Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sty 2020 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Santander Bank oferuje całkiem korzystny start dla nowych klientów, gdzie za pierwsze zalogowanie się do bankowości internetowej, wykonanie 1 przelewu, oraz dokonanie 10 płatności otrzymujemy bonus - aż 380 złotych.

Promocja jest ważna do końca lutego 2020.

Instrukcja krok po kroku:
1. Zakładamy konto na ebrokerpartner.pl
https://bonussantander.ebrokerpartner.pl/bonus.htm
Po zarejestrowaniu swojego profilu otrzymujemy link aktywacyjny, którym potwierdzamy utworzenie profilu.
2. Po zalogowaniu do profilu na ebroker, w zakładce “KONTO BONUS” - składamy wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę, usługę Santander online oraz o debetową kartę płatniczą. Stamtąd zostaniemy przeniesieni bezpośrednio do wyżej wspomnianego wniosku.
3. Składając wniosek o konto zaznaczamy wymagane zgody marketingowe. Nie odwołujemy ich przed otrzymaniem premii.
Wypełniając wniosek o konto mamy dodatkowo możliwość skorzystania z programu poleceń. W tym celu w kroku numer 5 w polu “Mam kod polecający” wpisujemy kod polecenia.
Mój kod polecający do wpisania w polu zaznaczonym jak niżej to:
1016266935
Załącznik:
Santander.jpg
Santander.jpg [ 190.91 KiB | Obejrzany 6143 razy ]

4. Najpóźniej do 15 marca 2020 roku podpisujemy umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę otrzymujemy za pośrednictwem kuriera.

Warunki odebrania bonusu.

1. Do dnia 30 kwietnia 2020 roku, należy wyrazić zgodę na na elektroniczny kanał kontaktu (EKK). Żeby to zrobić musimy zalogować się na swoje nowe konto w Santander, przejść do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji i zaakceptować EKK.

2. Premia podzielona jest na 3 części: 200 zł za transakcje bezgotówkowe, 100 zł za zapewnienie wpływu na konto, 80 zł z programu poleceń.

A) Aby otrzymać pierwszą część premii – 200 zł:
do dnia 30 kwietnia 2020 roku w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę, czyli:
* w styczniu i lutym lub
* w lutym i marcu lub
* w marcu i kwietniu
należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

B) Aby otrzymać drugą część premii – 100 zł:
do 30 kwietnia 2020 roku należy zapewnić na Konto Jakie Chcę wpływ o łącznej minimalnej wysokości 1000 zł. Liczy się suma, a ona musi wynieść min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku.

C) Aby otrzymać trzecią część premii - 80 zł:
do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy:
zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
dokonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej, mobilnej karty debetowej lub BLIK.

Santander wyśle wiadomość e-mail z linkiem do formularza. Po jego otrzymaniu mamy 7 dni na uzupełnienie danych i otrzymujemy nasze 300 zł.
80 zł z programu poleceń otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki programu.

*** Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Aby nie ponosić tego kosztu mamy możliwość zmiany opłaty na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobimy to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Przy 5 płatnościach kartę mamy całkowicie za darmo, poniżej 5 płatności płacimy nie 3, a 5 złotych. Należy zatem wyrobić ten limit.

__________________________________________________________________


To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 06 Mar 2020 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Skorzystałem z refa @piotrek_ (masz ode mnie dwa konta :))

Mój ref: 1006175322

Tym razem nowa edycja, zmieniły się warunki (razem 250 zł).
@piotrek_, pozwól, że przekleję Twój opis i go zaktualizuję.

***

Santander Bank oferuje całkiem korzystny start dla nowych klientów, gdzie za pierwsze zalogowanie się do bankowości internetowej, wykonanie 1 przelewu, oraz dokonanie 10 płatności otrzymujemy bonus - aż 250 złotych.

Promocja jest ważna do 15 kwietnia 2020.

Instrukcja krok po kroku:
1. Zakładamy konto na:
https://bonus200.ebrokerpartner.pl/bonus.htm
Po zarejestrowaniu swojego profilu otrzymujemy link aktywacyjny, którym potwierdzamy utworzenie profilu.
2. Po zalogowaniu do profilu na ebroker, w zakładce “KONTO BONUS” - składamy wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę, usługę Santander online oraz o debetową kartę płatniczą. Stamtąd zostaniemy przeniesieni bezpośrednio do wyżej wspomnianego wniosku.
3. Składając wniosek o konto zaznaczamy wymagane zgody marketingowe. Nie odwołujemy ich przed otrzymaniem premii.
Wypełniając wniosek o konto mamy dodatkowo możliwość skorzystania z programu poleceń. W tym celu w kroku numer 5 w polu “Mam kod polecający” wpisujemy kod polecenia.
Mój kod polecający do wpisania w polu zaznaczonym jak niżej to:
1006175322

4. Najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku podpisujemy umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę otrzymujemy za pośrednictwem kuriera.

Warunki odebrania bonusu.

1. Do dnia 15 maja 2020 roku, należy wyrazić zgodę na na elektroniczny kanał kontaktu (EKK). Żeby to zrobić musimy zalogować się na swoje nowe konto w Santander, przejść do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji i zaakceptować EKK.

2. Premia podzielona jest na 3 części: 100 zł za transakcje bezgotówkowe, 100 zł za zapewnienie wpływu na konto, 50 zł z programu poleceń.

A) Aby otrzymać pierwszą część premii – 100 zł:
do dnia 31 lipca 2020 roku w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę, czyli:
* w marcu i kwietniu lub
* w kwietniu i maju lub
* w maju u czerwcu lub
* w czerwcu i lipcu
należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

B) Aby otrzymać drugą część premii – 100 zł:
do 31 lipca 2020 roku należy zapewnić na Konto Jakie Chcę wpływ o łącznej minimalnej wysokości 1000 zł. Liczy się suma, a ona musi wynieść min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku.

C) Aby otrzymać trzecią część premii - 50 zł:
do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy:
zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
dokonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej, mobilnej karty debetowej lub BLIK.

Santander wyśle wiadomość e-mail z linkiem do formularza. Po jego otrzymaniu mamy 7 dni na uzupełnienie danych i otrzymujemy nasze 200 zł.
50 zł z programu poleceń otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki programu.

*** Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Aby nie ponosić tego kosztu mamy możliwość zmiany opłaty na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobimy to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Przy 5 płatnościach kartę mamy całkowicie za darmo, poniżej 5 płatności płacimy nie 3, a 5 złotych. Należy zatem wyrobić ten limit.

__________________________________________________________________


To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group