Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 730 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 14 Lis 2013 12:18 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
malyy123, o emailu wyżej. W serwisie nie ma jeszcze możliwości składania rezerwacji, dane o które pytasz oraz regulamin zostanie uzupełniony jak tylko będzie to konieczne. Bez obaw.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#102 PostWysłany: 14 Lis 2013 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Blackall napisał(a):
nie czytałem wszystkich 7 stron tematu, ale to co widze: nie ma teneryfy :)

...ani Marakeszu...
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 15 Lis 2013 00:04 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
pifko napisał(a):
Blackall napisał(a):
nie czytałem wszystkich 7 stron tematu, ale to co widze: nie ma teneryfy :)

...ani Marakeszu...

Nie trzeba czytać wszystkich stron, wystarczy pierwszy post, a szczególnie akapit "Kilka informacji - przeczytaj przed skomentowaniem:".
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 15 Lis 2013 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
maciejwroclaw napisał(a):
pifko napisał(a):
Blackall napisał(a):
nie czytałem wszystkich 7 stron tematu, ale to co widze: nie ma teneryfy :)

...ani Marakeszu...

Nie trzeba czytać wszystkich stron, wystarczy pierwszy post, a szczególnie akapit "Kilka informacji - przeczytaj przed skomentowaniem:".

...hmm... nie chcę ci zabierać cennego czasu, szczególnie że jest wykorzystywany do tworzenia dzieła, za co szacun, ale przeczytałem twój pierwszy post dokładnie i kilka razy wracałem do niego korzystając z Twojej wyszukiwarki, ale nie ma tam nic na temat braku szukania lotów z Gdańska do np. Marakeszu czy Fezu..
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 15 Lis 2013 00:58 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
@pifko, wyszukiwarka funkcjonuje obecnie dla lotów bezpośrednich. Z tego co kojarzę ani na Teneryfę ani do Marakeszu lotów bezpośrednich Ryanem ani Wizzem z Polski jeszcze nie mamy ;-) Loty z przesiadką są oprogramowane, jednak wymagają potężnego serwera o sporym koszcie utrzymania, żeby to funkcjonowało poprawnie. Wyszukiwarka jest darmowa, nie ma w niej obecnie reklam i nie przynosi jeszcze dochodu, a jedynie koszta.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 15 Lis 2013 09:55 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Ryanair zrobił psikusa i dziś po 6 rano zmienił swoją stronę internetowa.
W związku z czym w dniu dzisiejszym wszyscy dostawcy danych Ryanair będą mieli dzień pełny roboty.
Na nieszczęście ja akurat za dosłownie dwie godziny wylatuje na trzy dni, w związku z czym ceny Ryanair przez co najmniej kilka nie będą wyświetlane, do czasu sparsowania nowej strony.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 15 Lis 2013 11:55 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
maciejwroclaw napisał(a):
Ryanair zrobił psikusa i dziś po 6 rano zmienił swoją stronę internetowa.
W związku z czym w dniu dzisiejszym wszyscy dostawcy danych Ryanair będą mieli dzień pełny roboty.
Na nieszczęście ja akurat za dosłownie dwie godziny wylatuje na trzy dni, w związku z czym ceny Ryanair przez co najmniej kilka nie będą wyświetlane, do czasu sparsowania nowej strony.


Jako ciekawostkę (bez umniejszania Twoich dokonań ani wychwalania czegoś innego) powiem, że ku mojemu w sumie zdziwieniu, Azuon działa :) Dogadali się skubańce jednak i ciągną dane bez screenscrapowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 15 Lis 2013 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
shiver napisał(a):
maciejwroclaw napisał(a):
Ryanair zrobił psikusa i dziś po 6 rano zmienił swoją stronę internetowa.
W związku z czym w dniu dzisiejszym wszyscy dostawcy danych Ryanair będą mieli dzień pełny roboty.
Na nieszczęście ja akurat za dosłownie dwie godziny wylatuje na trzy dni, w związku z czym ceny Ryanair przez co najmniej kilka nie będą wyświetlane, do czasu sparsowania nowej strony.


