Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 379 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 05 Lip 2021 08:49 
Awatar użytkownika

platynowy
Alghero tzw durnolot 31 lipiec tak z +/- 5 godzin na miejscu.
Mozna spedzic czas w miescie, ale chcialbym zrobic male koleczko autem po okolicy np Regional Natural Park of Porto Conte.
Ma ktos namiar juz nawet nie na tanie ale w cywilizowanej cenie auto na godziny.

skacze po www i zejsc ponizej 250 PLN ciezko :(
 Relacje PM off  

#362 PostWysłany: 12 Lip 2021 16:37 

Przetestowałam właśnie Simple Rent (https://www.simplerents.it/en/)
Prowadzi to dwóch młodych chłopaków. Nie mają siedziby na lotnisku, tylko gdzieś na obrzeżach Olbii, ale bez problemu dostarczają samochód na lotnisko. Kontakt przez Whatsappa - bardzo sprawnie odpisują (po angielsku), dzień przed przylotem jeszcze raz wszystko potwierdzają, podobnie przypominają się dzień przed zwrotem. Za 10 dni z ubezpieczeniem full casco zapłaciliśmy 800 euro za Renault Captura (ok. 30k przebiegu). Ubezpieczenie nie obejmuje zgubionych kluczy, wlania złego paliwa i uszkodzeń wnętrza samochodu. Nie trzeba mieć karty kredytowej, płatność gotówką. Zero problemów, wszystko zgodnie z ustaleniami i jakieś 200 euro taniej niż w Autonoleggio Sardinya, także ja szczerze polecam.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#363 PostWysłany: 21 Wrz 2021 12:59 

niebieski
Ma ktoś aktualne informacji o wypożyczalni samochodów w Olbii na Sardyni? Wypożyczalnia bez karty kredytowej.
 Relacje PM off  

#364 PostWysłany: 04 Paź 2021 16:24 

Witajcie.
Przeczytałem posty odnośnie wypożyczenia auta w Centauro w Cagliari łącznie z warunkami wynajmu, i dalej nie do końca rozumiem jak to jest z tym depozytem. Czy wykupując pełne ich ubezpieczenie Premium nie jest potrzebna karta? A jak wygląda sprawa z paliwem? Trzeba mieć kartę?
Czy można zapłacić za wynajem gotówką?
Z góry dziękuję za pomoc
 Relacje PM off  

#365 PostWysłany: 05 Paź 2021 00:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 320
Kilometry: 542 809
Jeśli wykupisz opcję Premium, to po prostu nie zablokują ci depozytu na karcie kredytowej.
We Włoszech w Centauro nie zapłacisz gotówką https://www.centauro.net/en/help-center/how-to-pay/
Co do paliwa - ustalona kwota zostanie zablokowana na twojej karcie kredytowej na wypadek, gdybyś oddał samochód z ilością paliwa mniejszą niż przy odbiorze.

#366 PostWysłany: 05 Paź 2021 00:32 

złoty
Karta debetowa lub prepaid również jest akceptowana przy opcji all.
 Relacje PM off  

#367 PostWysłany: 05 Paź 2021 09:02 
Awatar użytkownika

Loty: 117
Kilometry: 174 166
srebrny
debetowki i prepaid sa akceptowane w kazdej z opcji w Centauro :)
 Relacje PM off  

#368 PostWysłany: 07 Paź 2021 21:36 

Loty: 40
Kilometry: 103 838
Ktos poleci jeszcze jakas wypozyczalnie poza https://www.autonoleggiosardinya.com/en/ ?
Lecimy 16.10 do Alghero na tydzień i najtaniej z tych, które sprawdziłem jest właśnie w tej wypożyczalni.
Z pełnym ubezpieczeniem, oddaniem auta o 7:00 (zebym mial lot o godzine pozniej to by bylo 40 EUR taniej) i z dodatkowym kierowca ( moze sie zdazyc, ze alkoholizm wygra - kolejne 40 EUR :-) ). Łącznie to daje 355 EUR za tydzień. Szczerze mowìąc myślałem, że z końcem października będzie zdecydowanie taniej.

