Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lip 2015 18:53 

Rejestracja: 09 Cze 2015
Posty: 8
Czołem,

wybieram się w sierpniu na Costa Brava. Chciałbym uniknąć wynajmowania auta, a pierwszego dnia dobrze by było zrobić jakieś większe zakupy (kilka zgrzewek wody chociażby). Dlatego zastanawiam się, czy ktoś kiedyś próbował takiej opcji jak u nas na przykład oferuje Tesco? Przyznam, że byłoby to chyba najwygodniejsze rozwiązanie.

Ktoś coś wie na ten temat? W okolicy mojego hotelu (kilka kilometrów) jest Lidl, Mercadona i Carrefour.

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 01 Lip 2015 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
w mercadonie i w carrefourze można ale chyba bez wyrobienia sobie karty (na miejscu) nie da rady.

jak poniżej pisze Kolega, to bez sensu. musiałbyś siedzieć w hotelu i czekać aż Ci przywiozą.
a w mecadonie zobaczysz nowe rzeczy... może na coś innego się też zdecydujesz... ;)

i jak będziesz spał na wiosce czy w miasteczku to tam są krany na ulicy i to wszyscy pija, wiadrami biorą...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)


Ostatnio edytowany przez namteH, 01 Lip 2015 19:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Lip 2015 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ja w takiej sytuacji to pierwsze co robilem to wlasnie zakupy. autkiem
nie bardzo rozumim sensu zakupow online-zakupy to max 40 minut
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Lip 2015 19:59 

Rejestracja: 09 Cze 2015
Posty: 8
Wiadomo, że najprościej pojechać autem na zakupy, zapakować je po dach i mieć z głowy. Chodzi jednak o to, że wakacje mają być na maksa po taniości, a wynajęcie auta się lekko z tym kłóci. Szczególnie, że w Malgrat de Mar, gdzie mam hotel, nie mogę przez neta znaleźć żadnej wypożyczalni samochodów i musiałbym jechać po nie na przykład do Blanes i tam też je oddać, a to się robi uciążliwe.

No chyba, że znacie jakąś wypożyczalnie online w Malgrat de Mar i podrzucicie linka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group