Jako ciekawostkę (bez umniejszania Twoich dokonań ani wychwalania czegoś innego) powiem, że ku mojemu w sumie zdziwieniu, Azuon działa :) Dogadali się skubańce jednak i ciągną dane bez screenscrapowania.



A ja ku pokrzepieniu serc dodam ze podobny problem ma wielu posredników na dzien dzisiejszy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 15 Lis 2013 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
shiver napisał(a):
Jako ciekawostkę (bez umniejszania Twoich dokonań ani wychwalania czegoś innego) powiem, że ku mojemu w sumie zdziwieniu, Azuon działa :) Dogadali się skubańce jednak i ciągną dane bez screenscrapowania.


Jak ciągną bez screenscrapingu to skądś muszą brac dane. ;) Trzeba by pod debuggera podpiąć Azuona i posłuchać ruchu sieciowego. Może uda się "wpiąć" na dziko w webservice'y Azuona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 15 Lis 2013 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Tyle że pewnie nie da się tego zrobić bez autoryzacji, a znaczna ilość zapytań prawdopodobnie szybko doprowadziłaby do blokady konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 16 Lis 2013 05:54 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Pomimo wyjazdu, pobytu zagranicą i braku dostępu do internetu przez zdecydowaną większość dnia, właśnie ukończyłem parsowanie nowej strony Ryana i kompleta baza cen już się ściąga!!:) Za chwilę wyniki powinny być dostępne.
Ponadto dopisałem kolejną optymalizację do kodu strony:)

shiver napisał(a):
Jako ciekawostkę (bez umniejszania Twoich dokonań ani wychwalania czegoś innego) powiem, że ku mojemu w sumie zdziwieniu, Azuon działa :) Dogadali się skubańce jednak i ciągną dane bez screenscrapowania.

Mimo podania takich informacji nie jest to chyba do końca prawda, bo pobierane przez nich dane oraz ich aktualizacje są wciąż screenscrapingiem ze strony Ryana oraz skysc., jak do tej pory. Nie rozumiem zatem tej zmiany numeracji wersji na "5". Być może wynika z wymiany serwera na nowy, niezwykle potężny sprzęt. Stąd też , oraz z wyłączenia wyszukiwań z przesiadkami dla wersji niepłatnej, widoczna poprawa szybkości. Niestety jakość wyników moim zdaniem pozostawia nieco do życzenia. Dane są stare i trzeba je odświeżać. W wyniku takiego działania nie otrzymujemy wielu nowych kombinacji na danej trasie, ponieważ takie dane są "gubione". No chyba, że robimy odświeżenie wszystkich wyników i nie ograniczyliśmy ich ilości na wstępie - przez co to na komputerze klienta odbywa się screenscrape danych od przewoźnika.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 21 Lis 2013 02:34 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
AKTUALIZACJA :)
1. Zmiana zgodnie z zapowiedzią: "wyjazd okołoweekendowy" oznacza wyjazd pomiędzy czwartkiem a wtorkiem z uwzględnieniem max 2 dni roboczych (czyli np. czw-nd lub nd-wt OK, ale czw-pn NIE ok).
Domyślnie proponowane są oczywiście wyjazdy najtańsze i jeśli to możliwe bez dni roboczych. Zmiana ta powoduje znaczne zwiększenie ilości możliwych kombinacji i dostępnych wyjazdów.
2. Dodano:
- opcję "wyjazd sobota-niedziela", zawierającą wyjazdy z 1 noclegiem, a także te bez noclegu jeśli jest taka możliwość.
- opcję "wyjazd jednodniowy (bez noclegu)" - wyjaśniać chyba nie trzeba ;)
Obie nowododane opcje dostępne są poprzez menu "długość wyjazdu" w wynikach wyszukiwania.

