Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Lip 2016 22:53 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Z uwagi na fakt, że do Sarandy można dostać się szybko promem z Korfu i to, że niebawem wybieram się tam :-), postanowiłem założyć wątek. Jakie atrakcje polecacie w okolicy (tak do 50 km)? Z tego co zdążyłem się zorientować to warte uwagi są następujące:
Blue Eye - źródła rzeki Bistricë
Ksamil - kurort z urokliwym wybrzeżem
Butrint - ruiny starożytnego miasta

Patrząc na zdjęcia plaże, które wydają się być interesujące:
Porto Palermo
Qeparo Beach
Qazim Pali
Bunec Beach
Era Beach (Saranda)
Plazhi i Manastirit
Plazhi i Pasqyrave
Pulebardha Beach

Macie jakieś opinie na ich temat?

Dla administratorów: może warto przenieść pewne posty dotyczące tej okolicy z wątku "Co zobaczyć w Albanii?" właśnie tutaj? :-)
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 31 Lip 2016 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Jeszcze z Blue Eye w jeden dzień Gjirokastra zamek i obiad w restauracji z dobrymi żabimi udkami:

https://www.facebook.com/Bar-Restaurant ... 825139308/
https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... ounty.html

Fanem i znawcą plaż nie jestem, ale z tych z łatwym dojazdem autobusem w kierunku Ksamil wg. mnie:
1. Pulebardha Beach
2. Plazhi i Pasqyrave
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sie 2016 17:40 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Po drodze do Syri i Kalter masz Finiq z ruinami Phoinike, jednej ze stolic iliryjskich i Mesopotam z bizantyjskim klasztorem św. Mikołaja, Dalej w kierunku Gjirokastry masz Labove z kilkoma starymi kościołami i Libohove z zamkiem Alego Paszy. W Porto Palermo oprócz jednej z wielu plaż masz kolejny zamek Alego Paszy i radziecką bazę okrętów podwodnych (jeszcze nie udostępniona, ale z zewnątrz widoczna). A w Rusanie tuż przed Delviną masz ciekawy stary meczet. Z kolei meczet nowy, bardzo oryginalny architektonicznie, stoi bodajże już w granicach Delviny, ale koło Rusanu
Góra
 Profil Relacje PM off
jotpol uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group