Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 730 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:08 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
skrzat napisał(a):
maciejwroclaw napisał(a):
Dzieki skrzat !
ad 4. Weekend majowy w przyszłym roku to aż jeden dodatkowy dzień wolny. Każdy inaczej interpretuje czy może pojechać wtedy na 4 czy 20 dni urlopu i poza wyższymi cenami lotów majówka nie wyróżnia się niczym w branży lotniczej, żeby była godna osobnego potraktowania.


Nie miałem na myśli tylko weekendu majowego, tylko np. taki przypadek (ceny wymyślone na potrzeby przykładu):
Wszystkie loty są w lutym i marcu po 50 zł OW, oprócz dwóch - ostatni lot w lutym i pierwszy w marcu są za 25 zł. Wasza wyszukiwarka pokaże najtaniej w lutym i w marcu 75 zł (50+25 w lutym i 25+50 w marcu), ale na przełomie lutego i marca jest lot za 50 zł, który pasuje do wyszukiwanego kryterium (np. lot na 1-4 dni). Tak samo może być z weekendem majowym :)
Przy dłuższych pobytach takich przypadków może być więcej.

Wyedytowałem tamten post więc napiszą jeszcze raz pkt. 5 :)
5. W wyszukiwarce są pola do wpisania dat, ale nigdy nie są aktywne. Rozumiem, że będą w przyszłości?

ad. 1. Mylisz się, wyszukiwarka uwzględnia takie przypadki (!)
ad. 5. Pola są aktywne i działają - trzeba wybrać jedno konkretne lotnisko docelowe.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
ok, doczytałem i zwracam honor.
jakkolwiek informacja że "Lot w jedną stronę będą dostępne w ciągu najbliższych kilku miesięcy." no trochę zbija mnie z tropu.
pomijając fakt, że nie tak rzadko się szuka lotów OW, szczególnie wśród nie-laików, to jaka jest(tzn będzie, za kilka miesięcy może) główna zaleta tej przeglądarki? co ona ma czego nie ma skyscanner? co aż tak bardzo powinno mnie przekonać do jej użytku?
ciężko Ci/komukolwiek będzie odpowiedzieć na w/w pytania bo ta wyszukiwarka po prostu nie działa i nie bardzo rozumiem z po co w ogóle to słowo [premiera] w tytule gdy to w ogóle nie jest jakaś wersja beta tylko gamma czy nawet kappa.

OK, nie mówię że jest do bani! na pewno kosztowało Cię to sporo pracy i ja to doceniam (gdybym tego nie robił to bym nie marnował czasu na tego pisanie)! ale, proszę, zanim nazwiesz to wyszukiwarką spraw żeby ona działała z połową wyszukiwanych zapytań a nie tylko z jakimiś niszowymi lotami RT, jednej linii etc..
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:11 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Wielkie wyrazy szacunku. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
maciejwroclaw napisał(a):
skrzat napisał(a):
maciejwroclaw napisał(a):
Dzieki skrzat !
ad 4. Weekend majowy w przyszłym roku to aż jeden dodatkowy dzień wolny. Każdy inaczej interpretuje czy może pojechać wtedy na 4 czy 20 dni urlopu i poza wyższymi cenami lotów majówka nie wyróżnia się niczym w branży lotniczej, żeby była godna osobnego potraktowania.


Nie miałem na myśli tylko weekendu majowego, tylko np. taki przypadek (ceny wymyślone na potrzeby przykładu):
Wszystkie loty są w lutym i marcu po 50 zł OW, oprócz dwóch - ostatni lot w lutym i pierwszy w marcu są za 25 zł. Wasza wyszukiwarka pokaże najtaniej w lutym i w marcu 75 zł (50+25 w lutym i 25+50 w marcu), ale na przełomie lutego i marca jest lot za 50 zł, który pasuje do wyszukiwanego kryterium (np. lot na 1-4 dni). Tak samo może być z weekendem majowym :)
Przy dłuższych pobytach takich przypadków może być więcej.

