Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Kwi 2018 20:48 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Nie wiem ile to jest "w ostatnim czasie" ;) ale ja byłem pod koniec listopada:

opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921?start=1080#p1010570
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 30 Kwi 2018 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Możecie dopisać salonik w hotelu Novotel Bucharest City Centre :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Kwi 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 117
Loty: 577
Kilometry: 483 396
Tak naprawdę to nie wiem po co dopisywać poszczególne saloniki, skoro wszystkie zebrał sam accor tutaj:

http://www.accorhotels.com/leclub/user/hotels-lounge/index.en.shtml

Wątek może służyć bardziej do opisów z relacji w tychże salonikach. Czy dobrze poją, czy dobrze karmią, itd. ;)
Dotychczas subiektywny ranking saloników w których byłem prezentuje się następująco:
SOFITEL MACAU AT PONTE 16
PULLMAN KUALA LUMPUR BANGSAR
MERCURE BANGKOK SIAM
NOVOTEL HONG KONG NATHAN ROAD KOWLOON
MERCURE BRATISLAVA CENTRUM
Ogólnie cztery azjatyckie bardzo ok, jeden europejski salonik tylko z nazwy ;)

W tym roku przetestuję jakieś w Singapurze, Sofitel na Filipinach i coś w Bangkoku.
Góra
 Profil Relacje PM off
digger uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Sty 2019 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
@iznogud: czy dotarłeś do saloniku w Singapurze? Jeśli tak, to w którym to było hotelu? Interesuje mnie Grand Mercure Roxy, więc jeśli byłeś właśnie tam, to chętnie poczytam, jakie masz wrażenia :)

Przy okazji mam pytanie natury bardziej ogólnej - podejrzewam, że w salonikach Accora też jest tak samo, jak w Hiltonach, czy Marriottach, że ciepłe dania są po południu podawane tylko w pewnym przedziale czasowym. Jeśli tak, to czy jest to przedział z grubsza taki sam wszędzie, czy są różnice? Jest to mniej więcej 18:00 - 20:00?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Sty 2019 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Gdy nocowałem w Sofitelu w Szanghaju to ciepła kolacja była przez trzy - cztery godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Chyba nie będzie to działaniem na szkodę f4f, ale na flyertalku są dla tych właśnie hoteli osobne tematy i tam można poczytać o polityce dostępu do saloniku, zawartości, imprezach, która restauracja najlepsza na sniadanie itd. Polecam, bo tutaj nigdy podobnej bazy nie zbudujemy ;)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
luftairways lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 05 Sty 2019 12:01 

Rejestracja: 04 Maj 2016
Posty: 20
tropikey napisał(a):
@iznogud: czy dotarłeś do saloniku w Singapurze? Jeśli tak, to w którym to było hotelu? Interesuje mnie Grand Mercure Roxy, więc jeśli byłeś właśnie tam, to chętnie poczytam, jakie masz wrażenia :)

Przy okazji mam pytanie natury bardziej ogólnej - podejrzewam, że w salonikach Accora też jest tak samo, jak w Hiltonach, czy Marriottach, że ciepłe dania są po południu podawane tylko w pewnym przedziale czasowym. Jeśli tak, to czy jest to przedział z grubsza taki sam wszędzie, czy są różnice? Jest to mniej więcej 18:00 - 20:00?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


Osobiście byłem w Sofitel City Centre - chwilę po otwarciu tego obiektu. Zarówno salonik jak i hotel robi ogromne wrażenie. W saloniku bardzo duża oferta win i przemiła obsługa.

Byłem też Novotel Clark Quay - równiez polecam pomimo tego że hotel ma swoje lata pobyt równiez bardzo pozytywny.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 05 Sty 2019 12:46 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Kilka uwag dla potomnych o saloniku w Pullman G w Bangkoku: ładny, choć dość klasyczny wystrój, fantastyczne widoki na miasto z okien, w godzinach porannych śniadanie - mały bufet oraz dość spore menu dań do wyboru - można zamówić dowolną liczbę z karty w tym śniadanie w stylu chińskim, japońskim itp. Ogólnie bardziej polecam niż restaurację ze śniadaniem dla wszystkich, gdzie panuje tłok i chaos rano. W godzinach popołudniowych tea time z całkiem przyzwoitym wyborem typowych na tę porę dnia przekąsek, w stylu głównie angielskim, wieczorem koktajle i drinki wraz z przekąskami - można zjeść pełny posiłek, ale nie ma praktycznie w ogóle ciepłych dań - są zimne przekąski różnego rodzaju, wybór jest wystarczający, ale nie nadzwyczajny. Obsługa sympatyczna, ale dość powolna, zwłaszcza w trakcie śniadania. Przez cały dzień można przyjść na kawę, herbatę, napoje chłodzące i drobne przekąski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group