edit: Wygląda na to, że opcje działają zgodnie z założeniami:)

Załączniki:
aktualizacja 211113.png
aktualizacja 211113.png [ 119.96 KiB | Obejrzany 2534 razy ]
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 21 Lis 2013 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
bardzo sprytna wyszukiwarka i życzę dalszego rozwoju

chciałbym się tylko odnieść do ostatnio dodanej zmiany
coś mi nie gra albo źle rozumiem
wyjazd 1 dniowy, to dla mnie jak i zapewne wielu użytkowników taki, gdzie czas między lotami jest co najmniej kilkugodzinny a nie kilkudziesięciu minutowy
domyślnie wyszukiwarka w danym miesiącu ustawia się na 1 konkretny termin i jest ok, ale po wybraniu innych dni już czas między lotami jest np. 30 minut
nie znam się i nie wiem czy takie coś w ogóle da się zrobić, ale czy nie lepiej by było boldem albo jakimś innym wyróżnieniem pokazywać loty z kilkugodzinnym pobytem a nie najtańsze loty niespełniające w mojej ocenie kryterium lotu jednodniowego ?
żeby nie było, nie jest to dla mnie problem przeklikać kilka dat w miesiącu, ale chyba nie do końca działa to tak jak powinno

nie wiem czy precyzyjnie się wyraziłem i czy rozumiesz o co mi chodzi
dla przykładu GDN-MMX domyślnie jest ok, ale po wyborze swoich dat klapa (bold sugeruje, że te terminy wchodzą w grę)

Załączniki:
2.jpg
2.jpg [ 69.76 KiB | Obejrzany 2427 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 68.94 KiB | Obejrzany 2427 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 21 Lis 2013 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Niektórzy przy niskiej cenie biletu lecą tylko dla samej przyjemności latania. Dla nich przelot i powrót tym samym samolotem (za 30-40 minut) jest jak najbardziej OK :)
Na małych lotniskach, na których często nie ma potrzeby ponownego przejścia security, można zdążyć na taki powrót bez żadnego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 21 Lis 2013 11:01 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
cypel, chyba rozumiem co masz na myśli - ograniczenie widocznych lotów w kalendarzu. Rozważałem to, jednak wymagałoby to wprowadzenia kolejnych oznaczeń/kolorów przy cenach lub wręcz dodania belki z informacją (podobnej do tej w zestawieniach) o tym w jaki sposób zostały wyniki ograniczone i znów kolejnych możliwości wyboru co chcemy widzieć. Z uwagi na to, że ma to sens tylko dla wyjazdów jednodniowych i weekendowych, a moim priorytetem jest czytelność, jednolitość i prostota, zdecydowałem, że to w zestawieniu podawane będą konkretne, najlepsze propozycje wyjazdów. Natomiast w kalendarzu użytkownik będzie mógł dowolne sam zdecydować już jakie daty rzeczywiście wybiera.
Opcja wyjazdów jednodniowych została dodana po przeprowadzonej ankiecie na-ile-wyjezdzacie,18,36572. Jeżeli zostaną wprowadzone kolejne opcje, dla których ograniczenie wyników w kalendarzu byłoby uzasadnione, wykonanie takiej funkcjonalności, o której piszesz, nie będzie stanowiło dla mnie problemu. W obecnej chwili należy zdać się na odrobinę inteligencji (zwykle wybór tego samego dnia tygodnia) przy skakaniu po kalendarzu chcąc wybrać daty swojej ew. jednodniówki. Jeśli chodzi o pogrubienie cen w kalendarzu to po najechaniu na daną cenę wyświetla się (a przynajmniej powinna) dyskretna informacja co dane pogrubienie oznacza.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 21 Lis 2013 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
maciejwroclaw napisał(a):
W obecnej chwili należy zdać się na odrobinę inteligencji (zwykle wybór tego samego dnia tygodnia) przy skakaniu po kalendarzu chcąc wybrać daty swojej ew. jednodniówki.