P.s- czy gdybym nie wykupil opcji dodatkowego kierowcy i takowy mimo wszystko by wsiadl za kolko to ryzykuje wylacznie w przypadku kolizji czy w przypadku zwyklej kontroli takze moze byc problem?
 Relacje PM off  

#369 PostWysłany: 12 Paź 2021 09:25 

Loty: 16
Kilometry: 33 033
Ja mogę śmiało polecić Europcar (poprzez RentalCars).
Wypożyczony bus 9-osobowy za 2.240zł + 270zł za dodatkowego kierowcę (w terminie 04.10 - 09.10).
Miał być Fiat Scudo, zastaliśmy Mercedesa :roll: Volkswagena Caravelle w dobrym stanie

Odbiór z punktu Europcar na lotnisku w Alghero bezproblemowy. Kaucja 500EUR pobrana z karty kredytowej. Żadnej próby wciskania ubezpieczenia. Prośba o zaznaczenie wszystkich znalezionych przez nas szkód na protokole spełniona.
Przy oddaniu pan obejrzał samochód powierzchownie i podpisał protokół, że wszystko OK.
Kaucja z powrotem na koncie po 3 dniach.

Ostatnio edytowany przez Andrea Rząsa, 13 Paź 2021 07:04, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#370 PostWysłany: 13 Paź 2021 00:25 

Hmm... Mercedes Caravelle... ciekawe auta ma ten Europcar.

Ostatnio edytowany przez daabbeer, 13 Paź 2021 11:15, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#371 PostWysłany: 13 Paź 2021 07:02 

Hehehe, widać, że się znam. :roll:
Musiałam wygooglować, żeby się upewnić. 8-)
 Relacje PM off
daabbeer lubi ten post.

#372 PostWysłany: 18 Paź 2021 08:47 

Ja również mogę polecić Simple Rent https://www.simplerents.it/en/
Płatność na miejscu Revolut'em. Wszystko dogadane kilka dni przed przylotem poprzez WhatsApp.
Brak depozytu. Drugi kierowca w cenie. Ubezpieczenie bez wkładu własnego. Jedynie trzeba dbać o wnętrze i pilnować opon, bo one nie są ubezpieczone.
Za Fiat 500 oraz Panda na 5 dni z jednym fotelikiem zapłaciliśmy 460 EUR. (połowa października)
 Relacje PM off  

#373 PostWysłany: 19 Paź 2021 08:00 

Cześć
Szukam pojazdu 6 osobowego i ciężko coś znaleźć. Startujemy i kończymy w Cagliari 27.11 - 30.11. W grę wchodzi pełne ubezpieczenie
Andrea Rząsa napisał(a):
Wypożyczony bus 9-osobowy...

Nigdy nie korzystałem z tej wypożyczalni. Globalnie nie ma dobrej renomy...
Nie ukrywam, że gdybym w innym miejscu szukał, to ta wypożyczalnia by odpadła.
Na bezrubiu i rak ryba. Więc powoli się oswajam.
Możecie jeszcze coś innego polecić?
(Czekam na ofertę od Simple Rent)
 Relacje PM off  

#374 PostWysłany: 21 Paź 2021 11:52 

złoty
Autonoleggio Sardinya ma u mnie na razie spory minus. Sprawdzałem przedwczoraj cenę na przełom listopada i grudnia i wyskakiwało 13 euro dziennie. Już się zdecydowałem i chcę rezerwować, a tu dzisiaj wyskakuje 25 euro dziennie za to samo auto za ten sam okres. Mocno mnie to zaskoczyło, bo to jednak martwy sezon i nie spodziewałem się takich numerów.
Chyba się zdecyduję na inną wypożyczalnię przez pośredników doyouspain albo economycarrentals, z duszą na ramieniu i zewnętrznym ubezpieczeniem :) Chwilowo u pośredników najtaniej wyskakuje Surprice, ale mają fatalne recenzje. B-Rent trochę droższy, ale chyba mniej przekręciarski? Czy ktoś miał z nimi do czynienia?
 Relacje PM off  

#375 PostWysłany: 21 Paź 2021 12:33 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 138 694
złoty
meczko napisał(a):
Surprice, ale mają fatalne recenzje.