Wyedytowałem tamten post więc napiszą jeszcze raz pkt. 5 :)
5. W wyszukiwarce są pola do wpisania dat, ale nigdy nie są aktywne. Rozumiem, że będą w przyszłości?

ad. 1. Mylisz się, wyszukiwarka uwzględnia takie przypadki (!)
ad. 5. Pola są aktywne i działają - trzeba wybrać jedno konkretne lotnisko docelowe.


Ad. 1. Na pierwszym screenie jest WAW-MAN: luty jest najtaniej za 168, a marzec za 305, ale przecież jest też 27.02-1.03 za 249, nie widać tego na zbiorczym zestawieniu, że ceny na przełomie miesiąca są niższe niż te z obu lub jednego, najczęściej tego drugiego
Ad. 5. Nie ma - są tylko opcje w dymku po prawej stronie, wybrałem WAW-HRK :)

Załączniki:
3.png
3.png [ 129.16 KiB | Obejrzany 1790 razy ]
1.png
1.png [ 76.92 KiB | Obejrzany 1791 razy ]
2.png
2.png [ 52.06 KiB | Obejrzany 1791 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
skrzat napisał(a):
Ad. 5. Nie ma - są tylko opcje w dymku po prawej stronie, wybrałem WAW-HRK :)

Tam do wyboru jest opcja "konkretne daty" - trochę mało intuicyjne, tym bardziej, że pola z datami są widoczne od początku tylko wyszarzone, a potem nagle znikają. Przynajmniej ta opcja z datami może powinna być wybrana domyślnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:32 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
skrzat napisał(a):
Ad. 1. Na pierwszym screenie jest WAW-MAN: luty jest najtaniej za 168, a marzec za 305, ale przecież jest też 27.02-1.03 za 249, nie widać tego na zbiorczym zestawieniu, że ceny na przełomie miesiąca są niższe niż te z obu lub jednego, najczęściej tego drugiego
Ad. 5. Nie ma - są tylko opcje w dymku po prawej stronie, wybrałem WAW-HRK :)

Ad. 1 Czy wyjazd podany przez Ciebie zaczynający się 27 LUTEGO to wyjazd w marcu? chyba nie. A czy 27.02-1.03 za 249 to taniej niż 168zł w lutym chyba też nie.
Najtańszy wyjazd zaczynający się w marcu kosztuje 305zł i taka cena jest podana.
Ad.5. patrz uważniej:) np. w załącznik - czerwona ramka.

Załączniki:
skrzat hint.png
skrzat hint.png [ 101.79 KiB | Obejrzany 1760 razy ]
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Jak wygląda sprawa z ilością dostępnych biletów w danej cenie? Sprawdziłem, że u Was dla 3 i 4 osób pokazuje tą samą, niższą cenę na konkretną datę, a w Rynairze są dostępne tylko 3 bilety w tej cenie i dla 4 jest już sporo drożej.
Co znaczy wyjazd ok. 7 dni? Czy to 6-8? :) Chyba lepiej napisać zakres, aby uniknąć potem pytań.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:38 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
kevin napisał(a):
skrzat napisał(a):
Ad. 5. Nie ma - są tylko opcje w dymku po prawej stronie, wybrałem WAW-HRK :)

Tam do wyboru jest opcja "konkretne daty" - trochę mało intuicyjne, tym bardziej, że pola z datami są widoczne od początku tylko wyszarzone, a potem nagle znikają. Przynajmniej ta opcja z datami może powinna być wybrana domyślnie?

Rozważałem to i być rzeczywiście może wrócę do tego ustawienia, bo wydaje się bardziej intuicyjne (z domyślnie zaznaczonymi konkretnymi datami).
Prawdą jest to co napisał pod względem designu i obsługi kiew i dziękuje mu za uwagi. Znam doskonale te reguły-kanony. Jednak idąc nimi dalej mógłbym w ogóle nie zamieszczać pola dokąd oraz dat - wszakże wybór tych opcji można niejako pominąć. Także wybór z zostającym polem wybóru na ile lecę - wiem, że "powinno" zniknąć, ja zrobiłem inaczej. Wezmę jednak tą opinię pod uwagę i raz jeszcze przeanalizuje czy można to lepiej rozwiązać.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:42 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
skrzat napisał(a):
Jak wygląda sprawa z ilością dostępnych biletów w danej cenie? Sprawdziłem, że u Was dla 3 i 4 osób pokazuje tą samą, niższą cenę na konkretną datę, a w Rynairze są dostępne tylko 3 bilety w tej cenie i dla 4 jest już sporo drożej.
Co znaczy wyjazd ok. 7 dni? Czy to 6-8? :) Chyba lepiej napisać zakres, aby uniknąć potem pytań.

Dzięki za przypomnienie, miała się ta informacja w info na górze. Obecnie - ceny w Wizzair UWZGLĘDNIAJĄ konkretną liczbę biletów w danej cenie, natomiast w Ryanair na dzień dzisiejszy NIE uwzględniają ilości pasażerów. Będzie to zmienione i wynika w tej chwili wyłącznie z prób zmierzenia się z dodatkowym podawaniem informacji, że są tańsze bilety na dany lot ale w mniejszej ilości niż potrzeba. Czyli szukam dla czterech osób pokazuje cene np. 100PLN z informacją typu 'uwaga są dostępne 3 bilety po 50PLN'.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
maciejwroclaw napisał(a):
skrzat napisał(a):
Ad. 1. Na pierwszym screenie jest WAW-MAN: luty jest najtaniej za 168, a marzec za 305, ale przecież jest też 27.02-1.03 za 249, nie widać tego na zbiorczym zestawieniu, że ceny na przełomie miesiąca są niższe niż te z obu lub jednego, najczęściej tego drugiego
Ad. 5. Nie ma - są tylko opcje w dymku po prawej stronie, wybrałem WAW-HRK :)

Ad. 1 Czy wyjazd podany przez Ciebie zaczynający się 27 LUTEGO to wyjazd w marcu? chyba nie. A czy 27.02-1.03 za 249 to taniej niż 168zł w lutym chyba też nie.
Najtańszy wyjazd zaczynający się w marcu kosztuje 305zł i taka cena jest podana.
Ad.5. patrz uważniej:) np. w załącznik - czerwona ramka.


Ad.1. Może nie zrozumiałeś mojej intencji. W prawym górnym rogu jest opcja "Najtańsze loty". Wybieram miasto np. Warszawa i pokazuje się tabelka z najniższymi cenami w danych miesiącach. Podałem przykład, że to nie muszą być najniższe ceny, bo na przełomie miesiąca może być cena niższa niż gdy loty RT są tylko w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego. A opcja najtańsze loty nie powinna ograniczać się tylko do lotów w obrębie miesiąca kalendarzowego. Ten dzień miesiąca wylotu może być np. sobotą lub niedzielą i być ostatnim lub przedostatnim dniem miesiąca, a wtedy prezentacja takiego wyniku dla wielu myślę, że byłaby użyteczna :)
Ad.5. Rzeczywiście, ale to mało intuicyjne. Pola z datą od-do są mylące i tam szukałem miejsca do wpisania. Wybór konkretnego lotniska aby wybrać zakres dat nie jest dobrym pomysłem, bo gdy ktoś chce polecieć z Warszawy do Londynu ma do wyboru dwa lotniska wylotowe i dwa przylotowe, więc i tak nie zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:51 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
skrzat napisał(a):
Ad.1. Może nie zrozumiałeś mojej intencji. W prawym górnym rogu jest opcja "Najtańsze loty". Wybieram miasto np. Warszawa i pokazuje się tabelka z najniższymi cenami w danych miesiącach. Podałem przykład, że to nie muszą być najniższe ceny, bo na przełomie miesiąca może być cena niższa niż gdy loty RT są tylko w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego. A opcja najtańsze loty nie powinna ograniczać się tylko do lotów w obrębie miesiąca kalendarzowego. Ten dzień miesiąca wylotu może być np. sobotą lub niedzielą i być ostatnim lub przedostatnim dniem miesiąca, a wtedy prezentacja takiego wyniku dla wielu myślę, że byłaby użyteczna :)
Ad.5. Rzeczywiście, ale to mało intuicyjne. Pola z datą od-do są mylące i tam szukałem miejsca do wpisania. Wybór konkretnego lotniska aby wybrać zakres dat nie jest dobrym pomysłem, bo gdy ktoś chce polecieć z Warszawy do Londynu ma do wyboru dwa lotniska wylotowe i dwa przylotowe, więc i tak nie zadziała.

Ad.1. Chyba nie rozumiem. Podałem Ci wyjaśnienie na podanym przez Ciebie przykładzie. Być może nie skojarzyłeś, ale podane najniższe ceny w zestawieniach dotyczą zawsze najtańszych wylotów zaczynających się w danym miesiącu i kończącym się w tym samym miesiącu LUB W NASTĘPNYM MIESIĄCU (jeśli jest taniej). To jest przypadek podany przez Ciebie, kiedy loty są na przełomie miesiąca.
Ad.5. Tak, przemyślę zmianę tego.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj


Ostatnio edytowany przez maciejwroclaw, 11 Lis 2013 01:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
maciejwroclaw napisał(a):
skrzat napisał(a):
Jak wygląda sprawa z ilością dostępnych biletów w danej cenie? Sprawdziłem, że u Was dla 3 i 4 osób pokazuje tą samą, niższą cenę na konkretną datę, a w Rynairze są dostępne tylko 3 bilety w tej cenie i dla 4 jest już sporo drożej.
Co znaczy wyjazd ok. 7 dni? Czy to 6-8? :) Chyba lepiej napisać zakres, aby uniknąć potem pytań.

Dzięki za przypomnienie, miała się ta informacja w info na górze. Obecnie - ceny w Wizzair UWZGLĘDNIAJĄ konkretną liczbę biletów w danej cenie, natomiast w Ryanair na dzień dzisiejszy NIE uwzględniają ilości pasażerów. Będzie to zmienione i wynika w tej chwili wyłącznie z prób zmierzenia się z dodatkowym podawaniem informacji, że są tańsze bilety na dany lot ale w mniejszej ilości niż potrzeba. Czyli szukam dla czterech osób pokazuje cene np. 100PLN z informacją typu 'uwaga są dostępne 3 bilety po 50PLN'.

A dla większej ilości osób niż 4? Ryanair podaje dopiero info dla 4 biletów, więc gdy wybiorę 5 lub 6 też powinno być info, że nie ma pewności, czy dla tylu osób są bilety w tej cenie :)
Gdy będzie już rezerwacja i np. wybiorę lot dla 3 osób, zapłacę, a w międzyczasie w tej cenie zostaną już tylko 2 bilety, to co wtedy? Dostanę info, że nie da się już w tej cenie kupić i trzeba dopłacić lub zwrócicie pieniądze? Pytam z ciekawości :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
maciejwroclaw napisał(a):
skrzat napisał(a):
Ad.1. Może nie zrozumiałeś mojej intencji. W prawym górnym rogu jest opcja "Najtańsze loty". Wybieram miasto np. Warszawa i pokazuje się tabelka z najniższymi cenami w danych miesiącach. Podałem przykład, że to nie muszą być najniższe ceny, bo na przełomie miesiąca może być cena niższa niż gdy loty RT są tylko w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego. A opcja najtańsze loty nie powinna ograniczać się tylko do lotów w obrębie miesiąca kalendarzowego. Ten dzień miesiąca wylotu może być np. sobotą lub niedzielą i być ostatnim lub przedostatnim dniem miesiąca, a wtedy prezentacja takiego wyniku dla wielu myślę, że byłaby użyteczna :)
Ad.5. Rzeczywiście, ale to mało intuicyjne. Pola z datą od-do są mylące i tam szukałem miejsca do wpisania. Wybór konkretnego lotniska aby wybrać zakres dat nie jest dobrym pomysłem, bo gdy ktoś chce polecieć z Warszawy do Londynu ma do wyboru dwa lotniska wylotowe i dwa przylotowe, więc i tak nie zadziała.