jasne, nie trzeba być omnibusem żeby to zauważyć
ale uważam, że jest to jednak jakaś niedoróbka a co najmniej nie do końca jasne
ja i bez tego wiem, skąd dokąd i w jakie dni można na kilka godzin polecieć, ale dla kogoś kto się tym nie interesuje i nie śledzi to już niekoniecznie musi być takie oczywiste

na dzień dzisiejszy jednodniówki dostępne są z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia wg Twojej wyszukiwarki, ale
jednodniówek tam gdzie są dostępne tylko z 30 minutowym pobytem wyszukiwarka nie pokazuje (i bardzo dobrze, o to mi właśnie chodzi)
przykład Wrocław - Dortmund po założeniu filtru jedniodniówek nie pokazuje tego połączenia a jest możliwe zrobienie lotu w te i nazad z 25 minutowym postojem, podobnie Katowice - Malmö
Gdańsk - Malmö pokazuje w kalendarzu zarówno te z kilkugodzinnym pobytem jak i z 35 minutowym, podobnie Katowice - Dortmund, wtorkowy lot
czyli wg tego klucza IMO 30/40 minutowe postoje w kalendarzu dostępnych jednodniówek należałoby wyciąć, żeby być konsekwentnym
pomijam fakt, że Katowice - Stansted niemożliwe jest w ogóle zrobienie jednodniówki we wtorek, czwartek i sobotę a kalendarz je pokazuje
nie ma w ogóle połączenia Poznań - Skavsta gdzie w rozkładzie zimowym są kilkugodzinne jednodniówki

mówiąc o tych 30 minutowych jednodniówkach to rozważanie czysto teoretyczne, nie biorę pod uwagę faktu, ponownego security itp. i czy się zdąży czy nie na ten sam samolot

Reasumując, wygląda na to, że przy założonym filtrze "jednodniówki" znalazły się w kalendarzu wszystkie połączenia (włącznie z tymi niemożliwymi do zrobienia w 1 dzień) gdzie jest co najmniej jeden możliwy lot z kilkugodzinnym pobytem.

no offence, nie odbierz tego jako czepialstwa tylko jest to trochę pokrętne i niekonsekwentne
maciejwroclaw napisał(a):
Jeśli chodzi o pogrubienie cen w kalendarzu to po najechaniu na daną cenę wyświetla się (a przynajmniej powinna) dyskretna informacja co dane pogrubienie oznacza.
o tej podpowiedzi (dymkach) gdybym nie przeczytał Twojego posta to bym nawet nie wiedział, że są, chyba klikałem na tyle szybko, że nigdy mi się ta podpowiedź nie pojawiła, do teraz ;)

maczala1 napisał(a):
Niektórzy przy niskiej cenie biletu lecą tylko dla samej przyjemności latania. Dla nich przelot i powrót tym samym samolotem (za 30-40 minut) jest jak najbardziej OK :)
Na małych lotniskach, na których często nie ma potrzeby ponownego przejścia security, można zdążyć na taki powrót bez żadnego problemu.