Ale nazwę adekwatną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
 Relacje PM off
meczko lubi ten post.

#376 PostWysłany: 22 Paź 2021 22:59 

złoty
Czy ktoś korzystał z Autonoleggio Matta (https://www.autonoleggiomatta.com/)? To lokalna firma z Cagliari i na moje daty wychodzi o 100 euro taniej niż Sardinya. Wujek Google prawie nic o niej wyrzuca.
 Relacje PM off  

#377 PostWysłany: 24 Paź 2021 11:38 

Loty: 40
Kilometry: 103 838
Wypożyczyliśmy auto na 4 dni w https://www.autonoleggiosardinya.com/en/.
Wzieliśmy pełne ubezpieczenie, które niestety się przydało.
Wychodząc z groty neptuna zobaczyliśmy urwane lusterko.
Ktoś się jednak poczuł i zostawił kartkę z danymi pod wycieraczką.
Pomimo uszkodzenia zwrot bezproblemowy.
Na minus, że na stronie jest informacja, że karta nie jest potrzebna, od nas jednak wymagano.
Informacyjnie - auta stoją na samym końcu parkingu, my się naszukaliśmy także może komuś to pomoże.
 Relacje PM off
meczko uważa post za pomocny.

#378 PostWysłany: 25 Paź 2021 18:51 

Wróciłem nie dawno z Sardynii i jako że korzystałem z Waszej pomocy, chciałem opisać moje doświadczenia z Centauro Cagliari. Moja ocena to 6 z plusem. Zarezerwowałem mała Lancię na 4 dni za 102 euro z pełnym ubezpieczeniem. Dostałem Hyundai Kona diesel hybryda, przyznacie - niezły uprgade. Na karcie depozyt 88 euro na paliwo który został zwrócony 2 dni po oddaniu auta. Samochód tegoroczny ale już trochę porysowany, odbieraliśmy go już po zmroku i nie bylibyśmy w stanie zlokalizować wszystkich niedoskonałości .Transfer z lotniska bardzo szybki, po wyjściu z terminala bus już czekał.Zwrot bezproblemowy, kontrola paliwa, koła zapasowego i ciau, arrivederci. Ogólnie szczerze polecam.
Ps Sardynia piękna...
 Relacje PM off  

#379 PostWysłany: 27 Paź 2021 07:56 

loras napisał(a):
Cześć
Szukam pojazdu 6 osobowego i ciężko coś znaleźć. Startujemy i kończymy w Cagliari 27.11 - 30.11. W grę wchodzi pełne ubezpieczenie
Andrea Rząsa napisał(a):
Wypożyczony bus 9-osobowy...

Nigdy nie korzystałem z tej wypożyczalni. Globalnie nie ma dobrej renomy...
Nie ukrywam, że gdybym w innym miejscu szukał, to ta wypożyczalnia by odpadła.
Na bezrubiu i rak ryba. Więc powoli się oswajam.
Możecie jeszcze coś innego polecić?
(Czekam na ofertę od Simple Rent)

Ja odradzam włoskie sieciówki, bo właśnie z nimi miałam największy problem (jak np. z wcześniej wymienionym B-Rent).
Tak czy siak RentalCars z pełnym ubezpieczeniem wydaje się być najrozsądniejszą opcją.
Ja Europcar polecam, bo tak szybko i bezproblemowo auta dawno nie wypożyczałam.
 Relacje PM off  

[ 379 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość