Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Wrz 2015 22:47 

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 2
Mam 1.2h na przesiadkę. Czy ktoś fizycznie przesiadał sie w SFO na krajowe połączenie i wie gdzie odbiera się w takiej sytuacji bagaż, żeby nadać dalej? Podobno jest specjalny pas bagażowy? Jak z odprawą paszportową? Jakiś specjalny tryb?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 22 Wrz 2015 10:07 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Tak czy owak, bagaż trzeba odebrać i przejść immigration.

Tu jest z grubsza informacja jak to działa:
http://www.flysfo.com/flight-info/international

Obawiam się jednak że 1,2h może być za mało, czasem są spore kolejki do immigration.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Paź 2015 20:13 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 252
niebieski
malawi_in napisał(a):
Mam 1.2h na przesiadkę. Czy ktoś fizycznie przesiadał sie w SFO na krajowe połączenie i wie gdzie odbiera się w takiej sytuacji bagaż, żeby nadać dalej? Podobno jest specjalny pas bagażowy? Jak z odprawą paszportową? Jakiś specjalny tryb?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Idź do kolesia "sterującego" ruchem przed immigration, pokaż bilet i niech Cię wrzuci na początek kolejki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Paź 2015 22:22 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Może zadziałać, ale wcale nie musi. Ten "sterujący" zajmuje się tym, aby na/przy karuzelach nie zalegały zbyt długo nieodebrane bagaże z poprzednich lotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Kwi 2023 15:34 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Odświeżam trochę temat.
Mam przesiadkę (przylot z FRA lot dalej do HNL) 1:40h czy ktoś się wyrobił w takim czasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Kwi 2023 15:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Na jednym czy 2 biletach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Kwi 2023 16:07 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Na tym samym bilecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Kwi 2023 16:17 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Mialem 2:15 i wyrobilem sie z palcem, zjadlem sniadanie w restauracji i jeszcze sie wynudzilem. Ale.... kluczem do sukcesu jest brak kolejki do kontroli emigracyjnej, a tu moze byc miedzy 0 a 120 minut czekania, wiec troche loteria. Z tego co pamietam, to w SFO jest taki pseudo-transfer, wiec tak zupelnie na zewnatrz nie wychodzisz jak czesto na innych amerykanskich lotniskach, co pewnie troche pomaga.

Jak jestes na jednym bilecie to Cie przerzuca na nastepny lot.

Ogolnie, z wlasniej, nieprzymuszonej woli to nie biore biletow z przesiadka w USA ponizej 2:30.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chan lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 06 Kwi 2023 20:23 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 14
Loty: 207
Kilometry: 520 884
Dwa dni temu kolejka do kontroli ponad 2 godz. Potem security (bez kolejki) do terminala krajowego. Jeśli na jednym bilecie to bez problemu zmieniają lot na następny.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chan lubi ten post.
Chan uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 06 Kwi 2023 21:41 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 532
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
Chan napisał(a):
Odświeżam trochę temat.
Mam przesiadkę (przylot z FRA lot dalej do HNL) 1:40h czy ktoś się wyrobił w takim czasie?


Miałem identyczne połączenie z identycznym czasem przesiadki, wyrobiłem się tylko dlatego bo samolot do HNL był opóźniony o 40 minut.
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off
Chan lubi ten post.
Chan uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 06 Kwi 2023 21:57 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Jurek__ napisał(a):
Dwa dni temu kolejka do kontroli ponad 2 godz. Potem security (bez kolejki) do terminala krajowego. Jeśli na jednym bilecie to bez problemu zmieniają lot na następny.
Owszem, ale jeśli nie będzie wolnych miejsc w tym samym dniu to o nocleg pasażer musi się sam zatroszczyć i zapłacić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Chan uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 07 Kwi 2023 08:10 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
O tym nie wiedziałem!
Niedobrze, bo to jest ostatni lot tego dnia....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group