hmm, no tak
do głowy mi nie przyszło żeby lecieć i zaraz wracać tym samym samolotem po kilkudziesięciu minutach
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 21 Lis 2013 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Są nawet wątki dedykowane takim wyprawom ...
viewtopic.php?f=8&t=8050
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 21 Lis 2013 13:38 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
cypel, co człowiek to inne opinia i każdemu jednocześnie dogodzić się nie da. Opisałem dokładnie, gdzie widoczne są wyjazdy jednodniowe - w zestawieniach i nie uwzględnia się tam lotów z przesiadką 30minut (np. na lotniskach Oslo Torp czy Malmo). Wynika to z prostego powodu - zdarzyło się co najmniej dwa razy ubiegłej zimy, że lot z Polski do Torp był przekierowany na inne lotnisko. Wtedy moglibyśmy zostać z dużym problemem, w przypadku gdyby przewoźnik podstawił inną maszynę na Torp, bo moglibyśmy nie zdarzyć na lot powrotny, który teoretycznie miał być 30 minut po naszym przylocie. Oczywiście z reguły na wybranych lotniskach da radę w 30minut zrobić przesiadkę (sam wykonywałem to kilkukrotnie), ale tak jak pisze takich nietypowych pomysłów wyszukiwarka nie uwzględnia celowo. Jeśli chodzi o kalendarze to wyjaśniłem, że aby nie wprowadzać zamętu wyświetlane są tam wszystkie loty dla konkretnej pary lotnisk. W przypadku lotów do Malmo z Gdańska jest to zatem zwykły zbieg okoliczności, że jest 6 godzin różnicy między przylotem a wylotem w poniedziałki i piątki, natomiast w środy i niedziele 30 minut. Te ostatnie nie są uwzględniane w zestawieniu i nigdy nie zostaniesz do nich przekierowany, ale możesz je wybrać w kalendarzu jeśli wiesz co robisz. Są osoby, które nie raz tak latały.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 21 Lis 2013 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
maciejwroclaw napisał(a):
W przypadku lotów do Malmo z Gdańska jest to zatem zwykły zbieg okoliczności, że jest 6 godzin różnicy między przylotem a wylotem w poniedziałki i piątki, natomiast w środy i niedziele 30 minut. Te ostatnie nie są uwzględniane w zestawieniu i nigdy nie zostaniesz do nich przekierowany

ok, rozumiem Twój zamysł, ale i tak moim zdaniem byłoby lepiej gdyby te jak i inne 30 minutówki były wycięte z miesięcznych kalendarzy po przekierowaniu

powodzenia :D
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 27 Lis 2013 13:42 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
AKTUALIZACJA :)
1. Zgodnie z zapowiedzią - włączono obsługę wyszukiwań dla wszystkich europejskich lotnisk Wizzair i Ryanair - w sumie ponad 3500 tras zamiast dotychczas udostępnionych ~250 z Polski.
Ceny i zestawienia dla lotów z zagranicy są sprawdzane i budowane na żywo. Z tego też powodu celowo zostaje na początek ustalony dłuższy czas oczekiwania na wynik (~30 sekund) niż dla lotów z Polski. Dla najczęściej sprawdzanych tras zagranicznych czas sprawdzania zostanie zredukowany w najbliższych tygodniach do zera.

Zwracam uwagę, iż wszystkie podawane ceny są w złotówkach bez przewalutowań (dla głównych walut) za które to przewalutowania trzeba słono płacić na stronach przewoźników, a poprzez serwis nie. Dodatkowo ceny dla lotów Wizzair ceny zawierają rabat (zależny od ilości pasażerów oraz kierunku i dat lotów) niedostępny na stronie przewoźnika.

Wszystkie ceny (zarówno Wizzair ja i Ryanair) dla lotów zagranicznych uwzględniają konkretną liczbę biletów w danej cenie dla danej daty i trasy, z tego też powodu oraz wyszukiwania na żywo wynika czasowo wyłączona możliwość zmiany liczby pasażerów poprzez menu w zestawieniu - należy wybrać ją na stronie głównej przy zapytaniu.

2. Specjalnie dla skrzata;)
skrzat napisał(a):
Pierwsze zauważone niedociągnięcia :)
1. Gdy nie poda się wszystkich wymaganych kryteriów wyszukiwania, nie ma żadnego komunikatu itp., tylko następuje powrót do początku wyszukiwania, (np. gdy nic nie podam, albo tylko miasto wylotowe)
wyszukiwarka już nie pozwala na brak wymaganych kryteriów (miasto wylotu i cel).

3. Kilka innych drobiazgów w silniku.

4. Kolejna aktualizacja jeszcze w grudniu:)

Zapraszam do testów:)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 730 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group