w Hamburgu i idzie dogadać się oczywiście po niemiecku i po angielsku...(my korzystaliśmy z opcji nr 1), a obsługujące nas osoby były mega miłe i pomocne w załatwieniu sprawy...już nie mówię, jak zdziwiły się, że infolinia po polsku nie działa po 13tej skoro jest napisane, że działa do 15tej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group