Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Grenlandia
#1 PostWysłany: 10 Sty 2017 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
Skąd
  • Dania lub PL

Dokąd
  • Sisimiut (JHS)

Data wylotu
  • 03.07.2017

Data powrotu
  • 15.07.2017

Długość pobytu
  • do 14 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2800 lub 3400

Dodatkowe informacje
  • Szukam przelotu do Sisimiut(JHS) z Danii słyszałam ze są niedrogie przeloty , ale może być z PL- Gdańsk , ale powrót z Kangerlussuaq (SFJ) aby do Europy, najlepiej do PL.
    Czas to od czerwca do sierpnia , chodzi mi o dobre ceny przelotu, dostosuję się z urlopem. Proszę o przysługę bo nie umiem sama znaleźć a sporo osób z forum wie gdzie szukać i jak szukać, są super specjalistami. Ten lot jest nietypowy dość .Dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Grenlandia
#2 PostWysłany: 10 Sty 2017 15:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Przejrzyj relacje @‌BooBooZB‌, tam też były informacje jak i za ile dostał się samolotami na Grenlandię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#3 PostWysłany: 10 Sty 2017 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
yokomaki napisał(a):
Szukam przelotu do Sisimiut(JHS) z Danii słyszałam ze są niedrogie przeloty , ale może być z PL- Gdańsk , ale powrót z Kangerlussuaq (SFJ) aby do Europy, najlepiej do PL

Zajrzyj tutaj, te bilety wciąż są dostępne... ;) >> kef-sfj-czyli-grenlandia-w-sezonie-za-1659pln,232,105868
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#4 PostWysłany: 10 Sty 2017 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
Czytalam jego relacje rewelacja.Ale to bylo 2014 wiec ceny lotow mogly sie zmienic dlatego pytam tu na forum moze cos nowego bedzie.

-- 10 Sty 2017 17:58 --

OradeaOrbea napisał(a):
yokomaki napisał(a):
Szukam przelotu do Sisimiut(JHS) z Danii słyszałam ze są niedrogie przeloty , ale może być z PL- Gdańsk , ale powrót z Kangerlussuaq (SFJ) aby do Europy, najlepiej do PL

Zajrzyj tutaj, te bilety wciąż są dostępne... ;) >> kef-sfj-czyli-grenlandia-w-sezonie-za-1659pln,232,105868


Jak je znalazles? przez steonke przewoznika air iceland czy przez inna strone?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#5 PostWysłany: 10 Sty 2017 21:13 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
@yokomaki na kayak.pl
http://kayak.fly4free.pl/#/flights/KEF-SFJ/20 ... le/2adults

24-28 lipca, 24-31 lipca niewiele drożej
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#6 PostWysłany: 25 Sty 2017 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
Ktoś niedawno wspominał, że kilku forumowiczów wybiera się tego lata na Grenlandię.

Ja wybieram się z kolegą tylko nie mamy jeszcze ustalonego terminu. Chcielibyśmy pojechać tam ekipą ok 4 osobową . Ktoś ma ochotę dołączyć do nas, albo czy my możemy dołączyć do kogoś, jeśli już macie zakupione bilety. W planie mamy przejście The Arctic Circle Trail oraz zwiedzenie i nocleg w namiocie przy Lodowcu Russela-może wynająć samochód i pojechać tam na własną rękę. Co Wy na to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#7 PostWysłany: 26 Sty 2017 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Pomysł zacny, aczkolwiek uprzedzę - tam (w Kangerlussaq) nie ma czegoś takiego jak wypożyczalnia samochodów ;)

Ale sam transport (autokarem, busem) pod lodowiec Russela można zorganizować.Z lotniska to jest około 40 km.Ja mając jeszcze jeden dzień w zapasie próbowałem dojechać pożyczonym od jednego z mieszkańców rowerem, ale musiałem zawrócić - to nie był tzw. fat-bike i większość trasy permanentnie się zakopywał.

Jako ciekawostka - w drodze z lotniska na lodowiec jest ... pole golfowe :P
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
yokomaki lubi ten post.
yokomaki uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#8 PostWysłany: 26 Sty 2017 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
Dzieki za podpowiedz. Takiego obrotu sprawy sie nie spodziewalam. Piechota tez nie chcialabym isc 40 km w jedna strone, daleko troche. Zostaje tylko ten bus jak piszesz. A to na zasadzie wynajecia prywatnie calego busa z kierowca czy busy jezdza o okreslonych godzinach i woza wszystkich ? bo jak wspomnialam chce tam przenocowac jedna noc pod namiotem i zastanawiam sie jak wrocic teraz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#9 PostWysłany: 26 Sty 2017 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Z World of Greenland dojedziecie do lodowca wykupując IceTour aka Point 66.Koszt około 600 DKK, niestety drogo.Rezerwacja niezbędna wcześniej.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
yokomaki lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#10 PostWysłany: 28 Sty 2017 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
Ponawiam pytanie :

Ktoś niedawno wspominał, że kilku forumowiczów wybiera się tego lata na Grenlandię.

Ja wybieram się z kolegą tylko nie mamy jeszcze ustalonego terminu. Chcielibyśmy pojechać tam ekipą ok 4 osobową . Ktoś ma ochotę dołączyć do nas, albo czy my możemy dołączyć do kogoś, jeśli już macie zakupione bilety. W planie mamy przejście The Arctic Circle Trail oraz zwiedzenie i nocleg w namiocie przy Lodowcu Russela-może wynająć samochód i pojechać tam na własną rękę. Co Wy na to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#11 PostWysłany: 15 Lut 2017 14:51 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Ja sie wybieram, ale bedzie to na pewno koniec czerwca, bo w lipcu czy sierpniu urlopu nie dostane :-). Czekam na liste urlopowa. Jak Wam taki termin odpowiada to mozemy sie dogadac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#12 PostWysłany: 08 Cze 2017 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
Hejka Bede w Kangerlussuaq 2.07., wracam z Sisimiut 15.07.17 .

Czy ktoś z forum przypadkiem będzie tez na Grenlandii akurat w tym czasie robil ACT?
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#13 PostWysłany: 08 Cze 2017 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Cóż, ja tym razem lecę do Narsarsuaq ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
yokomaki lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grenlandia
#14 PostWysłany: 08 Cze 2017 21:41 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 108
Loty: 213
Kilometry: 626 131
yokomaki napisał(a):
Hejka Bede w Kangerlussuaq 2.07., wracam z Sisimiut 15.07.17 .

Czy ktoś z forum przypadkiem będzie tez na Grenlandii akurat w tym czasie robil ACT?

Ja planuje ale pewnie dopiero będę robił tą samą trasę po 15.08.2017 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
yokomaki lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group