Ad.1. Chyba nie rozumiem. Podałem Ci wyjaśnienie na podanym przez Ciebie przykładzie. Być może nie skojarzyłeś, ale podane najniższe ceny w zestawieniach dotyczą zawsze najtańszych wylotów zaczynających się w danym miesiącu i kończącym się w tym samym miesiącu LUB W NASTĘPNYM MIESIĄCU (jeśli jest taniej). To jest przypadek podany przez Ciebie, kiedy loty są na przełomie miesiąca.
Ad.5. Tak, przemyślę zmianę tego.


Ad. 1. Rzeczywiście, nie zauważyłem tego, a pisaliśmy o tym samym :). Brakowało mi jasnej informacji, że cena w danym miesiącu obejmuje także powroty w następnym. Powinno być o np. w pomocy :) Zmylił mnie ten napis na górze: "Wybrano najlepsze ceny w każdym miesiącu za loty dla 1 osoby.". Trzeba by go doprecyzować.


Ostatnio edytowany przez skrzat, 11 Lis 2013 02:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Lis 2013 01:58 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
skrzat napisał(a):
A dla większej ilości osób niż 4? Ryanair podaje dopiero info dla 4 biletów, więc gdy wybiorę 5 lub 6 też powinno być info, że nie ma pewności, czy dla tylu osób są bilety w tej cenie :)
Gdy będzie już rezerwacja i np. wybiorę lot dla 3 osób, zapłacę, a w międzyczasie w tej cenie zostaną już tylko 2 bilety, to co wtedy? Dostanę info, że nie da się już w tej cenie kupić i trzeba dopłacić lub zwrócicie pieniądze? Pytam z ciekawości :)

Chyba się nie rozumiemy, przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Wyszukiwarka zawsze doradzi Ci najlepszą i najkorzystniejszą opcję. Proste.

Odsyłam do działu POMOC na stronie;) Pieniądze zostaną Ci natychmiast zwrócone i sam zdecydujesz co dalej. Taka zasada przy ew. braku dostępności biletów obowiązuje u wszystkich przewoźników sprzedaży biletów, w tym także osób pomagających w zakupie na naszym forum fly4free. :-)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Lis 2013 02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
maciejwroclaw napisał(a):
skrzat napisał(a):
A dla większej ilości osób niż 4? Ryanair podaje dopiero info dla 4 biletów, więc gdy wybiorę 5 lub 6 też powinno być info, że nie ma pewności, czy dla tylu osób są bilety w tej cenie :)
Gdy będzie już rezerwacja i np. wybiorę lot dla 3 osób, zapłacę, a w międzyczasie w tej cenie zostaną już tylko 2 bilety, to co wtedy? Dostanę info, że nie da się już w tej cenie kupić i trzeba dopłacić lub zwrócicie pieniądze? Pytam z ciekawości :)

Chyba się nie rozumiemy, przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Wyszukiwarka zawsze doradzi Ci najlepszą i najkorzystniejszą opcję. Proste.

Odsyłam do działu POMOC na stronie;) Pieniądze zostaną Ci natychmiast zwrócone i sam zdecydujesz co dalej. Taka zasada przy ew. braku dostępności biletów obowiązuje u wszystkich przewoźników sprzedaży biletów, w tym także osób pomagających w zakupie na naszym forum fly4free. :-)

Wiem jak to działa, bo sam pomagałem wielokrotnie i nadal pomagam :) Zapewne ze strony będzie korzystać sporo osób, które nigdy na tym czy innym forum o tanim lataniu nie były, więc pytam z ciekawości, jak to będzie działało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 11 Lis 2013 03:23 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Dobre!
Drobna literówka CIAMPINO
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 11 Lis 2013 09:52 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
Bardzo fajna stronka... szkoda ze do wyboru nie ma Berlina.... może da sie jeszcze dorzucić??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 11 Lis 2013 10:19 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Sporą wadą jest moim zdaniem brak możliwości dodania ilości dzieci/infantów do wyszukiwania lotów i ich ceny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Lis 2013 10:22 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Super strona. Na pewno będę z niej korzystać. Już mi coś wpadło w oko ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 730 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group